تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا

آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, آلانیا / مرکزآپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, پلان ملک-1آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, پلان ملک-2آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, پلان ملک-3آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, پلان ملک-4آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, پلان ملک-5آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا, پلان ملک-6
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مرکز
 • 171 m² - 248 m²
 • 4+1 dp
 • 3
 • 5
 • 11/2017
 • 4
 • فروخته شد
 • 1.5 km
 • 40 km
شماره ملک ALN-316

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز نفس گیر از قلعه مدیترانه و آلانیا
• مجتمع مسکونی مدرن و شیک
• نزدیکی به تمام امکانات اجتماعی و محلی

آپارتمان های آماده تحویل در احاطه امکانات اجتماعی و محلی در مرکز آلانیا

این آپارتمانهای آلانیا به واسطه موقعیت مرکزی از مکان مهم و مناسبی برخوردار هستند. آلانیا مکانی عالی برای یک سرمایه گذاری سودآور است. هر سال، بسیاری از گردشگران داخلی و بومی ترجیح می دهند آلانیا را برای تعطیلات انتخاب کنند. این مقصد توریستی بخاطر تمیزترین سواحل شنی، فعالیت های اجتماعی و زیبایی های طبیعی خود معروف است. اگر آپارتمانی در آلانیا خریداری کنید، زندگی شگفت انگیز و سرمایه گذاری بزرگی انجام داده اید.

این آپارتمان ها با دید دریا و قلعه در نزدیکی امکانات روزانه اجتماعی مانند مدرسه، بیمارستان، فروشگاه محلی، سوپرمارکت، ایستگاه گاز، داروخانه، پارک کودکان و بانک قرار گرفته اند. این آپارتمانها که در نزدیکی جاده مرسین آنتالیا واقع شده اند، 1.5 کیلومتر تا دریا، 6 کیلومتر با قلعه آلانیا، 4 کیلومتر تا ساحل کلوپاترا، 40 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشای آلانیا و 126 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی شامل 2 بلوک چهار طبقه و 16 آپارتمان در زمینی به مساحت 3.939 متر مربع می باشد. این مجتمع دارای استخر شنای رو باز، دوش استخر، سونا، مرکز تناسب اندام، ژنراتور، زمین بازی کودکان، منطقه باربیکیو، پارکینگ در محیط داخلی و بیرونی، دوربینهای امنیتی 24/7 و نگهبانی است.

تنها 1 نوع آپارتمان در این مجتمع مسکونی وجود دارد

آشپزخانه 4 خوابه دوبلکس با باغ 171-248 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، حمام در اتاق مستر و 5 بالکن میباشد.

این آپارتمان ها دارای منظره ای کم نظیر از مدیترانه و قلعه آلانیا می باشند. این آپارتمان ها با استفاده از مواد با کیفیت برای فضاهای مختلف زندگی طراحی شده و مناسب نیازها و سلیقه شما می باشند. هر آپارتمان با لوازم شیک آشپزخانه، پانل های خورشیدی، نور نقطه ای، دربهای بزرگ بالکن، موانع بالکن شیشه ای، زیرساخت های تهویه مطبوع، آنتن ماهواره ای، آبگرمکن، زیرساخت های اینترنت و کابین دوش مجهز شده است.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای زیبای آلانیا با منظره قلعه و دریا

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای کاملاً جدید در آلانیا 200 متر تا مرکز محموتلارآپارتمانهای کاملاً جدید در آلانیا 200 متر تا مرکز محموتلار34.000 €1+1, 2+1 dp, 3+1 dpمهموتلار / آلانیااملاک دنج با استخر مشترک بسیار بزرگ در آلانیااملاک دنج با استخر مشترک بسیار بزرگ در آلانیا34.000 €Std, 1+1, 2+1کارکیجاک / آلانیاآپارتمان های فروشی با قیمت مناسب در آلانیا، آوسالار آپارتمان های فروشی با قیمت مناسب در آلانیا، آوسالار 35.000 €1+1آوسالار / آلانیاآپارتمان های جدید در آوسالار آلانیا با منظره طبیعت و دریاآپارتمان های جدید در آوسالار آلانیا با منظره طبیعت و دریا35.000 €1+1, 2+1آوسالار / آلانیا