تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول

آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشاآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-1آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-2آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-3آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-4آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-5آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-6
قیمت از 110.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • استانبول / فاضی عثمان پاشا
 • 94 m² به 156 m²
 • 2+1, 3+1
 • 2
 • 2, 4
 • 06/2019
 • 18
 • در حال ساخت
 • 6 km
 • 20 km
شماره ملک IST-250

اطلاعات کمپین

بهترین پیشنهاد یک شرکت ساختمانی معتبر و قابل اعتماد در استانبول. آنتالیا هومز یک فرصت و سود عالی را برای سرمایه گذاران ارایه می دهد. کسانی که ملکی از این پروژه خریداری کنند، درآمد اجاره 24 ماه را دریافت خواهند کرد

درآمد اجاره به شرح زیر است:

- برای آپارتمان 80 مترمربع، 2+1 درآمد اجاره هر ماه 2.500 لیرترکیه
- برای آپارتمان 97 مترمربع، 2+1 درآمد اجاره هر ماه 2.750 لیرترکیه
- برای آپارتمان 156 مترمربع، 3+1 درآمد اجاره هر ماه 3.750 لیرترکیه
- برای آپارتمان 113 مترمربع، 2+1 آدرآمد اجاره هر ماه 3.000 لیرترکیه

برای استفاده از این شرایط ویژه با ما تماس بگیرید!

اعتبار تا 31.5.2019 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• تضمین دولتی
• در بزرگراه تی ای ام که اروپا و آسیا را متصل می کند
• چشم اندازی 10،000 متر مربعی

آپارتمان با فرصت سرمایه گذاری در قلب شهر

آپارتمانهای استانبول بر روی بزرگراه تی ای ام، جاده ای که اروپا و آسیا را در قاضی عثمان پاشا به هم متصل می کند، قرار گرفته اند. این منطقه با جمعیت رو به رشد خود در سال های اخیر به بزرگترین منطقه استانبول تبدیل شده است. این ناحیه از بسیاری از پروژه های مسکونی لوکس میزبانی می کند. محله قاضی عثمان پاشا به یکی از مهم ترین نواحی برای سرمایه گذاران و تغییرات شهری تبدیل شده است.

این آپارتمانهای لوکس در استانبول نزدیک به بسیاری از امکانات رفاهی مانند مسیرهای اصلی، مدرسه، بیمارستان، مغازه ها، کافه ها، رستوران ها، مناطق تفریحی و دیگر امکانات است. این آپارتمانها 2 کیلومتر تا پارک ویالند، 9 کیلومتر با بزرگراه ای-5،20 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک، 6 کیلومتر با دریا و 450 متر تا بزرگراه تی ای ام فاصله دارند. همچنین 5 دقیقه با مسلک، 2 دقیقه تا ایستگاه مترو و 10 دقیقه تا پل فتیه سلطان محمد فاتح فاصله دارد.

بیمارستان های منطقه: مرکز پزشکی جراحی اروپایی مدیترن، بیمارستان بشری، بیمارستان بهات، بیمارستان بیل، بیمارستان خصوصی اورتومدیکا، بیمارستان آسیا، بیمارستان بیپارک، بیمارستان خصوصی علی بی، مرکز پزشکی جراحی گوچلو و بیمارستان شفاک استانبول.

مدارس منطقه: کالج خصوصی آتابک، کالج ماوی گون، کالج دوگا قاضی عثمان پاشا، دانشگاه هالیچ، دانشگاه نیشانتاشی و دانشگاه تجارت استانبول.

مراکز خرید ناحیه: ونوس مگا اوتلت، مرکز خرید نوا، ویالاند، پوینت بورنوا و مرکز خرید وایت هیل.

این مجتمع لوکس بزرگراه تی ای ام در زمینی به مساحت 18،621 متر مربع ساخته شده است. این مجموعه شامل 6 بلوک با 18 طبقه و در مجموع 612 آپارتمان و 3 واحد تجاری است. بلوک های دارای باغ این مجموعه زندگی پر جنب و جوش و رنگارنگی را در کنار خیابان خرید ارایه می کنند. همچنین بلوک های پانوراما منظره پانورامیکی از شهر و جنگل را ارایه میدهند. این آپارتمان ها طراحی شده اند تا راحت ترین فضاهای زندگی را در واحدهای 2+1، 3+1 و 4+1 ارایه کنند.

این مجموعه معتبر در قاضی عثمان پاشا دارای امتیازات بسیاری مانند باغی طراحی شده، پارکینگ داخلی، مرکز تناسب اندام، یک استخر شنا برای آقایان و یک استخر برای بانوان، حمام ترکی، سونا، حمام بخار، مرکز تناسب اندام، تراس تفریحی، کافه تریا داخل سالن، مسیر پیاده روی و زمین های بازی کودکان، آسانسور، میله رعد و برقگیر، ژنراتور، هیدورفور، خدمات فنی، سیستم امنیتی ورودی، سیستم دوربین های امنیتی و 24/7 است. همچنین اینجا دارای خیابانی برای خرید با 17 مغازه، کافه و رستوران و مدرسه، مرکز ورزشی و مسجد می باشد.

2 آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 94-114 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا یا اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر و 2 بالکن بسته است.(بعضی از آپارتمان های 2 خوابه دارای یک بالکن هستند.)

آپارتمان 3 خوابه 118-156 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق لباسشویی، 2 بالکن  سرپوشیده و 2 بالکن است.

تمام این آپارتمان ها دارای درب فلزی، رختکن، گاز طبیعی، عایق حرارتی و صدا، تلویزیون کابلی مرکزی، آنتن ماهواره ای، آب گرم مرکزی، زیرساخت فیبر نوری و کابین دوش می باشند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول

آپارتمان / استانبول / فاضی عثمان پاشا

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 110.200 €3+1 آپارتمان 150.900 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 4.5.2019 13:52:35

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیهآپارتمانهای بسیار مدرن و با کیفیت در استانبول ترکیه108.900 €2+1, 3+1 dpکاغذخانه / استانبولآپارتمان لوکس استانبول در مسیر بزرگراه هاآپارتمان لوکس استانبول در مسیر بزرگراه ها108.800 €2+1, 3+1باجیلر / استانبولآپارتمانهای منحصر به فرد در نزدیکی بزرگراه ای-5 در استانبولآپارتمانهای منحصر به فرد در نزدیکی بزرگراه ای-5 در استانبول112.800 €1+1باکیرکوی / استانبولآپارتمان های آماده استانبول نزدیک به شریانهای اصلی شهرآپارتمان های آماده استانبول نزدیک به شریانهای اصلی شهر114.500 €2+1, 3+1باجیلر / استانبول
ما استخدام میکنیم