تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا

آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفرآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-1آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-2آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-3آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-4آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-5آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-6آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-7آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-8آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-9آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-10آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-11آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-12آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-13آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-14آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-15آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-16آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-17آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-18آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-19آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-20آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا, پلان ملک-21
قیمت از 141.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / نیلوفر
 • 140 m²
 • 3+1
 • 2
 • 2
 • 03/2020
 • 13
 • در حال ساخت
 • 9 km
 • 20 km
 • 71 km
شماره ملک BRS-035

3 دلیل اصلی برای خرید

• فرصتی برای زندگی در معتبر در مکان بورسا
• امکانات عالی
• امکان استفاده یک پارکینگ سرپوشیده در مرکز شهر و نزدیک به امکانات اجتماعی

آپارتمانهای 3+1 در مرکز واقع در نزدیکی امکانات اجتماعی بورسا در نیلوفر

این آپارتمان ها در منطقه مرکزی در نیلفر منطقه بورسا واقع شده اند. نیلوفر با پروژه های جدید مسکونی و پروژه های عمرانی شهری به یکی از مهمترین مناطق بورسا تبدیل شده است. امکانات کاملی را برای خریداران خانه که به دنبال زندگی شهری هستند، فراهم می کند.

این آپارتمان های اختصاصی در بورسا فاصله کوتاه پیاده روی تا بازار، کافه ها، رستوران ها، مراکز خرید، زمین بازی کودکان، ایستگاه های اتوبوس، داروخانه ها و ورزشگاه، 9 کیلومتر تا مرکز بورسا 19 کیلومتر تا کشتی هوایی IDO ، 20 کیلومتر تا ساحل، 33 کیلومتر تا مرکز اسکی اولوداگ و 71 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی بورسا ینی شهیر فاصله دارد.

این مجموعه معتبر در زمینی به مساحت 24.173 متر مربع با فضای سبز 1.533 متر مربع بنا شده است. این مجموعه دارای 3 بلوک با 48 آپارتمان و 29 املاک تجاری تشکیل شده است. این مجموعه دارای 24/7 سیستم دوربین امنیتی و نگهبانی، کافه تریا، آسانسور، پارکینگ سرپوشیده با ظرفیت 113 وسیله نقلیه و زمین بازی کودکان است.

تنها یک نوع آپارتمان در دسترس برای فروش وجود دارد

آپارتمان های 3 خوابه 140 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، توالت و 2 بالکن.

این آپارتمان ها در بورسا برای فروش دارای ویژگی های با کیفیت درجه یک مانند پنجره های پی وی سی، وسایل آشپزخانه، سیستم خانه هوشمند، درب فلزی، کابین دوش، نورافکن، زنگ هشدار سرقت، تهویه هوا، گرمایش کف و انباری است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های اختصاصی در منطقه ای معتبر در بورسا

آپارتمان / بورسا / نیلوفر

آسانسور در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 141.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورساآپارتمان های بزرگ با چشم انداز خیره کننده دریا در بورسا114.200 €4+2 dpمودانیا / بورساآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورساآپارتمان هایی با منظره دریا و طبیعت در مادانیا بورسا100.900 €3+1, 5+1 dpمودانیا / بورساآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیاآپارتمانهای هوشمند احاطه شده با طبیعت در بورسا مودانیا154.100 €5+1مودانیا / بورسااملاک مرکزی مدرن با دید طبیعت در بورسااملاک مرکزی مدرن با دید طبیعت در بورسا154.100 €4+1نیلوفر / بورسا