تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول

املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوباملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, استانبول / ایوب - videoاملاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, پلان ملک-1املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, پلان ملک-2املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, پلان ملک-3املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, پلان ملک-4املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, پلان ملک-5املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, پلان ملک-6املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, پلان ملک-7املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول, پلان ملک-8
قیمت از 183.800 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / ایوب
 • 94 m² - 163 m²
 • 2+1, 2+1 dp, 3+1 dp
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 12/2020
 • 4
 • در حال ساخت
 • 18 km
 • 20 km
شماره ملک IST-417

3 دلیل اصلی برای خرید

• زندگی راحت و سازگار با محیط زیست
• بالکن و تراس بزرگ در منطقه ای اجاطه شده با فضای سبز
• زندگی در منطقه ای به فاصله 10 دقیقه ای با مترو و 15 دقیقه ای با ماشین تا فرودگاه

املاک و مستغلات با طراحی شیک در نزدیکی احتیاجات روزانه و اجتماعی در ایوپ استانبول

این املاک و مستغلات در محله گوک تورک، در منطقه ایوپ استانبول واقع شده اند. منطقه ایوپ در ضلع اروپایی استانبول قرار دارد. این ناحیه با داشتن مکان های تاریخی و مناطق سرسبز بسیار زیبا، دارای بافتی بسیار پویاست. همچنین ، این مجموعه با پروژه های املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست برای خریداران خانه در استانبول فرصتهای بسیاری را فراهم می کند.

این املاک و مستغلات استانبول پیاده تا بازارها، کافه ها، رستوران ها، مراکز خرید، فضای سبز، تالاب ها، ایستگاه های اتوبوس، مترو، داروخانه ها، امکانات ورزشی و غیره فاصله کمی دارند. این املاک و مستغلات در نزدیکی مدارس خصوصی محبوبی مانند مدارس حیصار و بیمارستان های خصوصی مانند بیمارستان آجی بادام یا فلورانس نایتینگل واقع شده است. این املاک 400 متر تا مرکز میگروس، 900 متر تا پارک ملی تالابهای گوک تورک، 1 کیلومتر تا مسیر پیاده روی و زندگی سالم اصلان اوزگجان، 2 کیلومتر تا حوضچه کمر و منطقه آسودگی استانبول، 13 کیلومتر تا جنگل بلگراد، 20 کیلومتر تا میدان تقسیم، 18 کیلومترتا ساحل، 19 کیلومتر تا پیر لوتی، 25 کیلومتر تا پل شهدای 15 جولای، 27 کیلومتر تا بازار بزرگ، 30 کیلومتر تا کادیکوی و 20 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول فاصله دارند. می توانید طی 10 دقیقه با مترو و 15 دقیقه با ماشین از این املاک و مستغلات به فرودگاه برسید. همچنین پارک ایستینیه، دولماباهچه و شیشلی تنها 17 دقیقه با ماشین با اینجا فاصله دارند.

بیمارستان های منطقه: مرکز پزشکی جراحی مونو، بیمارستان فلورانس نایتینگل، مرکز پزشکی آجی بادام گوک ترک، مرکز پزشکی مونو گوک تورک و مرکز خصوصی رژیم غذایی گوک تورک.

مدارس منطقه: مهدکودک فرهنگ آمریکایی گوک تورک، کالج اقیانوس کمربورگاز، پردیس کمربورگاز کالج بیلتش، مهدکودک خصوصی فیدول، مدارس خصوصی حیصار، مهدکودک بیلگی کوزاسی، مهدکودک خصوصی کشفدن الر، مهدکودک خصوصی آرک، مهد کودک جنگل جادویی، خانه کودک ساکلامباش، مهد کودک قلعه دیرم، مهد کودک ایکی آدم و مهد کودک کوجوک شیلار.

مراکز خرید ناحیه: مرکز خرید سیناسوس، مرکز خرید لاروس پالاس گوک تورک، مرکز خرید آرجادیوم لایف، مرکز خرید جاکا و کمرمال.

این پروژه عالی با 36000 متر مربع زیربنا ساخته می شود که مساحت کل زمین پروژه 5410 متر مربع است. این مجموعه دارای 65 ملک تجاری و 167 واحد مسکونی است. این مجتمع دارای فضاهای عالی و تفریحی عمومی مانند مرکز تناسب اندام، مراکز خرید، رستوران ها، کافه ها، مرکز پزشکی، آسانسور، مسیرهای پیاده روی، مناطق استراحت و امکانات مشترکی مانند خدمات پذیرش، ورودی با سیستم کارت ویزیت کلیدی، پارکینگ اختصاصی در فضای باز برای هر آپارتمان و سیستم های امنیتی می باشد.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمانهای 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمانهای 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمان های دو خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام اختصاصی، یک حمام و یک تراس هستند. (به جای بالکن برخی از آپارتمانهای دو خوابه دوبلکس تراس دارند.)

آپارتمان های 3 خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک اتاق رختکن، یک حمام اختصاصی، یک حمام، یک بالکن و یک تراس هستند.

این املاک و مستغلات فروشی استانبول با تجهیزاتی از قبیل پنجره ها و درب های پی وی سی، کابین دوش، نورنقطه ای، آیفون تصویری، سیستم ماهواره ای، زیرساختهای اینترنت، کابینت حمام، کفپوش لمینیت، درب فلزی، عایق صوتی و حرارتی مجهز می شوند.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات سازگار با محیط زیست در منطقه ای عالی از استانبول

آپارتمان / استانبول / ایوب

آسانسور در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7باغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 183.800 €3+1 آپارتمان 286.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک لوکس با چشم انداز پانورامای دریا در استانبولاملاک لوکس با چشم انداز پانورامای دریا در استانبول181.000 €2+1, 3+1, 3+1 dp, 4+1, 4+1 dp, 5+2 dp, 6+2 dpبیلیکدوزو / استانبولآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبولآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول177.800 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1مالتپه / استانبولآپارتمانهای لوکس با چشم انداز تنگه بسفر در جنگل کوی استانبولآپارتمانهای لوکس با چشم انداز تنگه بسفر در جنگل کوی استانبول183.800 €1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dp, 4+1 dp, 4+2 dpاوسک اودار / استانبولآپارتمان های بزرگ استانبول در کنار پارک دریاچهآپارتمان های بزرگ استانبول در کنار پارک دریاچه184.800 €2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dpباغچه اولری / استانبول