تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

جشنواره موسیقی بلوز اف اس 2012

2.12.2012

امسال بیست وسومین دوره جشنواره بلوز اف اس بود و برای اولین بار این مراسم درهتل رامادا پلازای آنتالیا در ترکیه برگزار شد.

این اولین بار بود که این جشنواره درآنجا برگزار میشد با هدف سرویس خوب با اتاقی بزرگ در فضایی کافی برای مهمانی مردم و یا چسبیده به اطراف پشت میز نوشیدنیها برای رقص ارایه شد.

این جشنواره معمولا سه قانون خود را دنبال میکند که ابتدا یک هنرمند سولو با اجرای خود جمعیت را گرم میکند و پس از آن دو گروه بلوز به تدریج دما را تا نقطه جوش بالا میبرند.
اجرای اول امسال سدریک برنسیده بود. در واقع او به عنوان یکی از بهترین طبالهای جهان مشهور است و به طور منظم برنده پاداش های معتبر در این زمینه است. او نوه بلوز من افسانه ای آر.ال. برنسیده است و او قطعا حامل سنت بلوز است اما همچنین می افزاید: رگه هایی از کشور، رسوم و روح را با صدایش باستانی و در عین حال مدرن میشود.

Efes Blues Festival 2012

اجرای دوم با اسموکین جو کویک و بنویز کینگ بود که از تگزاس درود میفرستاد. این دو با هم به مدت بیش از 20 سال به عنوان اجرا کننده بین گیتارهایشان ظاهر گردیده اند. جو اسموکین کاملا یک نوازنده عالی موسیقی راک بلوزاست در حالی که کینگ ریتم های جاز تکنوازی خود را انجام میدهد. کینگ آواز هم می خواند اشعاری به سبک محاوره ای در حالی که ریتم را ثابت را بخوبی نگه میدارد. مهمانی بسیار بزرگی بود و شما می تواند بگوید که آنها در حال لذت بردن از وقت خود را همراه با جمعیت ترکیه هستند.

آخرین اجرا را بیلی برنچ و پسران بلوز اجرا میکنند که ادامه دهنده راه جو اسموکین هستند با برخی تغییردر راک بلوز با نواختن کیبورد و پس از آن خواننده، زورا یانگ که کم کم برنامه را تمام میکند.

در ابتدا گروه بر روی سن می آیند قبل ازاینکه بیلی برنچ به آنها روی صحنه ملحق شود. وقتی که او می آید چنگ خود را بیرون می آورد و شروع به نواختن میکند همراه با سازدهنی شگفت انگیز گروه. او با امثال ویلی دیکسون، جانی زمستان و تاج محل همراهی کرده و سه نامزد جایزه گرمی را دریافت کرده است .

او و بقیه گروه فعالند با نوازنده گیتار بیس، نیک چارلز که با هاولینگ ولف، بی بی کینگ، تینا ترنر و حتی رولینگ استون اجرا داشته است. نوازنده کیبورد سومیتو آریوشی بزرگ بود که جدیدترین عضو گروه بود. گیتاریست دن کارلی که با "جو" برای پول اجرا داشته اند.

جمعیت با شور و هیجان بودند و شما می توانید بگویید که نوازندگان از حضور در ترکیه واقعا خوشحال بودند و بدون شک به دنبال اجرای بقیه مراسم هستند.

اخبار املاک8.07.2021
چگونه یک ملک در ترکیه خریداری کنیم؟
26.06.2021
حقایقی که سرمایه گذاران و متقاضیان زندگی در ترکیه باید بدانند
18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
10.06.2021
چگونه می توان در ترکیه ملک را به صورت امن خریداری کرد؟
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
خواندن همه خبرها
بالا
برو به