تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا

خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoخانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-1خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-2خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-3خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-4خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-5خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-6خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-7خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-8خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-9خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-10خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-11خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-12خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-13خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-14خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-15خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-16خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-17خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-18خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-19خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-20خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-21خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 926.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 200 m² - 850 m²
 • 12+4
 • 4
 • 8
 • 2010
 • 4
 • آماده تحویل
 • 13 km
 • 11 km
 • 28 km
شماره ملک AYT-850

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز طبیعت
• خانه های بزرگ مستقل
• استخر در فضای باز

خانه های 4+12 چهار طبقه و دوبلکس 3+1 در باهتیلی کنییالتی

این خانه های راحت در محله باهتیلی، کنییالتی آنتالیا واقع شده اند. این منطقه دارای امکانات روزانه و اجتماعی مانند مدارس، بازارها و کافه ها است. باهتیلی یک زندگی آرام و طبیعی را به شما ارایه می دهد. این منطقه یک سرمایه گذاری سودآور را امکانپذیر می کند.

این خانه های فروشی آنتالیا، در 11 کیلومتری ساحل کنییالتی، 13 کیلومتری مرکز شهر، 35 کیلومتری مرکز اسکی ساکلیکنت، 12 کیلومتری ترمینال اتوبوس آنتالیا و 28 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا واقع شده اند.

این خانه های مستقل در زمینی به مساحت 3.570 متر مربع ساخته شده اند. یک خانه 12+4 با 4 طبقه، خانه 3+1 دوبلکس و 3 بخش مستقل در باغ وجود دارد. این خانه ها از استخر شنای روباز، پارکینگ های داخل و بیرون از منزل، باغ های تزیین شده، منطقه باربیکیو، آلاچیق، سیستم آبیاری، گلخانه، سیستم دوربین های امنیتی و درختان میوه برخوردارند.

در اینجا 2 خانه وجود دارد

خانه 12 خوابه 850 متر مربعی که 4 اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 3 حمام، حمام در اتاق مستر، 2 سرویس بهداشتی، 7 بالکن، 3 بالکن فرانسوی و یک تراس دارد.

خانه 3 خوابه دوبلکس 200 متر مربعی.

این خانه ها با هم فروخته می شوند. این خانه های مجزا با امکانات بسیاری از قبیل تجهیزات آشپزخانه، 4 تهویه مطبوع، جکوزی، وان، کابین دوش، کرکره، آیفون تصویری، آسانسور، اتاق رختکن، انرژی خورشیدی، دیگ بخار زغال سنگی و رادیاتور برای گرمایش، زیرساخت وای فای و سیستم تلویزیون ماهواره ای مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی خانه های مستقل بزرگ با استخر شنا در آنتالیا

ویلا / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخرپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 926.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 21.06.2021 16:54:52

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیاویلا های با طراحی ویژه برای سبک زندگی ممتاز در آنتالیا668.000 €5+1 dpدوشیمالتی / آنتالیااستون مانوراستون مانور544.300 €5+2 trpدوشیمالتی / آنتالیاخانه هایی با موقعیت بسیار مناسب در لارا، آنتالیا نزدیک به آبشار دودنخانه هایی با موقعیت بسیار مناسب در لارا، آنتالیا نزدیک به آبشار دودن1.633.000 €4+1 trpلارا / آنتالیاویلا های خانوادگی 10 خوابه در کپز آنتالیاویلا های خانوادگی 10 خوابه در کپز آنتالیا1.937.700 €10+2کپز / آنتالیا