تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا

ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, آلانیا / کارکیجاکویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-1ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-2ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-3ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-4ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-5ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-6ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-7ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-8ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-9ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-10ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-11ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-12ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-13ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-14ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-15ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-16ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-17ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-18ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-19ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-20ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-21ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا, تصاویر داخلی-22
قیمت 220.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کارکیجاک
 • 202 m²
 • 4+1
 • 3
 • 3
 • 2006
 • 2
 • آماده تحویل
 • 17 km
 • 1.7 km
 • 27 km
شماره ملک ALN-336

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره پانورامیک دریا
• کاملا مبله
• فاصله 5 دقیقه ای تا ساحل با ماشین

ویلاهای کاملا مبله، ارایه دهنده یک زندگی تعطیلاتی با امکانات مجتمع در کارگیجاک آلانیا

این ویلاهای دوبلکس در کارگیجاک آلانیا واقع شده اند. این منطقه میزبان مدرسه، بازار، بیمارستان، داروخانه، بانک ها و رستوران ها است. سواحل زیبا نیز در این ناحیه وجود دارد. شهر باستانی نااولا در این بخش واقع شده است. با توجه به سواحل شگفت انگیز و ساختار تاریخی، این منطقه دارای ارزش افزوده است.

این ویلاهای آلانیای ترکیه 5 دقیقه تا ساحل، 17 کیلومتر با مرکز شهر، 27 کیلومتر تا فرودگاه آلانیا قاضی پاشا و 143 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا، با ماشین فاصله دارند.

این مجموعه شامل 40 ویلا و 3 بلوک آپارتمان است. این مجتمع از امکانات بسیاری مانند استخر شنا، حمام ترکی، سونا، مرکز تناسب اندام، تنیس روی میز، زمین تنیس، باغ تزیین شده، باغبان، سرایدار، سیستم دوربینهای امنیتی 24/7 و نگهبانی برخوردار می باشد.

تنها یک نوع ویلا در این مجموعه وجود دارد

ویلای 4 خوابه 202 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 3 حمام و 3 بالکن.

این ویلا راحت به ویژگی های مهمی مانند مبلمان، کمد، لوازم سفید آشپزخانه، جکوزی، تراس بر روی سقف، نور نقطه ای، تهویه مطبوع، کف مرمر، انباری، پارکینگ اختصاصی داخلی و باربیکیو مجهز است.

ویژگی های عمومی ویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا

ویلا / آلانیا / کارکیجاک

سونااستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعمبلمانبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 220.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 2.07.2021 10:16:18

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا های نیمه مستقل با قیمت مناسب در کارگیجاک، آلانیاویلا های نیمه مستقل با قیمت مناسب در کارگیجاک، آلانیا195.000 €3+1 dpکارکیجاک / آلانیاویلاهای فروشی با نمای پانورامیک دریا و شهر در آلانیاویلاهای فروشی با نمای پانورامیک دریا و شهر در آلانیا259.000 €3+1 dpبکتاش / آلانیاویلاهای مستقل با نمای دریا و شهر در بکتاش، آلانیاویلاهای مستقل با نمای دریا و شهر در بکتاش، آلانیا279.000 €3+1بکتاش / آلانیاویلاهایی با استخر خصوصی آمیخته با طبیعت در آلانیاویلاهایی با استخر خصوصی آمیخته با طبیعت در آلانیا306.000 €4+1دمیرتاش / آلانیا