تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا

املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , بورسا / مودانیااملاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , بورسا / مودانیا - videoاملاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , بورسا / مودانیا - videoاملاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , بورسا / مودانیا - videoاملاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , بورسا / مودانیا - videoاملاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-1املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-2املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-3املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-4املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-5املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-6املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-7املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-8املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-9املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-10املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-11املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-12املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-13املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-14املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-15املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-16املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-17املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-18املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-19املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-20املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-21املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا , تصاویر داخلی-22
قیمت 72.400 €
 • اطلاعات عمومی
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / مودانیا
 • 235 m²
 • 6+1 dp
 • 2
 • 4
 • 2019
 • 5
 • آماده تحویل
 • 24 km
 • 1 km
 • 72 km
شماره ملک BRS-051

3 دلیل برتر اصلی خرید

• در فاصله پیاده روی تا بندر کشتی و مرکز شهر
• قیمت های مقرون به صرفه
• فضای بزرگ زندگی

املاک بزرگ در موقیعت مرکزی از مادانیا، بورسا

این املاک در محله مادانیا در بورسا واقع شده است. این منطقه به امکانات رفاهی مانند مدارس، سوپر مارکت ها، پارک ها، مارکیت ها، بانک ها و غیره نزدیک است. این منطقه که موقعیت مکانی نزدیک به دریا و مرکز شهر را به شما فراهم می کند، همچنین یک زندگی آرام و دور از جمعیت را ارائه می دهد.

این املاک فروشی در بورسا، ترکیه 1 کیلومتر تا دریا و بندر کشتی، 18 کیلومتر تا ایستگاه اتوبوس بورسا، 24 کیلومتر تا مرکز بورسا و 72 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشهیر فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی متشکل از 5 بلوک با 100 آپارتمان دارای امکانات اجتماعی عالی مانند باغ با طراحی زیبا، استخر، استخر کودکان، فضای نشیمن، زمین بازی کودکان، محوطه پارکینگ ماشین در فضای باز، مسیر پیاده روی، امنیت و سیستم دوربین است.

انواع املاک

آپارتمان های دوبلکس 6 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی، 3 بالکن و تراس است.

این آپارتمان ها مجهز به نورافکن، کفپوش لمینت و سرامیک، سیستم گاز طبیعی، کابین دوش، رختکن، سیستم مخابره داخل ساختمان، درب فولادی، رنگ دیوار پاک شونده و غیره هستند.

ویژگی های عمومی املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا

آپارتمان / بورسا / مودانیا

استخر در مجموعهپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 72.400 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید در منطقه ای محبوب در بورساآپارتمان های جدید در منطقه ای محبوب در بورسا70.300 €3+1, 4+2 dpمودانیا / بورساآپارتمان های مرکزی احاطه شده توسط پارک ها در نیلوفر، بورساآپارتمان های مرکزی احاطه شده توسط پارک ها در نیلوفر، بورسا68.300 €3+1نیلوفر / بورساآپارتمان های آماده تحویل با دید دریا در بورسا مودانیاآپارتمان های آماده تحویل با دید دریا در بورسا مودانیا77.600 €3+1, 5+1 dpمودانیا / بورساآپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورساآپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا78.700 €4+1 dpنیلوفر / بورسا