تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

We keep working at home!

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول

آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشاآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استانبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-1آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-2آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-3آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-4آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-5آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-6
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / فاضی عثمان پاشا
 • 97 m² - 156 m²
 • 2+1, 3+1
 • 2
 • 2, 4
 • 06/2019
 • 18
 • فروخته شد
 • 6 km
 • 20 km
شماره ملک IST-250

3 دلیل اصلی برای خرید

• تضمین دولتی
• در بزرگراه تی ای ام که اروپا و آسیا را متصل می کند
• چشم اندازی 10،000 متر مربعی

آپارتمان با فرصت سرمایه گذاری در قلب شهر

آپارتمانهای استانبول بر روی بزرگراه تی ای ام، جاده ای که اروپا و آسیا را در قاضی عثمان پاشا به هم متصل می کند، قرار گرفته اند. این منطقه با جمعیت رو به رشد خود در سال های اخیر به بزرگترین منطقه استانبول تبدیل شده است. این ناحیه از بسیاری از پروژه های مسکونی لوکس میزبانی می کند. محله قاضی عثمان پاشا به یکی از مهم ترین نواحی برای سرمایه گذاران و تغییرات شهری تبدیل شده است.

این آپارتمانهای لوکس در استانبول نزدیک به بسیاری از امکانات رفاهی مانند مسیرهای اصلی، مدرسه، بیمارستان، مغازه ها، کافه ها، رستوران ها، مناطق تفریحی و دیگر امکانات است. این آپارتمانها 2 کیلومتر تا پارک ویالند، 9 کیلومتر با بزرگراه ای-5،20 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک، 6 کیلومتر با دریا و 450 متر تا بزرگراه تی ای ام فاصله دارند. همچنین 5 دقیقه با مسلک، 2 دقیقه تا ایستگاه مترو و 10 دقیقه تا پل فتیه سلطان محمد فاتح فاصله دارد.

بیمارستان های منطقه: مرکز پزشکی جراحی اروپایی مدیترن، بیمارستان بشری، بیمارستان بهات، بیمارستان بیل، بیمارستان خصوصی اورتومدیکا، بیمارستان آسیا، بیمارستان بیپارک، بیمارستان خصوصی علی بی، مرکز پزشکی جراحی گوچلو و بیمارستان شفاک استانبول.

مدارس منطقه: کالج خصوصی آتابک، کالج ماوی گون، کالج دوگا قاضی عثمان پاشا، دانشگاه هالیچ، دانشگاه نیشانتاشی و دانشگاه تجارت استانبول.

مراکز خرید ناحیه: ونوس مگا اوتلت، مرکز خرید نوا، ویالاند، پوینت بورنوا و مرکز خرید وایت هیل.

این مجتمع لوکس بزرگراه تی ای ام در زمینی به مساحت 18،621 متر مربع ساخته شده است. این مجموعه شامل 6 بلوک با 18 طبقه و در مجموع 612 آپارتمان و 3 واحد تجاری است. بلوک های دارای باغ این مجموعه زندگی پر جنب و جوش و رنگارنگی را در کنار خیابان خرید ارایه می کنند. همچنین بلوک های پانوراما منظره پانورامیکی از شهر و جنگل را ارایه میدهند. این آپارتمان ها طراحی شده اند تا راحت ترین فضاهای زندگی را در واحدهای 2+1، 3+1 و 4+1 ارایه کنند.

این مجموعه معتبر در قاضی عثمان پاشا دارای امتیازات بسیاری مانند باغی طراحی شده، پارکینگ داخلی، مرکز تناسب اندام، یک استخر شنا برای آقایان و یک استخر برای بانوان، حمام ترکی، سونا، حمام بخار، مرکز تناسب اندام، تراس تفریحی، کافه تریا داخل سالن، مسیر پیاده روی و زمین های بازی کودکان، آسانسور، میله رعد و برقگیر، ژنراتور، هیدورفور، خدمات فنی، سیستم امنیتی ورودی، سیستم دوربین های امنیتی و 24/7 است. همچنین اینجا دارای خیابانی برای خرید با 17 مغازه، کافه و رستوران و مدرسه، مرکز ورزشی و مسجد می باشد.

2 آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 97-113 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا یا اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر و 2 بالکن بسته است.(بعضی از آپارتمان های 2 خوابه دارای یک بالکن هستند.)

آپارتمان 3 خوابه 118-156 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق لباسشویی، 2 بالکن  سرپوشیده و 2 بالکن است.

تمام این آپارتمان ها دارای درب فلزی، رختکن، گاز طبیعی، عایق حرارتی و صدا، تلویزیون کابلی مرکزی، آنتن ماهواره ای، آب گرم مرکزی، زیرساخت فیبر نوری و کابین دوش می باشند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت بنا به درخواست

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای مدرن در مکانی مطلوب در اسنیورتآپارتمانهای مدرن در مکانی مطلوب در اسنیورت33.600 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبولآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول39.200 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعیآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی39.200 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعتآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعت40.500 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبول