تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا

ویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-1ویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-2ویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-3ویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-4ویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, پلان ملک-1ویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, پلان ملک-2ویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, پلان ملک-3ویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا, پلان ملک-4
قیمت 267.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 250 m²
 • 5+1 trp
 • 3
 • 3
 • 2018
 • 3
 • آماده تحویل
 • 9 km
 • 6 km
 • 22 km
شماره ملک AYT-838

3 دلیل اصلی برای خرید

• دوری از سر و صدای شهری
• طراحی سازگار با محیط زیست
• سیستم خانه های هوشمند

ویلا های تریپلکس اخیرا تکمیل شده، در مکانی مناسب در کنییالتی، دورالیلر

این ویلاهای آماده تحویل در کنییالتی، محله دورالیلر و بدور از هیاهوی شهری واقع شده اند. به اطف سواحل، مراکز خرید، رستوران ها و کافه ها، مناظر دریایی و مناطق تفریحی مختلف، کنییالتی بسیار محبوب است. محله دورالیلر دارای مکان آرامی در نزدیکی رودخانه گوکسو است. این ناحیه میزبان پروژه های جدید املاک و مستغلات با امکانات پیشرفته تر می باشد.

این ویلا های اخیرا تکمیل شده از طریق اتوبوس های شهری و ماشین به راحتی قابل دسترسی هستند. این ویلاها در کنییالتی آنتالیا به امکانات اجتماعی و محلی نزدیکند. این ویلاها در 6 کیلومتری ساحل کنییالتی، 500 متری رودخانه گوکسو، 8 کیلومتری مرکز خرید میگروس،3 کیلومتری دانشگاه آکدنیز،9 کیلومتری مرکز شهر، 11 کیلومتری کالیجی (شهر قدیمی)،7 کیلومتری ترمینال اتوبوس آنتالیا و 22 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا قرار گرفته اند.

این مجموعه لوکس در زمینی به مساحت 6630 متر مربع ساخته شده است. این مجموعه شامل 6 بلوک و 24 ویلای نیمه مستقل از متراژ 225 تا 250 متر مربع می باشد. این مجتمع درجه یک، سبکی منحصر به فرد و متفاوت از زندگی را برای ساکنانش با امکانات لوکس خود ارایه می دهد. پذیرش، منظره پانوراما، استخر شنای 150 متر مربعی، استخر 12 متر مربعی، پارکینگ داخلی با ظرفیت 24 ماشین، 125 متر مربع سالن بدنسازی شامل مرکز تناسب اندام، سونا و حمام ترکی، سرایداری، ژنراتور، خدمات نگهبانی 24/7، روشنایی باغ و ساختمان، سیستم آبیاری باغ و مسیرهای پیاده روی در این پروژه وجود دارند.

تنها 1 ویلا برای فروش در این مجموعه وجود دارد

ویلای 5 خوابه نیمه مستقل 250 متر مربعی.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، یک سویس بهداشتی و تراس باغ وجود دارد.

در طبقه اول؛ 3 اتاق خواب، حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن و بالکن وجود دارد.

در طبقه بالا؛ 2 اتاق خواب، یک حمام در اتاق، یک اتاق رختکن، یک اتاق زیرشیروانی/ فعنی و یک تراس وجود دارد.

این ویلا تریپلکس، با دکوراسیون داخلی استثنایی خود، مناطق راحت و بزرگی را برای زندگی ارایه می دهند. هر ویلا دارای سیستم خانه های هوشمند، سیستم گرمایش از کف، عایق حرارتی و صدا، تهویه مطبوع، کرکره اتوماتیک، سیستم زنگ خطر، منطقه باربیکیو در باغ، سیستم روشنایی داخلی ویژه، اینترکام ویدیویی، لوازم آشپزخانه درجه یک و مبلمان حمام، پمپ حرارتی که 85 درصد در انرژی صرفه جویی می کند و انرژی تجدید پذیر، 60 متر مربع فضای سبز و منطقه آلاچیق با متراژ 65 تا 110 متر مربع می باشد.

ویژگی های عمومی ویلاهای نیمه مستقل سازگار با محیط زیست، در کنییالتی آنتالیا

ویلا / آنتالیا / کنییالتی

سونااستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 267.300 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 25.6.2019 13:36:33

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتیخانه های بزرگ در مجاورت طبیعت در دوشومآلتی266.400 €5+1دوشیمالتی / آنتالیاویلای لوکس مستقل با امکانات عالی در آنتالیاویلای لوکس مستقل با امکانات عالی در آنتالیا251.600 €6+1دوشیمالتی / آنتالیاویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیاویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا273.400 €4+1دوشیمالتی / آنتالیاویلاهای 5+2 با استخر و باغ در دوشومآلتیویلاهای 5+2 با استخر و باغ در دوشومآلتی285.800 €5+2دوشیمالتی / آنتالیا
ما استخدام میکنیم