تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا

آپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلیآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, آلانیا / جیکجیلی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, پلان ملک-1آپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, پلان ملک-2آپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, پلان ملک-3آپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, پلان ملک-4آپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, پلان ملک-5آپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, پلان ملک-6آپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا, پلان ملک-7
60.000 € % 13
قیمت از 52.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • استودیو
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / جیکجیلی
 • 56 m² - 56 m²
 • Std
 • 1
 • 1
 • 2014
 • 11
 • آماده تحویل
 • 1.5 km
 • 950 mt
 • 39 km

Antalya Airport129 km

شماره ملک ALN-174

3 دلیل اصلی برای خرید

• منطقه مرکزی و در کنار بیمارستان ها، مدارس، رستوران ها و کافه ها
• امکانات اجتماعی غنی
• در فاصله پیاده روی کوتاه تا ساحل

آپارتمان در فاصله کوتاه پیاده روی تا ساحل در موقعیت مرکزی جیکجیلی، آلانیا

آپارتمان ها در یک منطقه توسعه یافته در جیکجیلی، آلانیا واقع شده است. این منطقه به خریداران یک زندگی خانوادگی آرام و همچنین دسترسی آسان به همه امکانات را ارائه می دهد. به لطف سبک زندگی لوکس آن، این منطقه روز به روز از نظر محلی و گردشگر مورد توجه بسیاری می باشد.

این آپارتمان ها در آلانیا 950 متر تا ساحل، 1.5 کیلومتر تا مرکز شهر، 39 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا و 129 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند. همچنین این آپارتمان ها با بسیاری از امکانات اجتماعی مانند بازارها، کافه ها، رستوران ها، کافه ها، مرکز خرید، فروشگاه ها، بازار عمومی، کلینیک، داروخانه ها و حمل و نقل عمومی احاطه شده اند.

مجموعه لوکس در زمینی به مساحت 12.000 متر مربع و 3400 متر مربع مساحت امکانات اجتماعی بنا شده است. این مجموعه از 4 بلوک در 11 طبقه و در مجموع از 185 آپارتمان تشکیل شده است. این مجتمع دارای امکانات زیادی مانند باغی با طراحی زیبا، سرایداری، استخر، استخر کودکان، سونا، اسلایدهای آبی، حمام ترکی، استخر سرپوشیده، اتاق ماساژ، اتاق بخار، باربیکیو، کافه تریا، آسانسور، بولینگ، مرکز تناسب اندام، رستوران، مینی بازار، آرایشگاه، ژنراتور، زمین بازی کودکان، زمین تنیس-بسکتبال - والیبال، یک پارکینگ ماشین، اتاق بیلیارد و تنیس روی میز، پارکینگ اتومبیل داخلی، ساحل اختصاصی، استخر، سرویس شاتل ساحل، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی می باشد.

5 نوع آپارتمان در دسترس برای فروش وجود دارد

آپارتمان های استودیو 42 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن. (یکی از آپارتمان های استودیو به صورت مبله فروخته می شود.)

آپارتمان 1 خوابه 73 متر مربع با یک اتاق نشیمن ، آشپزخانه اوپن ، حمام و بالکن.

آپارتمان 4 خوابه 290 متر مربع.

آپارتمان مبله 5 خوابه 290 متر مربع.

آپارتمان 6 خوابه 290 متر مربع.

کلیه آپارتمان های فروشی با ساحل خصوصی دارای لوازم آشپزخانه، آبگرمکن برقی، آیفون تصویری، روشنایی، درب امنیتی، آنتن ماهواره، اینترنت وای فای است.

ویژگی های عمومی آپارتمان در مجتمع لوکس با ساحل خصوصی در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / جیکجیلی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

60.000 €% 13  قیمت از 52.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 2.07.2021 10:09:24

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای فروشی نورگیرآلانیا نزدیک به شهر باستانی نائولاآپارتمانهای فروشی نورگیرآلانیا نزدیک به شهر باستانی نائولا51.500 €1+1, 2+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمان های سرمایه گذاری در 500 متری ساحل در محموتلار، آلانیاآپارتمان های سرمایه گذاری در 500 متری ساحل در محموتلار، آلانیا51.500 €1+1, 2+1 مهموتلار / آلانیاآپارتمانهای شیک آلانیا با موقعیتی مرکزی در محموتلارآپارتمانهای شیک آلانیا با موقعیتی مرکزی در محموتلار52.000 €2+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمانهای با نام تجاری جدید در نزدیکی ساحل دریا در آلانیاآپارتمانهای با نام تجاری جدید در نزدیکی ساحل دریا در آلانیا52.000 €1+1مهموتلار / آلانیا