تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا

ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاشویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, آلانیا / بکتاش - videoویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-1ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-2ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-3ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-4ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-5ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-6ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-7ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-8ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-9ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-10ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-11ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-12ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-13ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-14ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-15ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-16ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-17ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-18ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-19ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-20ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, تصاویر داخلی-21ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, پلان ملک-1ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, پلان ملک-2ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, پلان ملک-3ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, پلان ملک-4ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, پلان ملک-5ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا, پلان ملک-6
قیمت از 475.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / بکتاش
 • 400 m² - 483 m²
 • 5+1 trp
 • 3
 • 2
 • 12/2020
 • 2, 3
 • در حال ساخت
 • 5 km
 • 7 km
 • 47 km
شماره ملک ALN-344

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره نفس گیر قلعه و دریا
• طراحی باکیفیت و لوکس
• گاراژ و استخر خصوصی

ویلا های 4 خوابه با باغ و استخر خصوصی در بکتاش، آلانیا

ویلاهای دنجی که در آلانیا ، بکتاش قرار دارند. آلانیا بدلیل سواحل، مناطق تفریحی، آب و هوای معتدل، بناهای تاریخی و امکانات اجتماعی خود مشهور است. بکتاش یک مکان آرام در کوه پایه است. این منطقه از زیبایی چشمگیر کوهستان با زیبایی قلعه آلانیا برخوردار است. اگر یکی از ویلاهای فروشی آلانیا را خریداری کنید، با خانواده خود زندگی بی نظیری خواهید داشت.

این ویلاهای بزرگ، 7 کیلومتر تا دریا، 10 کیلومتر تا قلعه آلانیا، 47 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا-آلانیا، 129 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 5 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 139 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا، 109 کیلومتر تا مرکز گلف بلک و 69 کیلومتر تا شهر باستانی سیده فاصله دارند.

این مجتمع ویلایی لوکس شامل 4 ویلای مجزا در زمینی به مساحت 2148 متر مربع است. کلیه ویلاها به صورت 4 اتاق خوابه طراحی شده اند. هر ویلا دارای یک باغ خصوصی، استخر و گاراژ می باشد.

در این مجموعه 3 نوع ویلای 4 خوابه وجود دارد

• بلوک A؛ ویلای دوبلکس با زیربنای 275 متر مربع و 654 متر مربع مساحت.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، اتاق خواب، حمام اختصاصی، 1 سرویس بهداشتی، یک انبار و یک تراس باغ وجود دارد.
در طبقه اول؛ 3 اتاق خواب، 3 حمام اختصاصی، اتاق لباسشویی، رختکن، سونا و یک تراس با جکوزی وجود دارد.

• بلوک B و C؛ ویلاهای دوبلکس با زیربنای 289 متر مربع و 565 متر مربع مساحت.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، اتاق خواب، حمام اختصاصی، 1 سرویس بهداشتی، یک انباری و یک تراس باغ وجود دارد.
در طبقه اول؛ 3 اتاق خواب، 3 حمام اختصاصی، اتاق لباسشویی، اتاق رختکن، سونا و یک تراس با جکوزی وجود دارد.

• بلوک D؛ ویلای سه گانه دارای مساحت 483 متر مربع و 465 متر مربع مساحت زمین.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، اتاق خواب، حمام اختصاصی، 1 سرویس بهداشتی، یک انباری و یک تراس باغ وجود دارد.
در طبقه اول؛ 2 اتاق خواب، 2 حمام اختصاصی، اتاق رختشویی، رختکن و بالکن وجود دارد.
در طبقه دوم؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 سرویس بهداشتی، اتاق خواب، حمام اختصاصی، سونا و یک تراس با جکوزی قرار دارد.

این ویلاهای بسیار با کیفیت آلانیا از چشم انداز خیره کننده قلعه آلانیا و دریای مدیترانه برخوردارند. این ویلاها با درب استیل، وسایل آشپزخانه، اینترنت، تلویزیون ماهواره ای، آیفون تصویری، رختکن، تهویه هوا، کرکره، نور نقطه ای و سیستم خانه های هوشمند مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی ویلاهای مستقل دنج با منظره قلعه و دریا در آلانیا

ویلا / آلانیا / بکتاش

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازبا دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 475.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 17.06.2021 09:23:46

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا هایی با منظره دریا و طبیعت پانوراماتیک در کارگیجاک آلانیاویلا هایی با منظره دریا و طبیعت پانوراماتیک در کارگیجاک آلانیا465.000 €5+1 dp, 7+1 Triplexکارکیجاک / آلانیاویلای مستقل با دید دریا و کوه در کارگیجاک، آلانیاویلای مستقل با دید دریا و کوه در کارگیجاک، آلانیا445.000 €4+1 dpکارکیجاک / آلانیاویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیاویلاهای مستقل باشکوه با منظره دریا در کارگیجاک آلانیا475.000 €4+1 dp, 4+1 triplexکارکیجاک / آلانیاویلایی در آلانیا در کارگیجاک با دید پانورماتیک دریا و قلعهویلایی در آلانیا در کارگیجاک با دید پانورماتیک دریا و قلعه490.000 €4+1کارکیجاک / آلانیا