تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا

آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوباآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, آلانیا / اوبا - videoآپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, پلان ملک-1آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, پلان ملک-2آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, پلان ملک-3آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, پلان ملک-4آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, پلان ملک-5آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, پلان ملک-6آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, پلان ملک-7آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, پلان ملک-8آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, پلان ملک-9آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا, پلان ملک-10
قیمت از 127.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / اوبا
 • 70 m² - 185 m²
 • 1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dp, 4+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 06/2020
 • 4, 5
 • در حال ساخت
 • 3 km
 • 1.5 km
 • 35 km
شماره ملک ALN-332

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی امکانات اجتماعی
• مصالح درجه یک
• امکانات غنی مجتمع

آپارتمان های فرست کلاس با سونا و استخر داخل مجتمع در اوبا، آلانیا

این آپارتمانهای منحصر به فرد در محله اوبا، آلانیا واقع شده اند. این منطقه میزبان بسیاری از امکانات اجتماعی و مورد نیاز روز مانند مدارس، بیمارستان ها، بازارها، مساجد، کافه ها و رستوران ها می باشد. در اینجا بسیاری از زیبایی های طبیعی مانند سواحل منحصر به فرد و باشکوه اوبا قرار دارند. این آپارتمان های فروشی در آلانیای ترکیه با توجه به ظرفیت گردشگری بالای خود، فرصت های سرمایه گذاری مختلفی را ارایه می دهند.

این آپارتمان های جدید 300 متر تا کمربندی، 450 متر با بیمارستان دولتی، 1.5 کیلومتر تا ساحل، 3 کیلومتر تا مرکز شهر، 35 کیلومتر تا فرودگاه آلانیا و 140 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا فاصله دارند.

این مجموعه شامل 4 بلوک با 40 آپارتمان می باشد. این مجتمع دارای امکانات غنی مانند استخر شنا و استخر کودکان، استخر سرپوشیده گرم، حمام ترکی، سونا، سالن ورزش، پارک های باربیکیو، آلاچیق، اینترنت وای فای در مناطق مشترک، پارکینگ ماشین، ژنراتور، سرایداری، آسانسور، نگهبانی و سیستم دوربین های امنیتی 24/7 می باشد.

5 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 70 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمان 2 خوابه 93 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن.

آپارتمان دوبلکس باغ 2 خوابه 165-160 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا و یا اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر و 2 بالکن.

آپارتمان دوبلکس سقف 3 خوابه 185-165 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا یا اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر، بالکن و 1 یا 2 تراس.

آپارتمان 4 خوابه 160 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر و 2 بالکن.

این آپارتمان های نوساز با تجهیزات درجه یک از جمله سیستم ویدیویی داخل ساختمان، تهویه مطبوع برای هر اتاق، نور نقطه ای، آبگرمکن، کابین دوش، پنجره های دو جداره، عایق حرارتی و سیستم ماهواره ای مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای منحصر به فرد با چشم انداز کوه تورورس در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / اوبا

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7حمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 127.000 €3+1 آپارتمان 195.000 €4+1 آپارتمان 209.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 29.06.2021 14:26:55

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای مرکزی آلانیا در دل تمامی امکاناتآپارتمانهای مرکزی آلانیا در دل تمامی امکانات126.000 €1+1, 2+1, 3+1 dp.مرکز / آلانیاآپارتمان با شکوه در آلانیا در چند قدمی دریاآپارتمان با شکوه در آلانیا در چند قدمی دریا125.000 €2+1, 3+1, 4+1, 5+1مهموتلار / آلانیااملاک و مستغلات با ویژگی های شگفت انگیز در محموتلار آلانیااملاک و مستغلات با ویژگی های شگفت انگیز در محموتلار آلانیا127.500 €1+1, 1+1 loft, 2+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمان با طراحی منحصر به فرد 50 متر تا ساحل در آلانیاآپارتمان با طراحی منحصر به فرد 50 متر تا ساحل در آلانیا129.000 €2+1, 3+1کارکیجاک / آلانیا