تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول

آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, استانبول / مالتپهآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, استانبول / مالتپه - videoآپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, تصاویر داخلی-12آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, تصاویر داخلی-13آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, پلان ملک-1آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, پلان ملک-2آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, پلان ملک-3آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, پلان ملک-4آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, پلان ملک-5آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, پلان ملک-6آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, پلان ملک-7آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, پلان ملک-8آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, پلان ملک-9آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول, پلان ملک-10
قیمت از 178.500 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 15.06.2021
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / مالتپه
 • 76 m² - 230 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
 • 1, 2
 • 1
 • 2021
 • آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول
 • 1 km
 • 30 km
شماره ملک IST-452

3 دلیل اصلی برای خرید

• در یک مکان پیوسه با ارزش
• نمای جزیره، پیاده روی تا ساحل
• آپارتمانهای بزرگ و درجه یک

آپارتمان های بزرگ در نزدیکی ساحل در مالتپه، استانبول

این آپارتمان ها در مالتپه استانبول واقع شده اند. مالتپه ناحیه ای در سمت آناتولی استانبول، در دریای مرمره است. این مکان برای زندگی مناسب است چون 24 ساعت با فروشگاه های پر زرق و برق، کافه های لذیذ و رستوران های خود در خیابان خرید فضای باز، واقع در زیر زندگی می کند و فضای واقعی خیابانی را فراهم می کند. اگر به دنبال خرید آپارتمان در استانبول ترکیه هستید، پس این پروژه برای شما عالی است.

آپارتمان هادر مرکز واقع شده اند و از بزرگراه E5 و مترو 3 کیلومتر، 5 کیلومتر تا نزدیکترین پارک و رستوران ها، 1 کیلومتر تا ساحل، 30 کیلومتر تا فرودگاه سبییاگوکچن و 60 کیلومتر تا فرودگاه استانبول فاصله دارند.

بیمارستان های منطقه: بیمارستان مالتپه ارسوی، آزمایشگاه بهداشت عمومی شماره 3 استانبول، خدمات ایمرجنسی بیمارستان دولتی مالتپه، بیمارستان خصوصی منطقه ای مالتپه، بیمارستان آموزشی و تحقیقات دانشکده پزشکی دانشگاه مالتپه، بیمارستان دلتا، مرکز پزشکی خصوصی استانبول ابن سینا.
مدارس منطقه: دانشگاه مالتپه، دانشگاه یدیتپه، مدارس دووعا بوستانجی کمپوس، کالج مارمارا، دانشگاه تجارت استانبول، دبیرستان کدیر هاس آنادولو، مدارس داگوس اوور، دانشکده دارگوس باغچهشهیر، کالجتی تید رونیسانس.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید مالتپه پارک، کارتال ایکیا، مرکز خرید هیلتون.

این مجتمع دارای بسیاری از امکانات اجتماعی مانند زمین بازی، باغ ارگانیک، سینمای روباز، محوطه روباز یوگا، مرکز تناسب اندام و سونا است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن و یک حمام است.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا و یا اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

(برخی از آنها یک حمام اختصاصی یا یک سرویس بهداشتی اضافی دارند).

آپارتمانهای 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن هستند.

آپارتمان های 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن هستند.

این آپارتمان ها مجهز به تهویه مطبوع، لوازم آشپزخانه، کفپوش لمینیت، نورپردازی لوکس، کابین دوش، درب فولادی، پرده و غیره می باشد.

لطفا برای در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان های درجه یک در مکان برجسته در مالتپه، استانبول

آپارتمان / استانبول / مالتپه

سوناآسانسور در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهدوشمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 178.500 €2+1 آپارتمان 345.400 €3+1 آپارتمان 409.200 €4+1 آپارتمان 576.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 15.06.2021 10:20:21

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای لوکس با معماری معاصر در استانبولآپارتمانهای لوکس با معماری معاصر در استانبول178.000 €3+1, 4+1باشاک شهیر / استانبولآپارتمانهای لوکس استانبول در موقعیت مکانی عالیآپارتمانهای لوکس استانبول در موقعیت مکانی عالی175.300 €2+1, 3+1, 3.5+1, 4.5+1باغچه اولری / استانبولآپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیدهآپارتمان های بزرگ در استانبول با طبیعت در هم تنیده180.300 €2+1, 3+1, 4+1 بیلیکدوزو / استانبولاملاک لوکس با چشم انداز پانورامای دریا در استانبولاملاک لوکس با چشم انداز پانورامای دریا در استانبول181.700 €2+1, 3+1, 3+1 dp, 4+1, 4+1 dp, 5+2 dp, 6+2 dpبیلیکدوزو / استانبول