تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز

آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپزآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-1آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-2آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-3آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-4آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-5آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-6آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-7آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-8آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-9آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-10آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-11آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-12آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-13آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-14آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز, تصاویر داخلی-15
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کپز
 • 95 m² به 125 m²
 • 2+1, 3+1
 • 1, 2
 • 1
 • 12/2019
 • 6
 • فروخته شد
 • 6 km
 • 7 km
 • 3 km
شماره ملک AYT-724

آپارتمان چشمگیر با شرایط پرداخت اقساط 36 ماه بدون بهره در کپز

آپارتمانی جذاب در آنتالیا در منطقه درحال توسعه در کپز است. کپز منطقه ای به سرعت در حال توسعه و رشد با پروژه های جدید املاک و مستغلات میباشد. این منطقه برای سرمایه گذاران بسیار مورد توجه قرار گرفته است. کپز دارای زیرساخت های پیشرفته و بسیاری از مناطق تفریحی مانند ساختمان های تاریخی، مسابقه ای، آبشار، مراکز خرید، استادیوم ها و باغ وحش است. در همان زمان، حمل و نقل بسیار آسان برای رسیدن به سایر نقاط شهرستان امکان پذیر است.

این آپارتمان لوکس با نزدیکی به جاده های اصلی مورد توجه است. این آپارتمان ها به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند مدرسه، بیمارستان، کافه، رستوران، کلینیک، مسجد، پارک، بازار عمومی و مراکز خرید نزدیک هستند. این آپارتمانها در آنتالیا 1 کیلومتر تا نزدیکترین بیمارستان، 2 کیلومتر تا مرکز خرید دپوو و دفاتر دولتی، 3 کیلومتر تا مرکز خرید اوزدیلاک و فرودگاه آنتالیا، 6 کیلومتر تا مرکز شهر و دانشگاه آکدنیز و 7 کیلومتر تا ساحل کنییالتی فاصله است.

این پروژه مسکونی بزرگ در زمینی به مساحت 13.400 متر مربع بنا شده است. این پروژه برای زندگی خانوادگی مناسب مناسب است. شامل 6 بلوک و 252 آپارتمان 2+1 و 3+1 می باشد. این پروژه جایگزین های مختلف زندگی با شیوه های مختلف زندگی با طراحی چشم انداز عالی و باغی سرسبز میباشد. استخر شنا، استخر کودکان، آفتاب گرفتن، زمین بازی بسکتبال و تنیس، زمین بازی کودکان، مناطق تفریحی، مرکز تناسب اندام، سونا، حمام ترکی، مسیر راه رفتن و پیاده روی، پارکینگ ماشین، تصفیه آب، مخزن آب، رعد و برق، ژنراتور، پله های فرار آتش، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی در این مجموعه وجود دارد.

2 نوع آپارتمان دراین پروژه بزرگ دسترس وجود دارد

آپارتمان 2 اتاق خوابه 95-100 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام و بالکن است. (بعضی از آپارتمان های 2 خوابه دارای یک سرویس بهداشتی هم هستند.)

آپارتمان 3 اتاق خوابه 125 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی و بالکن است.

تمام آپارتمان ها دارای سیستم خانه هوشمند و معماری مدرن با کیفیت بالا هستند. این آپارتمان ها با استانداردهای زندگی لوکس مانند آیفن تصویری، لوازم آشپزخانه، درب های فولادی، پنجره های پی وی سی، عایق حرارتی و صدا، سنگ مرمر آشپزخانه گرانیت، کابین دوش شیشه ای ملایم، تهویه مطبوع و زیرساخت های خورشیدی، زنگ خطر و زنگ هشدار، آنتن ماهواره ای، درب داخلی درب داخلی آمریکایی، نصب بخاری و رختکن میباشد.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان لوکس در منطقه خوب در کپز

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت بنا به درخواست

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیاآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا30.000 €1+1, 2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمانهای مدرن در فاصله 5 دقیقه ای مرکز آنتالیاآپارتمانهای مدرن در فاصله 5 دقیقه ای مرکز آنتالیا31.000 €1+1مرکز / آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیا31.700 €1+1مرکز / آنتالیاآپارتمانهای 2 خوابه تازه تکمیل شده در آنتالیا، کپزآپارتمانهای 2 خوابه تازه تکمیل شده در آنتالیا، کپز32.800 €2+1کپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم