تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا

آپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا, تصاویر داخلی-10
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 60 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 2014
 • 5
 • فروخته شد
 • 5 km
 • 1.5 km
 • 20 km
شماره ملک AYT-839

3 دلیل اصلی برای خرید

• فضای یک زندگی لوکس در حد استانداردهای هتل
• فرصت مناسب سرمایه گذاری
• واقع شدن ما بین امکانات روزانه، برخورداری از دید کوه توروس

آپارتمانهای با دید کوه های تورورس، ارایه دهنده یک فرصت سرمایه گذاری در کنییالتی، هورما

این آپارتمانهای به سبک اروپایی در آنتالیا با زیبایی های طبیعی، سواحل، مناطق تفریحی و امکانات رفاهی اجتماعی، در یک موقعیت عالی در کنیالتی واقع شده اند. از نظر سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات کنییالتی یک منطقه با ارزش است. این منطقه میزبان بسیاری از پروژه های جدید شهر مانند بوگاچای و جاده ساحلی کنییالتی می باشد. همچنین طیف گسترده ای از مناطق تفریحی که مورد استقبال بسیاری از شهروندان داخلی و خارجی است، در این ناحیه قرار گرفته اند.

این آپارتمان های لوکس پیاده تا مغازه ها، مدارس، کلینیک ها، داروخانه ها، کافه ها و رستوران ها فاصله کمی دارند. ساحل کنییالتی 1.5 کیلومتر، فرودگاه بین المللی آنتالیا 20 کیلومتر، جاده آنتالیا-کمر 150 متر و مرکز شهر 5 کیلومتر با این آپارتمانهای آنتالیا فاصله دارند. همچنین به راحتی می توانید از طریق اتوبوس های شهری به این آپارتمان ها دسترسی پیدا کنید.

این مجتمع مسکونی شامل یک بلوک است. این مجموعه یک زندگی لوکس را با امکاناتی در حد استانداردهای یک هتل ارایه می دهد. استخر شنا، منطقه آفتاب گرفتن، سونا، مرکز تناسب اندام، حمام ترکی، پارکینگ در فضای باز، نگهبانی 24 ساعته و سرو غذا در اتاق، باغ و آسانسور در این پروژه تعبیه شده است.

برای فروش تنها یک آپارتمان در اینجا وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 60 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

این آپارتمان جنوبی بازسازی شده است. این آپارتمان از مبلمان آشپزخانه و حمام، سیستم تلویزیون ماهواره ای، کابین دوش و اینترنت برخوردار است.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای سبک اروپایی با استانداردهای یک هتل در آنتالیا

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :*به روز رسانی قیمت در تاریخ 27.3.2019 08:03:52

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیاآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا28.400 €1+1, 2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیا29.000 €1+1مرکز / آنتالیاآپارتمانهای 2 خوابه تازه تکمیل شده در آنتالیا، کپزآپارتمانهای 2 خوابه تازه تکمیل شده در آنتالیا، کپز30.100 €2+1کپز / آنتالیاآپارتمان 2 خوابه در کپز با آشپزخانه جداگانهآپارتمان 2 خوابه در کپز با آشپزخانه جداگانه30.100 €2+1کپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم