تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول

آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استامبول / فاضی عثمان پاشاآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استامبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استامبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استامبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استامبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استامبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استامبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استامبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استامبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استامبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استامبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استامبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استامبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, استامبول / فاضی عثمان پاشا - videoآپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-1آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-2آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-3آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-4آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-5آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول, پلان ملک-6
قیمت از 106.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • استامبول / فاضی عثمان پاشا
 • 93 m² به 201 m²
 • 2+1, 3+1, 4+1
 • 2
 • 2, 4, 5
 • 06/2019
 • 18
 • در حال ساخت
 • 6 km
 • 20 km
شماره ملک IST-250

آپارتمان با فرصت سرمایه گذاری در قلب شهر

آپارتمانهای استانبول بر روی بزرگراه تی ای ام، جاده ای که اروپا و آسیا را در قاضی عثمان پاشا به هم متصل می کند، قرار گرفته اند. این منطقه با جمعیت رو به رشد خود در سال های اخیر به بزرگترین منطقه استانبول تبدیل شده است. این ناحیه از بسیاری از پروژه های مسکونی لوکس میزبانی می کند. محله قاضی عثمان پاشا به یکی از مهم ترین نواحی برای سرمایه گذاران و تغییرات شهری تبدیل شده است.

این آپارتمانهای لوکس در استانبول نزدیک به بسیاری از امکانات رفاهی مانند مسیرهای اصلی، مدرسه، بیمارستان، مغازه ها، کافه ها، رستوران ها، مناطق تفریحی و دیگر امکانات است. این آپارتمانها 2 کیلومتر تا پارک ویالند، 9 کیلومتر با بزرگراه ای-5،20 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک، 6 کیلومتر با دریا و 450 متر تا بزرگراه تی ای ام فاصله دارند. همچنین 5 دقیقه با مسلک، 2 دقیقه تا ایستگاه مترو و 10 دقیقه تا پل فتیه سلطان محمد فاتح فاصله دارد.

بیمارستان های منطقه: مرکز پزشکی جراحی اروپایی مدیترن، بیمارستان بشری، بیمارستان بهات، بیمارستان بیل، بیمارستان خصوصی اورتومدیکا، بیمارستان آسیا، بیمارستان بیپارک، بیمارستان خصوصی علی بی، مرکز پزشکی جراحی گوچلو و بیمارستان شفاک استانبول.

مدارس منطقه: کالج خصوصی آتابک، کالج ماوی گون، کالج دوگا قاضی عثمان پاشا، دانشگاه هالیچ، دانشگاه نیشانتاشی و دانشگاه تجارت استانبول.

مراکز خرید ناحیه: ونوس مگا اوتلت، مرکز خرید نوا، ویالاند، پوینت بورنوا و مرکز خرید وایت هیل.

این مجتمع لوکس بزرگراه تی ای ام در زمینی به مساحت 18،621 متر مربع ساخته شده است. این مجموعه شامل 6 بلوک با 18 طبقه و در مجموع 612 آپارتمان و 3 واحد تجاری است. بلوک های دارای باغ این مجموعه زندگی پر جنب و جوش و رنگارنگی را در کنار خیابان خرید ارایه می کنند. همچنین بلوک های پانوراما منظره پانورامیکی از شهر و جنگل را ارایه میدهند. این آپارتمان ها طراحی شده اند تا راحت ترین فضاهای زندگی را در واحدهای 2+1، 3+1 و 4+1 ارایه کنند.

این مجموعه معتبر در قاضی عثمان پاشا دارای امتیازات بسیاری مانند باغی طراحی شده، پارکینگ داخلی، مرکز تناسب اندام، یک استخر شنا برای آقایان و یک استخر برای بانوان، حمام ترکی، سونا، حمام بخار، مرکز تناسب اندام، تراس تفریحی، کافه تریا داخل سالن، مسیر پیاده روی و زمین های بازی کودکان، آسانسور، میله رعد و برقگیر، ژنراتور، هیدورفور، خدمات فنی، سیستم امنیتی ورودی، سیستم دوربین های امنیتی و 24/7 است. همچنین اینجا دارای خیابانی برای خرید با 17 مغازه، کافه و رستوران و مدرسه، مرکز ورزشی و مسجد می باشد.

3 آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 113-93 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا یا اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر و 2 بالکن بسته است.(بعضی از آپارتمان های 2 خوابه دارای یک بالکن هستند.)

آپارتمان 3 خوابه 156-107 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق لباسشویی، 2 بالکن و 2 تراس است.

آپارتمان 4 خوابه 201 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق لباسشویی، 3 بالکن بسته و 2 تراس است.

تمام این آپارتمان ها دارای درب فلزی، رختکن، گاز طبیعی، عایق حرارتی و صدا، تلویزیون کابلی مرکزی، آنتن ماهواره ای، آب گرم مرکزی، زیرساخت فیبر نوری و کابین دوش می باشند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان های لوکس و دنج در کنار بزرگراه تی ای ام در استانبول

آپارتمان / استامبول / فاضی عثمان پاشا

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستامبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 106.200 €3+1 آپارتمان 134.700 €4+1 آپارتمان 233.100 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 19.6.2018 09:30:01

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های آماده تحویل با منظره دریا در استانبول آوجیلارآپارتمان های آماده تحویل با منظره دریا در استانبول آوجیلار105.500 €2+1, 3+1, 4+1آواجیکر / استامبولآپارتمان های آماده تحویل در کنار جنگل استانبولآپارتمان های آماده تحویل در کنار جنگل استانبول104.600 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1سنجاق تپه / استامبولآپارتمانهای خانوادگی با ویژگی های محیط زیستی در استانبولآپارتمانهای خانوادگی با ویژگی های محیط زیستی در استانبول106.600 €2+1, 3+1, 4+1آواجیکر / استامبولآپارتمان زیبایی در اتوبان بسین اکسپرس دراستانبولآپارتمان زیبایی در اتوبان بسین اکسپرس دراستانبول108.000 €1+1, 2+1گونشلی / استامبول
ما استخدام میکنیم