تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا

خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, آنتالیا / لاراخانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, آنتالیا / لارا - videoخانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, آنتالیا / لارا - videoخانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, آنتالیا / لارا - videoخانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, آنتالیا / لارا - videoخانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, آنتالیا / لارا - videoخانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-1خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-2خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-3خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-4خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-5خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-6خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-7خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-8خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-9خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-10خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-11خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-12خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-13خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-14خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-15خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-16خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-17خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-18خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-19خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-20خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا, تصاویر داخلی-21
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / لارا
 • 180 m²
 • 2+2 triplex
 • 2
 • 3
 • 2005
 • 2
 • فروخته شد
 • 3 km
 • 3 km
 • 7 km
شماره ملک AYT-617

خانه های تریپلکس جادار که یک زندگی خصوصی را در کنار شهر ارایه می کنند

خانه های مستقل جاداری که نزدیک به تمام امکانات مورد نیاز شما در محله گوزل اوبا، لارا واقع شده اند. لارا به لطف موقعیت ایده آل خود بدلیل نزدیکی به تمام امکانات مورد نیاز شما، فرودگاه بین المللی آنتالیا، سواحل لارا و کندو، یک منطقه گردشگری است. خط ساحلی کندو و لارا با هتل های لوکس پر شده است. هتلهای معروف تایتانیک، کرملین پالاس، مردان پالاس و هتل کنکورد در این منطقه واقع شده اند. همچنین این منطقه به بسیاری از مراکز تفریحی مانند سندلند آنتالیا (جشنواره مجسمه سازی با شن و ماسه) و پارک سرزمین افسانه ها نزدیک است. لارا منطقه ای برای تعطیلات است که در تمام طول سال برای اتباع ترکیه و خارجیان بسیار محبوب و مورد پسند است.

این خانه های تریپلکس جادار فروشی در آنتالیا ترکیه در فاصله کوتاهی از امکانات زندگی روزمره قراردارند. بیمارستان ها، داروخانه ها، بازارها، سوپر مارکت ها، مدارس، بازار عمومی، کافه ها، رستوران ها و ایستگاه های اتوبوس فقط چند گام با این مجتمع فاصله دارند. با ماشین ساحل لارا 5 دقیقه و فرودگاه بین المللی آنتالیا 10 دقیقه از اینجا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی خانواده پسند از 32 واحد 2+2 با ورودی جداگانه تشکیل شده است. این خانه های تریپلکس 2+2 فروشی دارای 180 متر مربع مساحت هستند که به راحتی می توان آنها را به 3+1 تغییر داد.

در طبقه همکف؛ یک اتاق بزرگ جدا شده توسط یک درب کشویی، سرویس بهداشتی، انباری زیر پله و یک باغ اختصاصی وجود دارد. در طبقه اول؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و یک بالکن قرار دارد. در طبقه بالایی؛2 اتاق خواب، حمام و 2 بالکن وجود دارد.

این خانه های به خوبی محصور شده در آنتالیا دارای بسیاری از امکانات داخلی مانند سیستم گرمایش خورشیدی، آب گرم کن برقی، زیرساخت حرارت مرکزی، زیرساخت های اینترنت بی سیم و آنتن ماهواره ای هستند.

لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی خانه های مستقل در یک مجتمع دوست داشتنی خانوادگی در لارا

در مجموعهسرایدارپارکینگباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا دوبلکس با چشم اندازی در یک مجتمع لوکس در آنتالیاویلا دوبلکس با چشم اندازی در یک مجتمع لوکس در آنتالیا87.000 €3+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاخانه هایی استثنایی در موقعیت عالی در آنتالیاخانه هایی استثنایی در موقعیت عالی در آنتالیا121.000 €3+1dpکنییالتی / آنتالیاویلای آماده تخویل در آنتالیا در کنییالتیویلای آماده تخویل در آنتالیا در کنییالتی209.000 €3+1 tpکنییالتی / آنتالیاویلا های جداگانه با استخر شنای بیولوژیکی در آنتالیاویلا های جداگانه با استخر شنای بیولوژیکی در آنتالیا268.500 €4+1, 5+1, 6+1دوشیمالتی / آنتالیا