تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا

خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-1خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-2خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-3خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-4خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-5خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-6خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-7خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-8خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-9خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-10خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-11خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-12خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-13خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-14خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-15خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-16خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-17خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-18خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-19خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-20خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-21
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / لارا
 • 180 m²
 • 2+2 triplex
 • 2
 • 3
 • 2005
 • 2
 • فروخته شد
 • 3 km
 • 3 km
 • 7 km
شماره ملک AYT-617

خانه های تریپلکس جادار که یک زندگی خصوصی را در کنار شهر ارایه می کنند

خانه های نیمه مستقل جاداری که نزدیک به تمام امکانات مورد نیاز شما در محله گوزل اوبا، لارا واقع شده اند. لارا به لطف موقعیت ایده آل خود بدلیل نزدیکی به تمام امکانات مورد نیاز شما، فرودگاه بین المللی آنتالیا، سواحل لارا و کندو، یک منطقه گردشگری است. خط ساحلی کندو و لارا با هتل های لوکس پر شده است. هتلهای معروف تایتانیک، کرملین پالاس، مردان پالاس و هتل کنکورد در این منطقه واقع شده اند. همچنین این منطقه به بسیاری از مراکز تفریحی مانند سندلند آنتالیا (جشنواره مجسمه سازی با شن و ماسه) و پارک سرزمین افسانه ها نزدیک است. لارا منطقه ای برای تعطیلات است که در تمام طول سال برای اتباع ترکیه و خارجیان بسیار محبوب و مورد پسند است.

این خانه های تریپلکس جادار فروشی در آنتالیا ترکیه در فاصله کوتاهی از امکانات زندگی روزمره قراردارند. بیمارستان ها، داروخانه ها، بازارها، سوپر مارکت ها، مدارس، بازار عمومی، کافه ها، رستوران ها و ایستگاه های اتوبوس فقط چند گام با این مجتمع فاصله دارند. با ماشین ساحل لارا 5 دقیقه و فرودگاه بین المللی آنتالیا 10 دقیقه از اینجا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی خانواده پسند از 32 واحد 2+2 با ورودی جداگانه تشکیل شده است. این خانه های تریپلکس 2+2 فروشی دارای 180 متر مربع مساحت هستند که به راحتی می توان آنها را به 3+1 تغییر داد.

در طبقه همکف؛ یک اتاق بزرگ جدا شده توسط یک درب کشویی، سرویس بهداشتی، انباری زیر پله و یک باغ اختصاصی وجود دارد. در طبقه اول؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و یک بالکن قرار دارد. در طبقه بالایی؛2 اتاق خواب، حمام و 2 بالکن وجود دارد.

این خانه به خوبی نگهداری شده در آنتالیا دارای بسیاری از امکانات داخلی مانند سیستم گرمایش خورشیدی، آب گرم کن برقی، زیرساخت حرارت مرکزی، زیرساخت های اینترنت بی سیم و آنتن ماهواره ای هستند.

این ملک فروخته شده است.

 

 

ویژگی های عمومی خانه نیمه مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا

در مجموعهسرایدارپارکینگباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :*به روز رسانی قیمت در تاریخ 26.2.2018 09:15:19

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه هایی استثنایی در موقعیت عالی در آنتالیاخانه هایی استثنایی در موقعیت عالی در آنتالیا121.000 €3+1dpکنییالتی / آنتالیاویلای آماده تحویل در آنتالیا در کنییالتیویلای آماده تحویل در آنتالیا در کنییالتی209.000 €3+1 tpکنییالتی / آنتالیاویلا های جداگانه با استخر شنای بیولوژیکی در آنتالیاویلا های جداگانه با استخر شنای بیولوژیکی در آنتالیا219.500 €4+1, 5+1, 6+1دوشیمالتی / آنتالیاویلای جدید تریپلکس در آنتالیا کنییالتیویلای جدید تریپلکس در آنتالیا کنییالتی249.400 €5+1 triplexکنییالتی / آنتالیا
ما استخدام میکنیم