تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر

آپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, کمر / ارسلانبوجاکآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, کمر / ارسلانبوجاک - videoآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, کمر / ارسلانبوجاک - videoآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, کمر / ارسلانبوجاک - videoآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, کمر / ارسلانبوجاک - videoآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, کمر / ارسلانبوجاک - videoآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, کمر / ارسلانبوجاک - videoآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, کمر / ارسلانبوجاک - videoآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, کمر / ارسلانبوجاک - videoآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, کمر / ارسلانبوجاک - videoآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, کمر / ارسلانبوجاک - videoآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, کمر / ارسلانبوجاک - videoآپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, تصاویر داخلی-1آپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, تصاویر داخلی-2آپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, تصاویر داخلی-3آپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, تصاویر داخلی-4آپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, تصاویر داخلی-5آپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر, تصاویر داخلی-6
قیمت 55.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کمر / ارسلانبوجاک
 • 58 m² - 110 m²
 • 2+1 dp
 • 1, 2
 • 1
 • 2014
 • 3
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 3,5 km
 • 57 km
 • 58 km
شماره ملک KMR-040

آپارتمان تعطیلاتی در مجتمع با باغ های بزرگ در ارسلان بوجاک، کمر

این آپارتمان در کمر برای فروش در منطقه ارسلان بوجاک واقع شده است. ارسلان بوجاک توسط منظره کوههای ثور و جنگل های کاج و تنها با یک سفر کوتاه با ماشین به دور از شلوغیهای شهر آنتالیا امکان پذیر است. این منطقه دارای آب و هوای معتدل و حتی در ماه های زمستان با درجه حرارت خوب و تابش خورشید در تمام فصل تابستان میباشد.

این آپارتمان در ارسلان بوجاک، نزدیک به امکانات اجتماعی و محلی بسیار مانند مغازه ها، مدارس، سواحل، بیمارستان ها، بانک ها و غیره میباشد. این آپارتمان 200 متر تا مراکز خرید، 3.5 کیلومتر تا سواحل معروف پرچم آبی، 17 کیلومتر تا مرکز اسکی تاهتالی، 3 کیلومتر تا مرکز شهر کمر، 57 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 58 کیلومتر تا زمین گلف فاصله میباشد.

این مجموعه با منظره کوه های منحصر به فرد در زمینی به مساحت 1276 متر مربع واقع شده است. این آپارتمان دارای یک استخر بزرگ، تراس آفتاب گرفتن، منطقه باربیکو، خانه داری، منطقه های ورزشی، مرکز تناسب اندام، پارکینگ در فضای باز، پارکینگ خصوصی، تقویت کننده آب، باغ های زیبا جادار و نگهبانی 24/7 میباشد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان 1 اتاق خوابه 58 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان دوبلکس 2 اتاق خوابه 110 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، توالت و بالکن است.

همه این آپارتمانها در کمر در ترکیه دارای ویژگی های بسیاری مانند درب فولادی، اینترنت وای فای، سقف کاذب، زیرساخت های تهویه مطبوع، تلویزیون کابلی، کابین دوش، پنجره پی وی سی دو جداره، کابینت آشپزخانه ام دی اف سفارشی ساخته شده و کابینت حمام میباشد.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمان دنج در منطقه مسکونی درجه اول در کمر

آپارتمان / کمر / ارسلانبوجاک

استخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگدوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیواینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 55.000 €2+1 آپارتمان 99.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان نورگیر یک خوابه با چشم اندازهای زیبا در کمرآپارتمان نورگیر یک خوابه با چشم اندازهای زیبا در کمر55.000 €1+1ارسلانبوجاک / کمرآپارتمان راحت درهم تنیده با طبیعت در کمرآپارتمان راحت درهم تنیده با طبیعت در کمر92.000 €1+1مرکز / کمراملاک کاملاً مبله با چشم انداز کوه در کمراملاک کاملاً مبله با چشم انداز کوه در کمر96.000 €2+1, 3+1 dpارسلانبوجاک / کمراملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیهاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه99.000 €2+1ارسلانبوجاک / کمر