تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا

آپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لارآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, آلانیا / تورک لار - videoآپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا, تصاویر داخلی-11
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / تورک لار
 • 67 m² - 351 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
 • 1, 2, 3, 4, 5
 • 1, 2, 3
 • 03/2022
 • فروخته شد
 • 13 km
 • 350 m
 • 40 km
شماره ملک ALN-342

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی به ساحل
• ویژگی های مدرن
• امکانات غنی مجتمع

آپارتمان های دارای طراحی معاصر ارایه دهنده زندگی تعطیلاتی در تورکلر آلانیا

این آپارتمانهای منحصر به فرد در تورکلر، آلانیا واقع شده اند. این منطقه یک محل تعطیلاتی زیبا است. این ناحیه میزبان امکانات روزانه و اجتماعی مانند مدرسه، بیمارستان، بانک، بازار، رستوران و کافه می باشد. سرمایه گذاران و خریداران به دلیل افزایش ارزش آن بدلیل توریست، این منطقه را ترجیح می دهند.

این آپارتمانها در آلانیا، تورکلر، 350 متر تا دریا، 13 کیلومتر با آلانیا، 30 کیلومتر تا سیده، 40 کیلومتر تا فرودگاه آلانیا قاضی پاشا، 110 کیلومتر با آنتالیا و فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجموعه شامل 76.000 متر مساحت، 20.000 متر مربع فضای سبز، 15.000 متر مربع زیربنا، مساحت 10.000 متر مربع فضای عمومی تنها برای بانوان و 31 هزار متر مربع فضای سرگرمی می باشد. این مجتمع بزرگ از امکانات بسیاری از قبیل استخرهای شنای روباز و سرپوشیده، استخر کودکان، استخر شنا خصوصی برای زنان، پارک آبی، اسپا و سالن تناسب اندام (جداگانه برای زنان و مردان)، سالن مطالعه، مسجد، سینما در فضای باز، لابی و پذیرش، کافه ها، رستوران ها، سالن کنفرانس، زمین مینی گلف، بوتیک، آتلیه، سالن زیبایی، 3 آسانسور، آسانسور بار، ژنراتور، پارکینگ، مسیرهای پیاده روی، مینی پارک، زمین بازی کودکان، نگهبانی 24 ساعته و سرویس رفت و آمد به ساحل برخوردار است. این مجموعه به شکل های گل لاله طراحی شده است.

6 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 107-67 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن. (برخی از آپارتمان های یک خوابه دارای باغ هستند.)

آپارتمان 2 خوابه 181-98 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام در اتاق مستر، حمام و بالکن. (برخی از آپارتمان های 2 خوابه دارای اتاق خدمتکاری و باغ هستند.)

آپارتمان 2 خوابه 244-151 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، اتاق خدمتکار، حمام در اتاق مستر، 2 حمام، یک اتاق رختکن و یک بالکن.

آپارتمان 3 خوابه 186-172 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، اتاق خدمتکار، 2 حمام اختصاصی، 2 حمام و 2 بالکن. (برخی از آپارتمان های 3 خوابه دارای یک انباری می باشند.)

آپارتمان 4 خوابه دوبلکس 308 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، اتاق خدمتکار، اتاق رختکن، 4 حمام اختصاصی، توالت، 2 بالکن و تراس.

5 اتاق خواب دوبلکس 347-351 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه باز، اتاق خدمتکار، یک اتاق پانسمان، حمام، 4 حمام اختصاصی و 3 بالکن یا تراس.

این آپارتمان های معاصر دارای ویژگی های بسیاری از قبیل تهویه هوا، آبگرمکن الکتریکی، سرویس تصویه آب، آبگرمکن و نور نقطه ای هستند.

* برای دیدن دیگر خانه های فروشی در این پروژه کلیک کنید.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان منحصر به فرد با راحتی یک هتل در تورکلر آلانیا

آسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7باغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید در آوسالار آلانیا با منظره طبیعت و دریاآپارتمان های جدید در آوسالار آلانیا با منظره طبیعت و دریا33.000 €1+1, 2+1آوسالار / آلانیااملاک دنج با استخر مشترک بسیار بزرگ در آلانیااملاک دنج با استخر مشترک بسیار بزرگ در آلانیا34.000 €Std, 1+1, 2+1کارکیجاک / آلانیاآپارتمان هایی با استخر شنا در موقعیتی ایده آل در آلانیاآپارتمان هایی با استخر شنا در موقعیتی ایده آل در آلانیا38.000 €1+1آوسالار / آلانیاآپارتمان های جدید 1+1 در آلانیا 800 متر تا ساحلآپارتمان های جدید 1+1 در آلانیا 800 متر تا ساحل38.000 €1+1آوسالار / آلانیا