تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول

آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورتآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول, تصاویر مراحل ساخت-7
قیمت از 46.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • استانبول / اسنیورت
 • 95 m² به 150 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1
 • 1
 • 06/2019
 • 9
 • آماده تحویل
 • 9 km
 • 21 km
شماره ملک IST-346

3 دلیل اصلی برای خرید

• خانواده پسند
• استخر در فضای باز
• قیمت های مقرون به صرفه

آپارتمانهای بهم پیوسته با قیمتهای مقرون به صرفه در اسنیورت استانبول

این آپارتمان های به هم وابسته در استانبول، اسنیورت واقع شده اند. اسنیورت هر روزه با فرصت های جدید سرمایه گذاری در حال تکامل می باشد. این منطقه با وجود فرودگاه سوم استانبول، بیمارستان ها و مدارس مشهور، مراکز خرید معتبر، مراکز فرهنگی و بزرگراه تی ای ام ارزش مضاعفی به دست می آورد. اسنیورت بهترین گزینه برای خرید "مسکن مدرن" با قیمت مقرون به صرفه می باشد. این منطقه کسب اجاره بالا برای سرمایه گذاری را تضمین می کند.

این آپارتمان های فروشی در استانبول 21 کیلومتر تا فرودگاه آتاتورک، 18 کیلومتر با دریاچه کوچوکچکمجه، 8 کیلومتر با مارینای غرب استانبول، 8 کیلومتر تا پل معمار سینان، 5 کیلومتر با مرکز نمایشگاهی تیویاپ، 2 کیلومتر تا نزدیکترین مرکز خرید و بیمارستان فاصله دارند. همچنین این آپارتمان ها به بزرگراه ای-5 و تی ای ام نزدیک هستند.

مراکز خرید در این منطقه: مرکز خرید مارمارا پارک، مرکز خرید توریوم، مرکز خرید میگروس بیلیکدوزو، مرکز خرید اوتلت پارک استانبول، مرکز خرید استار، مرکز خرید پارادایز، مرکز خرید اوتلت سیتی سنتر، مرکز پارک، مرکز خرید پرلالویستا و مرکز خریر کاریوم.

مدارس ناحیه: مهد کودک خصوصی گلباهچه، مهد کودک توتکو، مدارس خصوصی اوگور، مدارس خصوصی گوکوشاگی، مدارس خصوصی اسنکنت اوکیانوس، هنرستان فنی و حرفه ای پزشکی آناتولی ماکسیمم و دانشگاه اسنیورت استانبول.

بیمارستان های این منطقه: مرکز پزشکی خصوصی اوروپا، بیمارستان خصوصی دوگا، بیمارستان بین المللی مدیکانای استانبولl، بیمارستان خصوصی ریاپ، مرکز پزشکی مدیپلوس.

این مجتمع مسکونی دارای 4.950 متر مربع مساحت و 16.200 متر مربع زیربناست. این مجموعه لوکس شامل 3 بلوک متصل، 13 مغازه و 128 آپارتمان است. این مجموعه دارای یک لابی و نگهبانی در ورودی می باشد. این مجتمع از امکانات ویژه فراوانی مانند پارکینگ باز و بسته، سالن تناسب اندام، حمام ترکی، سونا، سالن تلویزیون، کتابخانه، زمین بسکتبال و والیبال، نگهبانی 24/7، استخر سرپوشیده، زمین بازی کودکان، آسانسور، دوربینهای امنیتی، سیستم ویدیویی مدار بسته، خدمات فنی، هیدورفور، مخزن آب، ژنراتور، میز بیلیارد و پینگ پنگ برخوردار می باشد. این مجموعه با توجه به فضای سبز غنی و باغی زیبا که با آبشاری کوچک، آلاچیق و مسیرهای پیاده روی بسیار جذاب است.

در این مجموعه 2 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 95 متر مربعی.

آپارتمان 2 خوابه 135-150 متر مربعی.

این آپارتمان های زیبا دارای درب های فلزی، اطفا حریق اتومات، گاز شهری، آب گرم مرکزی، سنسورهای آتش و دود، فیبر نوری و زیرساخت های تلویزیون ماهواره ای هستند.

لطفا برای آگاهی از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای خانواده پسند در موقعیتی مطلوب در استانبول

آپارتمان / استانبول / اسنیورت

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشاینترنتفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 46.100 €2+1 آپارتمان 68.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبولآپارتمانهای با کیفیت، نزدیک به امکانات اجتماعی در استانبول45.300 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای مدرن در مکانی مطلوب در اسنیورتآپارتمانهای مدرن در مکانی مطلوب در اسنیورت42.600 €1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعتآپارتمانهای استانبول در یک مجتمع دوستدار طبیعت46.100 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعیآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی46.700 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبول
ما استخدام میکنیم