تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی

ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, کالکان / مرکزویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, کالکان / مرکز - videoویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, کالکان / مرکز - videoویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, کالکان / مرکز - videoویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, کالکان / مرکز - videoویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, کالکان / مرکز - videoویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, کالکان / مرکز - videoویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, کالکان / مرکز - videoویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, کالکان / مرکز - videoویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, کالکان / مرکز - videoویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, کالکان / مرکز - videoویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, کالکان / مرکز - videoویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, کالکان / مرکز - videoویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-1ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-2ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-3ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-4ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-5ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-6ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-7ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-8ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-9ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-10ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-11ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-12ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-13ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-14ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-15ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-16ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-17ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-18ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی, تصاویر داخلی-19
قیمت 405.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کالکان / مرکز
 • 210 m²
 • 4+1
 • 4
 • 4
 • 2015
 • 3
 • آماده تحویل
 • 1,5 km
 • 3 km
 • 110 km
شماره ملک KLN-036

ویلایی آماده تحویل در کالکان با دید پانورماتیک دریا

ویلای آماده تحویل در یک موقعیت مطلوب در خلیج کالامار در کالکان واقع شده است. این منطقه با داشتن فضاهای آبی و سبز احاطه شده اند دارای اماکن شگفت انگیز است. کالکان با بسیاری از مناطق طبیعی، اماکن تاریخی و توریستی و سواحل خیره کننده میباشد. این منطقه از گردشگران و توریستهایی از سراسر جهان برخوردار است.

این ویلا در کالکان برای فروش در یک فاصله پیاده روی کوتاه به امکانات زیادی از جمله باشگاه های ساحلی، مراکز خرید، بازار، کافه ها، رستوران ها، هتل ها، بیمارستان ها و حمل و نقل عمومی واقع شده است.

این ویلای زیبا در زمینی به مساحت 240 متر مربع بنا شده دارای کیفیتی منحصر به فرد مانند 26 متر مربع استخر شنا، باغی طراحی شده و گاراژ خصوصی کنترل از راه دور میباشد.

این ویلای 4 اتاق خوابه 210 متر مربع با استفاده از منطقه با یک اتاق نشیمن، محل غذاخوری، آشپزخانه اوپن، 4 حمام، توالت، اتاق رختشویی، 3 بالکن و تراس است.

این ویلا در کالکان مبله دارای ویژگی های بزرگ مانند لوازم آشپزخانه با کالاهای سفید، سیستم های تهویه مطبوع در هر اتاق، نور نقطه ای، جکوزی، کابین دوش، درهای کشویی شیشه ای، سنگ مرمر، رختکن، پنجره به سقف و آنتن ماهواره میباشد.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی

ویلا / کالکان / مرکز

استخرپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریا
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 405.700 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکاناملاک و مستغلات مبله با دید جذاب خلیج کالکان329.300 €3+1 trpمرکز / کالکانخانه سنگی مستقل احاطه شده توسط طبیعت در کاشخانه سنگی مستقل احاطه شده توسط طبیعت در کاش294.200 €2+1مرکز / کالکانکارتال کیزیلتاش هاوسکارتال کیزیلتاش هاوس411.600 €4+1 duplexمرکز / کالکانویلا روزگارویلا روزگار423.400 €4+1 triplexمرکز / کالکان