تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا

املاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسموراملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, آلانیا / توسمور - videoاملاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, تصاویر داخلی-1املاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, تصاویر داخلی-2املاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, تصاویر داخلی-3املاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, تصاویر داخلی-4املاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, تصاویر داخلی-5املاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, تصاویر داخلی-6املاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, پلان ملک-1املاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, پلان ملک-2املاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, پلان ملک-3املاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, پلان ملک-4املاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, پلان ملک-5املاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا, پلان ملک-6
قیمت از 95.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / توسمور
 • 123 m² - 242 m²
 • 2+1, 4+1 dp
 • 2, 3
 • 1, 2, 3
 • 06/2020
 • 8
 • در حال ساخت
 • 6 km
 • 700 mt
 • 35 km
شماره ملک ALN-416

3 دلیل اصلی برای خرید

• قرار گرفتن در مرکز منطقه توسمور در نزدیکی مرکز آلانیا
• منظره طبیعت، دریا و رودخانه
• نزدیکی به دریا و کلیه امکانات اجتماعی

املاک دارای طراحی زیبا در هم تنیده با طبیعت در آلانیا

این املاک در محله توسمور، نزدیک مرکز آلانیا واقع شده اند. توسمور با دریا، طبیعت و رودخانه احاطه شده و با پروژه های املاک و مستغلات لوکس و نزدیکی به کلیه امکانات آلانیا، فرصت های عالی را در برای خریداران خانه فراهم می کند.

این املاک در آلانیا 100 متر تا رودخانه دیم، 700 متر تا ساحل، 3 کیلومتر تا مرکز خرید آلانیوم، 6 کیلومتر تا بیمارستان دانشگاه باشکنت و مرکز آلانیا، 7 کیلومتر تا غار داملاتاش و پارک آبی آلانیا، 9 کیلومتر تا قلعه آلانیا، 35 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا و 130 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 3.600 متر مربع ساخته می شود و از یک ساختمان 8 طبقه و در کل 44 آپارتمان تشکیل شده است. این پروژه دارای ویژگی های فراوانی مانند باغی با طراحی زیبا، مناطق نشیمن، مناطق باربیکیو، استخرهای سرپوشیده و روباز، زمین بازی کودکان، سونا، حمام ترکی، مرکز تناسب اندام، مینی سینما، اتاق بیلیارد، لابی، زمین بسکتبال، تنیس روی میز، سرویس پذیرش و خدمات امنیتی 24/7 می باشد.

2 نوع ملک در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان های 2 خوابه 125-123 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام اختصاصی، حمام و بالکن.

آپارتمان های 4 خوابه دوبلکس 242-223 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام اختصاصی، حمام، بالکن و تراس. (برخی از آپارتمان های 4 خوابه دوبلکس دارای 2 تراس و تنها یک حمام اختصاصی هستند.)

این املاک آلانیا مجهز به پنجره های دو جداره پی وی سی، کابینت حمام، درب فلزی، نور نقطه ای، کفپوش لمینیت، سیستم ماهواره ای، لوازم آشپزخانه، عایق صدا و گرما هستند.

ویژگی های عمومی املاک ویژه با منظره دریا و رودخانه در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / توسمور

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 95.000 €4+1 آپارتمان 275.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های بزرگ آلانیا با طراحی مدرن در اوباآپارتمان های بزرگ آلانیا با طراحی مدرن در اوبا94.000 €1+1, 2+1, 3+1اوبا / آلانیاآپارتمان های مرکزی در فاصله 300 متری با دریا در محموتلار آلانیاآپارتمان های مرکزی در فاصله 300 متری با دریا در محموتلار آلانیا91.000 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dpمهموتلار / آلانیاآپارتمان مدن ساحلی با طراحی جدید در آلانیا محموتلارآپارتمان مدن ساحلی با طراحی جدید در آلانیا محموتلار95.000 €1+1مهموتلار / آلانیااملاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیااملاک و مستغلات ساحلی با طراحی معاصر در آلانیا95.000 €1+1, 2+1, 2+1 dpکاستل / آلانیا