تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول

آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورتآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-7
47.700 € % 16
قیمت از 40.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • استانبول / اسنیورت
 • 95 m² به 160 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1
 • 1
 • 04/2019
 • 9
 • در حال ساخت
 • 9 km
 • 21 km
شماره ملک IST-346

اطلاعات کمپین

آپارتمانهای تخفیف خورده که در اسنیورت، یکی از با ارزش ترین مناطق استانبول واقع شده اند. این مجتمع مسکونی با 3 بلوک، به ساکنینش یک زندگی ممتاز را با امکانات اجتماعی فراوانی خود ارایه می دهد.

اطلاعات آپارتمان ها و قیمت ها به شرح زیر است:

آپارتمان 1+1 با قیمت جدید 44.000 دلار/239.00 لیر است.
قیمت جدید آپارتمان 2+1 با آشپزخانه اوپن 67.000 دلار/365.000 لیر است.
قیمت جدید آپارتمان 2+1 با آشپزخانه مجزا 72.500 دلار/395.000 لیر است.

با استفاده از تخفیف ارایه شده توسط آنتالیا هومز و خود را برای یک زندگی لوکس آماده نمایید! لطفا برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

اعتبار تا 28.2.2019 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• خانواده پسند
• استخر در فضای باز
• قیمت های مقرون به صرفه

آپارتمانهای بهم پیوسته با قیمتهای مقرون به صرفه در اسنیورت استانبول

این آپارتمان های به هم وابسته در استانبول، اسنیورت واقع شده اند. اسنیورت هر روزه با فرصت های جدید سرمایه گذاری در حال تکامل می باشد. این منطقه با وجود فرودگاه سوم استانبول، بیمارستان ها و مدارس مشهور، مراکز خرید معتبر، مراکز فرهنگی و بزرگراه تی ای ام ارزش مضاعفی به دست می آورد. اسنیورت بهترین گزینه برای خرید "مسکن مدرن" با قیمت مقرون به صرفه می باشد. این منطقه کسب اجاره بالا برای سرمایه گذاری را تضمین می کند.

این آپارتمان های فروشی در استانبول 21 کیلومتر تا فرودگاه آتاتورک، 18 کیلومتر با دریاچه کوچوکچکمجه، 8 کیلومتر با مارینای غرب استانبول، 8 کیلومتر تا پل معمار سینان، 5 کیلومتر با مرکز نمایشگاهی تیویاپ، 2 کیلومتر تا نزدیکترین مرکز خرید و بیمارستان فاصله دارند. همچنین این آپارتمان ها به بزرگراه ای-5 و تی ای ام نزدیک هستند.

مراکز خرید در این منطقه: مرکز خرید مارمارا پارک، مرکز خرید توریوم، مرکز خرید میگروس بیلیکدوزو، مرکز خرید اوتلت پارک استانبول، مرکز خرید استار، مرکز خرید پارادایز، مرکز خرید اوتلت سیتی سنتر، مرکز پارک، مرکز خرید پرلالویستا و مرکز خریر کاریوم.

مدارس ناحیه: مهد کودک خصوصی گلباهچه، مهد کودک توتکو، مدارس خصوصی اوگور، مدارس خصوصی گوکوشاگی، مدارس خصوصی اسنکنت اوکیانوس، هنرستان فنی و حرفه ای پزشکی آناتولی ماکسیمم و دانشگاه اسنیورت استانبول.

بیمارستان های این منطقه: مرکز پزشکی خصوصی اوروپا، بیمارستان خصوصی دوگا، بیمارستان بین المللی مدیکانای استانبولl، بیمارستان خصوصی ریاپ، مرکز پزشکی مدیپلوس.

این مجتمع مسکونی دارای 4.950 متر مربع مساحت و 16.200 متر مربع زیربناست. این مجموعه لوکس شامل 3 بلوک متصل، 13 مغازه و 128 آپارتمان است. این مجموعه دارای یک لابی و نگهبانی در ورودی می باشد. این مجتمع از امکانات ویژه فراوانی مانند پارکینگ باز و بسته، سالن تناسب اندام، حمام ترکی، سونا، سالن تلویزیون، کتابخانه، زمین بسکتبال و والیبال، نگهبانی 24/7، استخر سرپوشیده، زمین بازی کودکان، آسانسور، دوربینهای امنیتی، سیستم ویدیویی مدار بسته، خدمات فنی، هیدورفور، مخزن آب، ژنراتور، میز بیلیارد و پینگ پنگ برخوردار می باشد. این مجموعه با توجه به فضای سبز غنی و باغی زیبا که با آبشاری کوچک، آلاچیق و مسیرهای پیاده روی بسیار جذاب است.

در این مجموعه 2 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 95 متر مربعی.

آپارتمان 2 خوابه 160-135 متر مربعی.

این آپارتمان های زیبا دارای درب های فلزی، اطفا حریق اتومات، گاز شهری، آب گرم مرکزی، سنسورهای آتش و دود، فیبر نوری و زیرساخت های تلویزیون ماهواره ای هستند.

لطفا برای آگاهی از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول

آپارتمان / استانبول / اسنیورت

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشاینترنتفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 47.700 €%1640.000 €2+1 آپارتمان 70.300 €%1361.100 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 14.1.2019 14:49:32

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای مدرن در مکانی مطلوب در اسنیورتآپارتمانهای مدرن در مکانی مطلوب در اسنیورت36.100 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1اسنیورت / استانبولاملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسباملاک فروشی در استانبول با قیمت مناسب42.700 €Std, 1+1, 2+1, 3+1گونشلی / استانبولآپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورتآپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت42.800 €1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استانبولپروژه رنگارنگ جدید در استانبولپروژه رنگارنگ جدید در استانبول43.200 €Std, 1+1, 2+1, 3+1بیلیکدوزو / استانبول
ما استخدام میکنیم