تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا

2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, بلک / مرکز - video2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-12 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-22 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-32 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-42 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-52 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-62 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-72 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-82 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-92 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-102 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-112 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-122 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-132 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-142 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-152 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-162 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-172 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-182 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-192 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا, تصاویر داخلی-20
قیمت 447.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بلک / مرکز
 • 200 m²
 • 4+1 trplx
 • 3
 • 6
 • 2001
 • 3
 • آماده تحویل
 • 2 km
 • 2 km
 • 35
 • 4 km
شماره ملک BLK-073

3 دلیل اصلی برای خرید

• 2 ویلای مستقل در باغ یکسان
• استخر جدید ساخته شده
• مناسب برای زندگی خانوادگی شلوغ

2 ویلای تریپلکس با شومینه ارایه دهنده یک زندگی آرام در بلک

این ویلاهای 4 خوابه در بلک، سریک، آنتالیا واقع شده است. این منطقه میزبان بسیاری از زمین های گلف است. طرفداران گلف اغلب از این منطقه بازدید می کنند. هتل های مدرن، بازارها و رستوران ها نیز در این منطقه وجود دارند. بلک زیبایی های طبیعی و تاریخی بسیاری دارد. طبیعت و ورزش در اینجا گردهم آمده اند.

این ویلاهای تریپلکس، 2 کیلومتر تا مرکز بلک و ساحل، 4 کیلومتر با مرکز گلف کرنلیا، 10 کیلومتر تا مرکز سریک، 8 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس سریک و 35 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

مجتمع ویلایی دارای یک باغ 550 متر مربع در زمین 883 متر مربع است. این مجموعه با امکاناتی مانند بوستر، محوطه پارکینگ اتومبیل در فضای باز و استخر شنا طراحی شده است. نخلستان های زیبا و درختان میوه های مختلفی در باغ وجود دارد.

در اینجا 2 ویلا برای فروش در دسترس است

ویلاهای تریپلکس 4 اتاقه 200 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، یک اتاق رختکن، یک انباری 2 حمام، یک حمام در اتاق مستر و 6 بالکن.

این ویلا ها با کیفیت بسیار بالا در بلک دا رای امکانات بسیاری مانند لوازم آشپزخانه، گلخانه، انرژی خورشیدی، کابین دوش، وان، شومینه، سیستم ماهواره ای و اینترنت می باشد. همچنین یکی از ویلا ها دارای سیستم گاز طبیعی است.

این 2 ویلا باید با هم خریداری شوند، قیمت کلی، قیمت آن ها است. 

 

ویژگی های عمومی 2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا

ویلا / بلک / مرکز

پارکینگباغتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 447.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای فوق العاده لوکس با استخر و باغ در مرکز بلکویلاهای فوق العاده لوکس با استخر و باغ در مرکز بلک402.500 €4+1 trpمرکز / بلکویلای خصوصی با کیفیت بالا در مرکز بلکویلای خصوصی با کیفیت بالا در مرکز بلک385.000 €3+1 dpمرکز / بلک