تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا

املاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, ترابزون / یومرااملاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, ترابزون / یومرا - videoاملاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, ترابزون / یومرا - videoاملاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, ترابزون / یومرا - videoاملاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, ترابزون / یومرا - videoاملاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, ترابزون / یومرا - videoاملاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, ترابزون / یومرا - videoاملاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, ترابزون / یومرا - videoاملاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, ترابزون / یومرا - videoاملاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, ترابزون / یومرا - videoاملاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, ترابزون / یومرا - videoاملاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-1املاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-2املاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-3املاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-4املاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-5املاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-6املاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-7املاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-8املاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-9املاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-10املاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-11املاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا, تصاویر داخلی-12
قیمت از 67.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / یومرا
 • 183 m²
 • 3+1
 • 2
 • 2
 • 2016
 • 8
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 200 m
 • 5 km
شماره ملک TRB-062

3 دلیل اصلی برای خرید

• مکان دسترسی آسان
• امکانات اجتماعی غنی
• 5 دقیقه تا فرودگاه

املاک لوکس در ترابزون مناسب برای زندگی با خانواده

این املاک آماده تحویل بین دریای سیاه و جاده ساحلی دریا در مرز ترابزون میباشد. این ملک برای فروش در ترابزون در یک موقعیت منحصر به فرد واقع شده است. در نزدیکی بسیاری از نقاط مهم مانند مرکز تجارت جهانی، کاخ جدید عدالت، بیمارستان دولتی، مرکز خرید قهوه خانه ها، فروشگاه های مبلمان، مراکز خرید، نانوایی ها، بازارها، فروشگاه های مواد غذایی و ایستگاه اتوبوس است. این آپارتمان آماده تحویل در ترابزون 200 متر تا ساحل، 5 کیلومترتا فرودگاه ترابزون و 7 کیلومتر تا مرکز ترابزون فاصله است. همچنین تمام امکانات موجود در منطقه در فاصله پیاده روی کوتاهی تا این مجموعه میباشد.

این املاک لوکس در زمینی به مساحت 9.300 متر مربع بنا شده است که شامل 2 بلوک و در مجموع از 98 آپارتمان لوکس تشکیل شده است. بسیاری از امکانات اجتماعی مانند 2 استخر سرپوشیده (برای بانوان و برای مرد)، مرکز تناسب اندام، سونا، سالن انتظار و اتاق استراحت، پارکینگ ماشین سرپوشیده برای هر آپارتمان، زمین بازی کودکان، آبشار مصنوعی، مسیرهای پیاده روی، چشم انداز 4500 متر مربع به منطقه، آسانسور، حمام ترکی، سرایداری و سیستم های امنیتی24/7 میباشد.

تنها یک نوع آپارتمان موجود برای فروش در اینجا وجود دارد

آپارتمان 3 اتاق خوابه 183 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن، حمام و 2 بالکن میباشد.

همه این آپارتمان ها در ترابزون دارای سیستم حرارت مرکزی، سیستم گرمایش خورشیدی، لوازم آشپزخانه، 3 تهویه مطبوع هوا، اینترنت و آنتن ماهواره میباشد.

ویژگی های عمومی املاک خانواده پسند در ترابزون نزدیک به دریا

آپارتمان / ترابزون / یومرا

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 67.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید پشت مسیر اصلی ساحل در ترابزونآپارتمان های جدید پشت مسیر اصلی ساحل در ترابزون61.200 €3+1, 4+1, 5+2 dpیالینجاک / ترابزونآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکاناتآپارتمان در ترابزون نزدیک به تمام امکانات59.800 €3+1سووتلو / ترابزونآپارتمانهای جدید ترابزون به فاصله کوتاهی تا امکانات رفاهیآپارتمانهای جدید ترابزون به فاصله کوتاهی تا امکانات رفاهی67.000 €3+1, 4+1اورتاحصار / ترابزوناملاک و مستغلات در محله مسکونی محبوب در ترابزوناملاک و مستغلات در محله مسکونی محبوب در ترابزون70.300 €3+1, 4+1آکچابات / ترابزون