تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ

ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, آنتالیا / دوشیمالتیویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-1ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-2ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-3ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-4ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-5ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-6ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-7ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-8ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-9ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-10ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-11ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-12ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-13ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-14ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-15ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-16ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-17
قیمت 259.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / دوشیمالتی
 • 290 m²
 • 5+1
 • 4
 • 1
 • 09/2020
 • 2
 • فروخته شد
 • 18 km
 • 15 km
 • 28 km
شماره ملک AYT-967

3 دلیل اصلی برای خرید

• استخر شنا و تراس 70 مترمربعی، باغ و محوطه پارکینگگ 360 مترمربعی
• مناسب برای خانواده بزرگ با فضای بزرگ زندگی
• یک زندگی آرام و دور از سروصدا و زندگی شهری

ویلای 5+1 با نام تجاری جدید با استخر بزرگ، و تراس در آنتالیا 

ویلای لوکس در آنتالیا در یک مکان آرام و ساکت در منطقه دوشومآلتی، محله یاشیلباییر واقع شده است. منطقه ای دوشومآلتی به تازه گی در حال توسعه بوده و در 18 کیلومتری آنتالیا قرار دارد، دوشومآلتی دارای موقعیت آرام و ساکت، و دور از استرس شهر است. هوای پاک و طبیعت شگفت انگیز این ناحیه مردم را تحت تاثیر قرار می دهد. اگر چه این منطقه در فاصله دورتر از مرکز شهر قرار دارد، حمل و نقل از طریق اتوبوس ها و ماشین های خصوصی بسیار آسان است. در سال های اخیر، به دلیل افزایش تقاضا، بسیاری از طرح های جدید ویلا در این منطقه ساخته می شوند. دوشومآلتی میزبان بسیاری از ویلا های مسکونی و تجملی است که توسط سرمایه گذاران و توریست ها ترجیح داده می شود.

این ویلای مستقل در دوشومآلتی نزدیک به مرکز دوشومآلتی و کلیه امکانات رفاهی روزانه که به آن نیاز دارید از قبیل بازار عمومی، ایستگاه های اتوبوس، مارکیت ها و غیره می باشد. 3 کیلومتر با پیش دبستانی ICCA، 5 کیلومتر با پارک ملی ترمیسوس، 10 کیلومتر با باغ وحش آنتالیا، 15 کیلومتر با مغاره کارین، 18 کیلومتر با مرکز شهر آنتالیا، 15 کیلومتر با ساحل کنیالتی و 28 کیلومتر با فرودگاه بین اللملی آنتالیا فاصله دارد. شما میتوانید از جاده حلقوی غربی به سرعت به ساحل کنیالتی برسید.

این ویلای خصوصی یک زندگی آرام و دور از سروصدای شهر را ارایه می دهد، دارای 600 مترمربع مساحت زمین، 70 مترمربع استخر شنا و تراس و همچنین 360 مترمربع مساحت باغ (دارای سیستم آبیاری) و ساحه پارکینگ می باشد.

این ویلای طراحی شده لوکس از دو طبقه در مجموع 290 مترمربع فضای نشیمن (135 متر مربع طبقه همکف، 155 مترمربع طبقه فوقانی) تشکیل شده است.

این ویلای 5+1 دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، 3 حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن، یک اتاق رختشویی، یک انبار، یک تراس و 2 بالکن است.

این ویلای جدید ساخته شده در دوشومآلتی مجهز به ویژه گی های مانند دوربین امنیتی، وسایل سه تکه آشپزخانه، سیستم گرمایش اتومات، سیستم گرمایش زیرکف، سیستم تلویزیون ماهواره ای، دستگاه ارتباطی ویدیویی و غیره میباشد.

این ملک فروخته شده است. 

ویژگی های عمومی ویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ

ویلا / آنتالیا / دوشیمالتی

استخرپارکینگدوربین امنیتیباغاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 259.200 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 21.09.2020 19:28:22

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیاویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا253.800 €5+1دوشیمالتی / آنتالیاویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندوویلا های مدرن با سیستم خانه های هوشمند در کندو250.000 €3+1کندو / آنتالیاویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیاویلا تازه بازسازی شده احاطه شده با طبیعت در آنتالیا292.900 €4+1 dpکپز / آنتالیاخانه روستایی مبله با نمای شگفت انگیز طبیعت در آنتالیا خانه روستایی مبله با نمای شگفت انگیز طبیعت در آنتالیا 300.800 €4+2آکسو / آنتالیا