تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آغاز پروازهای چارتر مستقیم از هند به آنتالیا

17.09.2019

آغاز پروازهای چارتر مستقیم از هند به آنتالیاپروازهای مستقیم بین هند، دومین کشور پرجمعیت جهان و آنتالیا آغاز می شود. معمولا اتباع هندی از طریق استانبول یا مقصد دیگری در خاور میانه به آنتالیا پرواز می کردند. پس از ملاقات سانجی بیاتچاری، سفیر هند و منیر کارائوغلو، فرماندار آنتالیا، منیر کارائوغلو اعلام کرد که پروازهای چارتر از زمستان سال 2019 به هندوستان انجام می شود. این یک تحول جدید است که گردشگری آنتایا را بیش از پیش تقویت می کند.

پروازهای مستقیم هند - آنتالیا

سفیر هند، سانجی باتچاری، از دفتر فرماندار آنتالیا منیر کارائوغلو بازدید کرد. در این دیدار مذاکراتی بین دو کشور و همچنین آنتالیا برای بهبود همکاری در زمینه های گردشگری و اقتصادی انجام شد. پس از این جلسه اعلام شد که پروازهای مستقیم بین آنتالیا و هند توسط یک اپراتور تورهای ترکیه از زمستان سال 2019 آغاز خواهد شد.

فرماندار کارایوغلو با بیان اینکه هند دارای پتانسیل بالایی بوده و دومین کشور پرجمعیت جهان است، گفت: " افزایش روابط سیاسی بین دو کشوری باعث شده تا روابط بین ترکیه و هند گرمتر از قبل گردد که این امر برای صلح جهانی نیز بسیار مهم است.

فرماندار کارایوغلو با بیان اینکه هند دارای پتانسیل بالایی بوده و دومین کشور پرجمعیت جهان است، گفت: " افزایش روابط سیاسی بین دو کشوری باعث شده تا روابط بین ترکیه و هند گرمتر از قبل گردد که این امر برای صلح جهانی نیز بسیار مهم است. وقتی این روابط خوب را به صورت روابط سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در نظر بگیریم به این معنی نیست که تنها بازتاب اقتصادی دارد. حدود 9 میلیارد دلار تجارت خارجی بین دو کشور وجود دارد اما بخش عمده آن صادرات هند به ترکیه است. ما می توانیم این رقم را بسیار بیشتر کنیم. "

سفیر سانجی باتچاری نیز اظهار داشت: روابط ترکیه و هند قوی است و رهبران آنها از این امر آگاه هستند. "من آنتالیا را از نظر روابط اقتصادی و فرهنگی بسیار مهم می دانم. پیشرفت گردشگری بین دو کشور بسیار چشمگیر است. سال گذشته، تعداد گردشگران هند حدود 80 درصد افزایش یافته است که تعداد زیادی از آنها در آنتالیا ثبت شده است. پیش بینی می شود امسال 250 هزار گردشگر هندی به ترکیه کنند. حدود 9 میلیارد دلار تجارت خارجی بین دو کشور وجود دارد اما بخش عمده آن صادرات هند به ترکیه است. وی افزود: ما می توانیم این رقم را بسیار بیشتر کنیم."

کارائوغلو خاطرنشان کرد: در سال گذشته از منظر گردشگری جهش داشته ایم." اگرچه تعداد توریست های هندی افزایش داشته اما ما بدنبال تعداد بیشتری توریست از کشوری با جمعیت 1 میلیارد و 300 میلیون نفر هستیم."

رکورد توریست همیشگی در آنتالیا

رکورد توریست همیشگی در آنتالیا

در ماه های اول سال 2019 از نظر تعداد توریست هایی که از ترکیه بازدید کرده اند، رکورد جدیدی ثبت شد که در یک سوم آنها به آنتالیا آمده اند. تعداد گردشگران خارجی که در 6 ماه اول به آنتالیا سفر کرده اند، نسبت به مدت مشابه سال گذشته 17 درصد افزایش داشته است.

براساس داده های اداره کل فرهنگ و گردشگری مستقر در فرودگاه های آنتالیا و قاضی پاشا، تعداد گردشگرانی که از 1 ژانویه تا 22 اوت 2019 به این شهر مراجعه می کنند، به 10 میلیون و 5 هزار و 323 بازدید کننده رسیده است. از این نظر کشور روسیه بیشترین تعداد بازدید کننده را به خود اختصاص داده و پس از آن گردشگران آلمانی در جایگاه دوم قرار دارند.

اخبار املاک18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
13.04.2021
روشهای تقلبی شهروندی ترکیه شناسایی شد
1.04.2021
سرمایه گذاری در املاک و مستغلات سودآور: مسکن دانشجویی یونیوا
خواندن همه خبرها
بالا
برو به