تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا

ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتیویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-1ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-2ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-3ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-4ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-5ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-6ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-7ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-8ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-9ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-10ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-11ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-12ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-13ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-14ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-15ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-16ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-17ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-18ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-19ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-20ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-21
قیمت 404.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / دوشیمالتی
 • 200 m²
 • 4+1 dp
 • 2
 • 2
 • 2002
 • 2
 • آماده تحویل
 • 16 km
 • 17 km
 • 27 km
شماره ملک AYT-961

3 دلیل اصلی برای خرید

• داشتن مکانی آرام و ساکت
• نزدیک به امکانات روزانه و اجتماعی
• ایده آل برای زندگی خانوادگی

ویلا های بزرگ در مکان آرام در دوشومآلتی

این ویلا ها در داشمآلتی، آنتالیا واقع شده است. دوشومآلتی با داشتن یک منطقه آرام و ساکت در محاصره طبیعت سبز یکی از مکانهای ایده آل آنتالیا است. همچنین، این منطقه برای خریداران و سرمایه گذاران املاک و مستغلات مختلف لوکس ارائه می دهد که دارای پتانسیل های سرمایه گذاری بسیار سودآور می باشد.

این ویلاهای آنتالیا برای فروش نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی و روزانه مانند سوپر مارکت ها و ایستگاه های اتوبوس می باشد. برای جزئیات بیشتر، این ویلا تا ترمینال اتوبوس 10 کیلومتر، 14 کیلومتر تا مرکز خرید میگروس ام-5 و آکواریوم آنتالیا، 16 کیلومتر تا مرکز شهر، 17 کیلومتر تا ساحل کنییالتی و 17 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این ویلا ها دارای باغی با طراحی زیبا، سیستم آبیاری خودکار چمن، پارکینگ ماشین روباز و سیستم زنگ امنیتی است که توسط دوربین ها پشتیبانی می شود.

انواع ویلا ها 

ویلا های 4 خوابه دارای یک اتاق نیشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک سرویس بهداشتی، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک بالکن و یک تراس هستند. 

این ویلا ها دارای وسایل آشپزحانه، جکوزی، تهویه مطبوع هوا، کابین دوش، اتاق رختکن، کرکره ها و درب فولادی هستند. 

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی ویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا

ویلا / آنتالیا / دوشیمالتی

پارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 404.800 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 9.07.2021 11:29:33

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای معاصر درهم تنیده با طبیعت در آنتالیاویلای معاصر درهم تنیده با طبیعت در آنتالیا347.700 €5+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاویلاهای معاصر آنتالیا برای فروش با استخرهای خصوصیویلاهای معاصر آنتالیا برای فروش با استخرهای خصوصی330.000 €5+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاویلای بزرگ آنتالیا با استخر خصوصی در دوشومالتیویلای بزرگ آنتالیا با استخر خصوصی در دوشومالتی476.800 €9+1دوشیمالتی / آنتالیاویلاهای دوبلکس لوکس ب ا استخر خصوصی در دوشومالتی، آنتالیا ویلاهای دوبلکس لوکس ب ا استخر خصوصی در دوشومالتی، آنتالیا 496.700 €4+1 dpدوشیمالتی / آنتالیا