تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم

ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, بدروم / یالیکاواکویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, بدروم / یالیکاواک - videoویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-1ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-2ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-3ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-4ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-5ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-6ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-7ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-8ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-9ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-10ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-11ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-12ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-13ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-14ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-15ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-16ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-17ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم, تصاویر داخلی-18
قیمت از 612.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بدروم / یالیکاواک
 • 220 m² - 230 m²
 • 4+1
 • 6
 • 1
 • 2017
 • 2
 • آماده تحویل
 • 5 km
 • 150 mt
 • 45 km
شماره ملک BDR-21907

ویلاهای وسیع با استخر اختصاصی بزرگ

این ویلاها در یکی از محبوب ترین مناطق بدروم در یالیکاکاک واقع شده اند. یالیکاکاک یک جزیره تعطیلاتی زیبا در جنوب غربی ترکیه است. این منطقه به داشتن بوتیک های شیک، رستوران های عالی، مراکز خرید خاص، قایق های لوکس و کلوپ های شبانه معروف است. بسیاری بدروم را بدلیل درختان زیتون و نارنج آن می شناسند.

این ویلا های فروشی بدروم 150 متر تا سواحل معروف، 200 متر با مغازه ها، 5 کیلومتر با مرکز شهر و 45 کیلومتر با فرودگاه بدروم میلاس فاصله دارند. این ویلا ها به تمام امکانات رفاهی مورد نیاز نزدیکند و پیاده فاصله کمی تا ساحل مغ، ساحل ایکس و لا پاژ دارند.

این مجموعه شامل 8 ویلای لوکس است. هر ویلا در زمینی به مساحت 550 متر مربع ساخته شده است. ویلاها دارای یک استخر بسیار یزرگ و مشرف به دریای اژه، باغ زیبای محصور توسط دیواره های سبز و سنگ های طبیعی هستند.

در این مجموعه 2 ویلا وجود دارد

ویلای 4 خوابه 230-220 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 4 حمام در اتاقها، 2 حمام و 1 بالکن است. (ویلای 230 متر مربعی انباری دارد.)

این ویلا های منحصر به فرد دارای لوازم آشپزخانه، کالاهای سفید، نورنقطه ای، شومینه، کفپوش پارکت، درب فلزی، رختکن، کابینت، آبگرم کن، اینترنت، پنجره های مدور، پنجره های عایق و تهویه مطبوع هستند.

ویژگی های عمومی ویلاهای با کیفیت فوق العاده در یالیکاکاک بدروم

ویلا / بدروم / یالیکاواک

استخرپارکینگباغدوشاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 612.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای یک طبقه ای لوکس در بدرومویلاهای یک طبقه ای لوکس در بدروم750.000 €3+1کناجیک / بدرومویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیهویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه775.000 €5+1یالیکاواک / بدرومویلا4 اتاق خوابه در بدرومویلا4 اتاق خوابه در بدروم850.000 €4+2یالیکاواک / بدرومویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمندویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند900.000 €4+1, 5+1گوندووان / بدروم