تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

دلایلی عالی برای خرید ملک در آنتالیا

1.08.2018

خریداران بالقوه ای که به بازار املاک و مستغلات ترکیه علاقه مند هستند، بطور خاص دلایل فراوان خرید ملک در آنتالیا را به خوبی می دانند. آنتالیا منطقه ای مدیترانه ای است که برای خریداران بومی ترکیه و همچنین اتباع خارجی مناسب است و یکی از جواهرات "ترکیه" است.

برای چندین دهه، آنتالیا ستاره ای در بخش های مختلف از جمله املاک، مسافرت، کسب و کار، خرید و البته مهمان نوازی بوده است. این اعتبار جامع برای جذب بسیاری از خریداران ملک به منطقه کافی است، اما اگر فکر می کنید اینها برای ارایه خیلی مهم نیستند، دوباره فکر کنید زیرا طرح های هیجان انگیزی برای تغییر منطقه وجود دارد و سرمایه گذاران املاک و مستغلات برای برخورداری از یک رشته منافع دلپذیر غافلگیر خواهند شد.

4 دلیل برای خرید املاک در آنتالیا

1: تنوع املاک و مستغلات

از املاکی برای خریداران با بودجه محدود تا میلیونرها، بازار املاک و مستغلات آنتالیا همه را یکجا دارد. آیا بدنبال خرید پیش فروش با شرایط پرداخت مقرون به صرفه، یا ملک فروش مجدد ارزان قیمت و خانه ای که قبلا مبله شده است می باشید؟ هر آنچه را که دنبال آن هستید و مهمتر از همه، خانه ای که در بودجه شما قرار گیرد را پیدا می کنید.

این تنوع ناشی از دو دلیل اصلی است. اولا، منطقه آنتالیا از استراحتگاه های ساحلی کوچک بسیاری تشکیل شده است که بیش از 300 کیلومتر گسترش می یابند. این مساله انتخاب بین محله های بسیاری را امکانپذیر می کند. دلیل دوم این است که وقتی ترکیه بازار املاک و مستغلات را در سرتاسر کشور تغییر داد، آنتالیا بلافاصله بر روی اتباع خارج از کشور هدف گذاری کرد و به راحتی با وام مسکن در ترکیه خریداران را جذب نمود.

با این حال، این بخش ساخت و ساز بود که به خوبی به دنبال ساخت خانه های مدرن و مطایق با مد روز با استفاده از برنده های مشهور و برنده جایزه برآمد. آنها کاملا نمونه کارها را تغییر دادند و به نوبه خود موفق به جذب خریداران زیادی شدند.

دلایلی عالی برای خرید ملک در آنتالیا

2: پروژه های زیربنایی

گرچه آنتالیا در حال حاضر دومین مقصد موثر در ترکیه است اما در همین وضعیت ثابت نخواهند ماند. پروژه های زیربنایی متعددی برای تغییر چهره منطقه تنظیم شده اند. این تغییرات با استفاده از تله کابین تونک تپه آغاز شد. ثابت شده که این پروژه جاذبه بسیارمحبوبی است، اما ساختمان فوق العاده مدرن آن در قله در نهایت تبدیل به برجسته ترین نقطه آنتالیا خواهد شد.

پروژه ساحل کنییالتی پروژه دیگری است که همه را بخود جذب می کند. پروژه مدرنیزه کردن مناطق پیاده روی که در حال حاضر منطقه ساحلی را ساماندهی کرده است و پروژه برنامه ریزی شده مارینای بوگاچای که موقعیت آنتالیا را به عنوان مرکز ریوریای ترکیه، از طریق امکانات قایقرانی و کشتیرانی، تقویت خواهد کرد. دو پروژه دیگر بندر کشتی کروز و استودیوی فیلم هنوز در مراحل برنامه ریزی هستند تا ترکیه را مرکز بین المللی در زمینه فیلم و هنر نماید. همه این پروژه ها اعتبار آنتالیا را حفظ می کنند و حتی شهرتش را نیز افزایش می دهند.

3: نقد شدن املاک و مستغلات

این که آیا شما خانه را برای اقامت می خرید و یا به دنبال سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای سالهای آینده هستید، به نقد شدن آن تضمین شده است. اگر میخواهید آجر و ملات خود را سریع به پول نقد تبدیل کنید، می توانید بر روی یکی از فعالترین بازارهای املاک و مستغلات در ترکیه حساب کنید.

مزیت قابل توجه این است که آنتالیا نه تنها برای خریداران ترک محبوب است، بلکه بسیاری از ملیت های مختلف از جمله روس ها، بریتانیا، خریداران اروپایی و خاورمیانه آن را می پسندند. فروشندگان خانه دارای یک بازار جهانی برای تبلیغ هستند و اگر خریدار شما خارجی باشد، پروسه جدید و توسعه یافته فرش قرمز، تضمین می کند که قرارداد را می توان در یک هفته امضا کرد و تحویل داد.

دلایلی عالی برای خرید ملک در آنتالیا

4: زندگی رویایی شما

گرچه مزایای مالی زیادی وجود دارد، یکی از محبوب ترین دلایل خرید ملک در آنتالیا انعطاف پذیری است که با توجه به نیازها، خواسته ها و باورهای شما، شیوه زندگی محبوبتان را در اختیار شما قرار می دهد. منطقه آنتالیا همه را بدون در نظر گرفتن سن، موقعیت اجتماعی یا پس زمینه، می پذیرد.

طرفداران گلف برای دوره های قهرمانی جهان در بلک، گرد هم می آیند در حالی که افراد خواهان یک زندگی آرام اقامتگاه های ساحلی کوچک تر مانند ساید و کمر را ترجیح می دهند. مرکز کالکان و آنتالیا، برای یک زندگی مجلل، مناسب است، در حالی که آلانیا یک مرکز مسکونی برای مهاجرانی است که در آنجا در تمام طول سال زندگی می کنند.

گستردگی مغازه ها، شب زنده داریها و مکان هایی که می توانند زندگی روزانه را متفاوت نمایند در حالی که دسترسی به آنتالیا از طریق راه های جاده ای و شبکه حمل و نقل هوایی و دریایی آسان می شود. در نهایت، آب و هوای زیبا در تمام طول سال را به یاد داشته باشید. اینجا واقعا قلب و روح زندگی اجتماعی را به تصویر می کشد و کاملا توضیح می دهد که چرا آنتالیا گنجینه مدیترانه ای ترکیه است. (طیف وسیعی از املاک فروشی در آنتالیا را در اینجا ببینید)

اخبار املاک8.07.2021
چگونه یک ملک در ترکیه خریداری کنیم؟
26.06.2021
حقایقی که سرمایه گذاران و متقاضیان زندگی در ترکیه باید بدانند
18.06.2021
بررسی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ترکیه در 3 مرحله اصلی
11.06.2021
باورهای غلط رایج درباره سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه
10.06.2021
چگونه می توان در ترکیه ملک را به صورت امن خریداری کرد؟
7.06.2021
ما یک دفتر جدید در آنکارا داریم!
3.06.2021
بررسی قیمت - آیا قیمت ملک در ترکیه ارزان است یا گران؟
11.05.2021
چگونه به عنوان یک پاکستانی، شهروند ترکیه شویم
خواندن همه خبرها
بالا
برو به