تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

زمین کشاورزی مناسب برای ساخت و ساز در کنییالتی، آنتالیا

زمین کشاورزی مناسب برای ساخت و ساز در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیزمین کشاورزی مناسب برای ساخت و ساز در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمین کشاورزی مناسب برای ساخت و ساز در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمین کشاورزی مناسب برای ساخت و ساز در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمین کشاورزی مناسب برای ساخت و ساز در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمین کشاورزی مناسب برای ساخت و ساز در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمین کشاورزی مناسب برای ساخت و ساز در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمین کشاورزی مناسب برای ساخت و ساز در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمین کشاورزی مناسب برای ساخت و ساز در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمین کشاورزی مناسب برای ساخت و ساز در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمین کشاورزی مناسب برای ساخت و ساز در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoزمین کشاورزی مناسب برای ساخت و ساز در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - video
قیمت 62.400 €
  • اطلاعات عمومی
  • هزینه آژانس املاک 2 درصد
  • آنتالیا / کنییالتی
  • 746 m²
  • 28 km
  • 19 km
  • 40 km
شماره ملک ARSA-110

3 دلیل اصلی برای خرید

• داشتن نمای جزئی از دریا و درهمخ تنبیده با طبیعت
• مناسب برای ساختن خانه باغی
• زیرساخت های برق و آب موجود است

زمین کشاورزی 746 مترمربعی برای فروش در کنییالتی

این زمین زراعی با مساحت 746 متر مربع در کنییالتی، آنتالیا واقع شده است. این منطقه با طبیعت در هم آمیخته برای اهداف سودآور سرمایه گذاری مناسب است. اگر قصد خرید زمین در آنتالیا، ترکیه برای سرمایه گذاری دارید، این زمین زراعی بهترین انتخاب برای شماست.

این زمین زراعی 19 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 28 کیلومتر تا مرکز آنتالیا و 40 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این زمین زراعی دارای فرصت آبیاری رایگان، 30 درخت کاملا رشد کرده و گل های کاملیا است. این زمین زراعی برای ساخت و ساز ساختمان 150 متر مربعی مناسب است. و همچنین، یک خانه باغی با متراژ 40 مترمربع وجود دارد که نیاز به بازسازی و آماده راه اندازی آب و برق دارد.

توجه: این زمین دارای 2 سند مالکیت است که به ترتیب 373,06 و 372,84 متر مربع است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک توسط خریدار پرداخته می شود. 

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی زمین کشاورزی مناسب برای ساخت و ساز در کنییالتی، آنتالیا

زمین / آنتالیا / کنییالتی

فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 62.400 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 9.09.2020 14:09:30

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
فرصت سرمایه گذاری بر روی زمینی مقابل جاده آنتالیافرصت سرمایه گذاری بر روی زمینی مقابل جاده آنتالیا52.400 €آکسو / آنتالیازمین های کشاورزی برای سرمایه گذاری در حیصارچاندی کنییالتیزمین های کشاورزی برای سرمایه گذاری در حیصارچاندی کنییالتی46.800 €کنییالتی / آنتالیازمین برای ساخت ویلا در منطقه آرام در کپز در آنتالیازمین برای ساخت ویلا در منطقه آرام در کپز در آنتالیا83.300 €کپز / آنتالیازمین سرمایه گذاری احاطه شده توسط جنگل در کوملوجا آنتالیازمین سرمایه گذاری احاطه شده توسط جنگل در کوملوجا آنتالیا93.600 €کوملوجه / آنتالیا