تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه مستقل در ترابزون با سونا

خانه مستقل در ترابزون با سونا, ترابزون / مرکزخانه مستقل در ترابزون با سونا, ترابزون / مرکز - videoخانه مستقل در ترابزون با سونا, ترابزون / مرکز - videoخانه مستقل در ترابزون با سونا, ترابزون / مرکز - videoخانه مستقل در ترابزون با سونا, ترابزون / مرکز - videoخانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-1خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-2خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-3خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-4خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-5خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-6خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-7خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-8خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-9خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-10خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-11خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-12خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-13خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-14خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-15خانه مستقل در ترابزون با سونا, تصاویر داخلی-16خانه مستقل در ترابزون با سونا, پلان ملک-1خانه مستقل در ترابزون با سونا, پلان ملک-2خانه مستقل در ترابزون با سونا, پلان ملک-3خانه مستقل در ترابزون با سونا, پلان ملک-4
قیمت 460.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / مرکز
 • 680 m²
 • 8+2
 • 6
 • 4
 • 2013
 • 3
 • آماده تحویل
 • 6 km
 • 3 km
 • 4 km
شماره ملک TRB-063

3 دلیل اصلی برای خرید

• منطقه ای آرام و ساکت
• موقعیت مرکزی
• این پروژه با استانداردهای با کیفیت بالا بنا شده است

خانه لوکس مستقل در ترابزون با باغ خصوصی

این خانه مستقل دارای یک منطقه بزرگ با طبیعتی در هم تنیده، به دور از آلودگی در شهری در بوستانجی، ترابزون قرار گرفته است. ترابزون منطقه ای است که بسیاری از بازدیدکنندگان را به تحت تاثیر قرار میدهد، پوشش گیاهی طبیعی و جنگل های سبز در تمام منطقه مشاهده میشود. همچنان با داشتن جنگل های سرسبز این منطقه بسیار شکوه است. این خانه لوکس و مستقل در ترابزون دارای یک باغ خصوصی زیبا و بزرگ، مغازه ها، مدارس، بیمارستان ها، دانشگاه، مسجد، ایستگاه های اتوبوس، نانوایی ها، و مراکز خرید بزرگ تنها در چند دقیقه دورتر از این خانه مستقل در ترابزون برای فروش فاصله است. این خانه لوکس مستقل در ترابزون یک فرصت عالی برای لذت بردن از یک زندگی آرام در کنار خانواده میباشد.

این خانه لوکس و راحت 3 کیلومتر تا ساحل، 6 کیلومتر تا مرکز شهر ترابزون، 2،5 کیلومتر تا مرکز خرید پرفوم، 10 کیلومتر تا مرکز خرید جواهیر، 13 کیلومتر تا بیمارستان دولتی، 1،6 کیلومتر تا بیمارستان دانشگاه، 19 کیلومتر تا سمت دریاچه سرم و 4 کیلومتر تا فرودگاه فاصله میباشد.

این خانه مستقل در زمینی به مساحت 1300 متر مربع بنا شده است. 600 متر مربع آن به باغ خصوصی و یک باغ سرگرمی که در آن شما می توانید 250 متر مربع میوه و سبزیجات را شاهد باشید. یک سیستم گرمایش گاز طبیعی در خانه وجود دارد. این خانه در ترابزون با پارکینگ خصوصی در سال 2013 به پایان رسیده است.

این خانه 8 اتاق خوابه 680 متر مربع با 2 اتاق بزرگ زندگی (یکی از آنها با شومینه)، 2 آشپزخانه، 5 حمام با جکوزی، حمام در اتاق مستر، سونا، 3 بالکن و یک تراس است.

این خانه مستقل دارای گاز طبیعی، سیستم های گرمایشی، شومینه، آسانسور، سونا، جکوزی و لوازم آشپزخانه است.

ویژگی های عمومی خانه مستقل در ترابزون با سونا

ویلا / ترابزون / مرکز

سوناآسانسور در مجموعهپارکینگنگهبانی 24/7باغتلویزیون ماهواره ایدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 460.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
دریافت برنشور رایگاندریافت برنشور رایگان خانه مستقل در ترابزون با سوناخانه مستقل در ترابزون با سونا
بالا
برو به
ملکهای مشابه
مجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزونمجتمع مسکونی 4 طبقه با منظره کامل دریا در اورتاحیصار ترابزون325.200 €5+2اورتاحصار / ترابزونویلا 5+2 مجزا با منظره دریا در ترابزون در اورتاهیسارویلا 5+2 مجزا با منظره دریا در ترابزون در اورتاهیسار258.600 €5+2اورتاحصار / ترابزونویلا مستقل در ترابزون با استخر شناویلا مستقل در ترابزون با استخر شنا899.000 €5اورتاحصار / ترابزون