تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا

آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, آلانیا / اوباآپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, پلان ملک-1آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, پلان ملک-2آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, پلان ملک-3آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, پلان ملک-4آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, پلان ملک-5آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, پلان ملک-6آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, پلان ملک-7آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا, پلان ملک-8
قیمت از 43.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / اوبا
 • 44 m² - 53 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 06/2021
 • 5
 • در حال ساخت
 • 6 km
 • 1.5 km
 • 37 km
شماره ملک ALN-405

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناسب برای سرمایه گذاری با بازده بالا
• فاصله پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی و روزانه
• نزدیک به مرکز شهر آلانیا

آپارتمانهای با کیفیت در یک مجتمع با امکانات غنی در آلانیا

آپارتمان های فروشی در آلانیا در منطقه اوبا در آلانیا، استان آنتالیا واقع شده است. آلانیا با آب و هوای مدیترانه ای، جاذبه های طبیعی و میراث تاریخی که بخشی از جذاب آلانیا را به مقصد محبوب گردشگری و زندگی تبدیل کرده است، بخش جذاب آنتالیا است. این منطقه همچنین با وجود پروژه های مختلف املاک و مستغلات لوکس و آپارتمان ها، به ساکنان فرصت سرمایه گذاری با بازده بالا می دهد.

این آپارتمان های مجلل با فاصله کوتاهی تا امکانات اجتماعی و روزانه مانند رستوران ها، زمین های بازی و غیره قرار گرفته است. برای جزئیات بیشتر، این آپارتمان ها 1.5 کیلومتر تا ساحل، 6 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 9 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس آلانیا، 37 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا در آلانیا، 130 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 142 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی از 2 بلوک و 60 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه دارای امکانات ممتاز بسیاری از جمله استخرهای روباز و سرپوشیده، استخر کودکان، بار استخر، حمام ترکی، اتاق استراحت، سونا، اتاق بخار، اتاق ماساژ، مرکز تناسب اندام، زمین بازی کودکان، اتاق بازی و تلویزیون، اینترنت رایگان، خدمات سرایداری، آلاچیق، نگهبانی 7/24 دوربین ها و مناطق پارکینگ روباز می باشد.

تنها 1 نوع آپارتمان موجود در این مجموعه وجود دارد

آپارتمانهای 1 خوابه 44-53 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

این آپارتمان ها برای سرمایه گذاری با تجهیزات با کیفیت بالا از قبیل درب فلزی، آیفون تصویری، کابین دوش، اینترنت وای فای، نورافکن، پنجره های دو جداره، کرکره، عایق حرارتی، کف سرامیکی و آنتن ماهواره مرکزی طراحی شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای لوکس سودآور و مناسب سرمایه گذاری در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / اوبا

سونااستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 43.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای آلانیا در محموتلار در 400 متری ساحلآپارتمانهای آلانیا در محموتلار در 400 متری ساحل40.000 €1+1, 1+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمان های جدید 1+1 در آلانیا 800 متر تا ساحلآپارتمان های جدید 1+1 در آلانیا 800 متر تا ساحل39.000 €1+1آوسالار / آلانیاآپارتمان های لوکس با چشم انداز طبیعت در اوبای آلانیاآپارتمان های لوکس با چشم انداز طبیعت در اوبای آلانیا43.000 €1+1, 2+1اوبا / آلانیاآپارتمان های با ایده هتل 5 ستاره در آوسالار آلانیاآپارتمان های با ایده هتل 5 ستاره در آوسالار آلانیا43.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1آوسالار / آلانیا