تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا

آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, بورسا / مودانیاآپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, بورسا / مودانیا - videoآپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-7آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-8آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-9آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-10آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-11آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, تصاویر مراحل ساخت-12آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, پلان ملک-1آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, پلان ملک-2آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, پلان ملک-3آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, پلان ملک-4آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, پلان ملک-5آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, پلان ملک-6آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, پلان ملک-7آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, پلان ملک-8آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, پلان ملک-9آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, پلان ملک-10آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, پلان ملک-11آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, پلان ملک-12آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا, پلان ملک-13
قیمت از 41.400 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / مودانیا
 • 54 m² - 100 m²
 • 2+1
 • 1
 • 2
 • 12/2020
 • 6
 • در حال ساخت
 • 27 km
 • 400 mt
 • 77 km
شماره ملک BRS-037

3 دلیل اصلی برای خرید

• طراحی معماری داخلی با کیفیت ویژه
• چشم انداز نفس گیر طبیعت
• امکان خرید آپارتمان با قیمت مناسب

آپارتمانهای با معماری شگفت انگیز در بورسا، مودانیا

این آپارتمان ها در بورسا، مودانیا واقع شده اند. بورسا شهری زیبا با زیبایی های طبیعی، چشم انداز فضای سبز، میراث تاریخی است و دارای محیطی آرام برای زندگی است. این منطقه همچنین به دلیل داشتن مرکز اسکی و اسپا های حرارتی محبوب است.
این آپارتمان های معتبر 400 متربا دریا، 700 متر تا ساحل بورگاز آلتینکوم، 1.5 کیلومتر با اسکله کشتیهای فری، 5.5 کیلومتر تا بندر کشتی بودو، 27 کیلومتر تا مرکز شهر بورسا، 52 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداگ و 77 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی بورسا فاصله دارند.

این مجموعه مسکونی در زمینی به مساحت 10.200 متر مربع، 3.257 متر مربع منطقه مسکونی و 1.600 متر مربع فضای سبز ساخته می شود. این مجتمع شامل 3 بلوک با 78 ملک است. این مجتمع دارای امکانات لوکسی مانند پارکینگ سرپوشیده، کافه تریا، زمین بازی کودکان، سیستم اعلام حریق و دود در مناطق مشترک، سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7، دروازه امنیتی در ورودی، استخر با دوش، آسانسور، مرکز تناسب اندام، سونا، مرکز بازی کودکان، باغ تزئین شده و سیستم آبپاشی بارانی می باشد.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند. (برخی از آپارتمانهای 1 خوابه دارای 2 بالکن هستند.)

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن و یک حمام یک بالکن هستند.

آپارتمان های 3 خوابه.

این آپارتمان هایی با طراحی خیره کننده از ویژگی های داخلی با کیفیتی همچون درب فلزی، آیفون تصویری، اینترنت، تهویه مطبوع، سیستم گاز شهری، سیستم گرمایشی از کف، نور نقطه ای، رختکن، کابینت آشپزخانه و حمام، کفپوش لمینت، کفپوش سرامیکی، لوازم آشپزخانه، آشپزخانه کوارتز و همچنین امکاناتی مانند سیستم ماهواره ای، عایق های آب و صدا و سیستم های اعلام حریق، دود ، آب و مزاحم برخوردارند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا

آپارتمان / بورسا / مودانیا

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 41.400 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 25.02.2021 18:00:40

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای عالی با دید کوه در بورسا، عثمان قاضیآپارتمانهای عالی با دید کوه در بورسا، عثمان قاضی37.500 €1+1عثمانقاضی / بورساآپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورساآپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا31.300 €2+1 نیلوفر / بورسااملاک جدید بورسا در یک مجتمع بوتیک در نیلوفراملاک جدید بورسا در یک مجتمع بوتیک در نیلوفر42.900 €2+1نیلوفر / بورسااملاک و مستغلات لوکس مقرون به صرفه در عثمان غازی، بورسااملاک و مستغلات لوکس مقرون به صرفه در عثمان غازی، بورسا45.400 €2+1عثمانقاضی / بورسا