تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا

آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, آنتالیا / لاراآپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-18آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-19آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-20آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-21آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 159.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / لارا
 • 240 m²
 • 4+2 dp
 • 3
 • 2
 • 2010
 • 4
 • آماده تحویل
 • 8 km
 • 5 km
 • 13 km
شماره ملک AYT-917

3 دلیل اصلی برای خرید

• فضای زندگی مسالمت آمیز
• واقع در مرکز لارا
• مزیت سرمایه گذاری

آپارتمان های جنوبی-شمالی 4+2 با امکان سرمایه گذاری در لارا

آپارتمانهای دنج در محله گاگلیان، لارا واقع شده اند. لارا به خاطر فعالیتهای زندگی شبانه، بازارهایی با مارک های جهانی، بازارهای عمومی، سواحل شنی و هتل های 5 ستاره مشهور است. گاگلیان یک محله پر جنب و جوش لارا، نزدیک به امکانات اجتماعی و پر از فرصت های زندگی است. در محله گاگلیان، بازارهای معروف عمومی وجود دارد که میوه های تازه، سبزیجات و ادویه جات مخصوص از روستاها آورده می شوند.

آپارتمان های خوب واقع در آنتالیا لارا بسیار نزدیک به بازار عمومی، درمانگاه دولتی، داروخانه ها، مدارس، ایستگاه های اتوبوس، زمین بازی کودکان است. آپارتمان های اختصاصی 5 کیلومتر تا دریا، 8 کیلومتر تا مرکز شهر، 13 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی از 3 بلوک و 4 طبقه تشکیل شده است. در هر طبقه 2 آپارتمان وجود دارد. این مجموعه دارای یک باغ بزرگ، آسانسور، پارکینگ اتومبیل، تراس عمومی و سرایداری است.

در این مجتمع تنها یک آپارتمان وجود دارد

آپارتمان پنت هاوس 4 اتاق خوابه 240 متر مربع با 2 اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام، 2 حمام اختصاصی، یک انباری و 2 بالکن می باشد.

این آپارتمان در آنتالیا با کاغذ دیواری و کف لمینت پوشیده شده است. این آپارتمان با چراغهای مخصوص طراحی شده روشن شده است. این آپارتمان مدرن دارای لوازم آشپزخانه، پیشران آشپزخانه، کمد خصوصی زیر پله ها، کرکره، آنتن ماهواره، زیرساخت اینترنت فیبر، گاز طبیعی می باشد. همچنین اتاق سقف دارای کابینت طراحی خاص، سیستم عایق کاری و دیوارهای پوشیده از سنگ است. (طبقه بالا یک اتاق نشیمن می باشد که بعدا اضافه شده است)

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای دنج نزدیک به تاسیسات اجتماعی در لارا آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / لارا

در مجموعهپارکینگباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 159.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیاآپارتمان آفتاب رخ با طراحی داخلی لوکس در آنتالیا155.100 €3+1لارا / آنتالیاآپارتمان های با نمای پانورامیک با خیابان خرید در آنتالیاآپارتمان های با نمای پانورامیک با خیابان خرید در آنتالیا150.700 €2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمان لوکس در کنییالتی در مجتمع مسکونیآپارتمان لوکس در کنییالتی در مجتمع مسکونی175.000 €4+1 dpکنییالتی / آنتالیا آپارتمان 3+1 آماده تحویل با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا آپارتمان 3+1 آماده تحویل با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا179.500 €3+1لارا / آنتالیا