تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا

آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالارآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, آلانیا / آوسالار - videoآپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا, تصاویر داخلی-16
قیمت از 64.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / آوسالار
 • 49 m² - 146 m²
 • 1+1, 2+1 dp, 3+1 dp
 • 1, 2, 3
 • 1, 2
 • 06/2018
 • آماده تحویل
 • 2 km
 • 450 mt
 • 65 km
شماره ملک ALN-311

3 دلیل اصلی برای خرید

• پیاده روی کوتاه تا ساحل
• احاطه شده توسط امکانات اجتماعی
• ساخت عالی و درجه یک

آپارتمانهای پر نشاط با پیاده روی کوتاه تا ساحل در آلانیا، آوسالار

این آپارتمانهاب پر نشاط در آلانیا، آوسالار واقع شده اتذ. برای خرید یک آپارتمان آلانیا با مکان عالی خود، خانه های تعطیلاتی و سواحل شنی محل مناسبی است. بسیاری از رستوران ها، کافه ها، مراکز خرید و بازار در این منطقه وجود دارند. این منطقه برای بسیاری از سرمایه گذاران و خریداران مکان مناسبی است. اگر بدنبال سود و بازگشت سرمایه خود هستید، این منطقه گزینه های فراوان سودمندی را ارایه می دهد.

این آپارتمان ها در آلانیا به هتل های لوکس، ساحل و امکانات رفاهی اجتماعی بسیار نزدیک هستند. این آپارتمانهای با کیفیت 450 متر تا ساحل، 2 کیلومتر تا مرکز آوسالار، 65 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشای آلانیا و 102 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی تنها دارای یک بلوک و مجموعا 24 آپارتمان می بتشد. این مجموعه از استخر شنا در فضای باز برای بزرگسالان و کودکان، سالن تناسب اندام، حمام ترکی، اتاق ماساژ، بیلیارد و تنیس روی میز، سونا، لابی، باغ با منطقه باربیکیو، ژنراتور، آسانسور، دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی برخوردار است.

3 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 47-56 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن دارد.

آپارتمان دو خوابه دوبلکس 109-120 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر و 2 بالکن دارد.

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس 146 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام و 2 بالکن. (برخی از آپارتمان های 3 خوابه دارای حمام در اتاق مستر هستند.)

این آپارتمان های فروشی در آلانیا دارای تجهیزات درجه اولی از جمله آشپزخانه مدرن با لوازم، اینترنت وای فای، کف سرامیکی، کابین دوش، سیستم تلویزیون ماهواره ای، پنجره های پی وی سی، درب های فولادی، بالکن های مناسب با نرده های آلومینیوم و شیشه ای و تهویه مطبوع برای هر اتاق می باشند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های فرست کلاس نزدیک به تمامی امکانات در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / آوسالار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 64.000 €2+1 آپارتمان 99.000 €3+1 آپارتمان 155.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 26.07.2021 13:42:52

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان انحصاری در یک مجتمع مدرن در آلانیاآپارتمان انحصاری در یک مجتمع مدرن در آلانیا63.500 €2+1آوسالار / آلانیاآپارتمانهای آلانیا در موقیعت مکانی مرکزی در فاصله 350 متری ساحلآپارتمانهای آلانیا در موقیعت مکانی مرکزی در فاصله 350 متری ساحل63.000 €1+1, 2+1, 2+1 PH, 3+1 DPمهموتلار / آلانیاآپارتمان های زیبا در 400 متری ساحل در آوسالار آلانیاآپارتمان های زیبا در 400 متری ساحل در آوسالار آلانیا64.000 €1+1, 3+1 phآوسالار / آلانیاآپارتمان های خوب در آلانیا واقع در اوبا با طراحی لوکسآپارتمان های خوب در آلانیا واقع در اوبا با طراحی لوکس64.000 €1+1, 3+1 dpاوبا / آلانیا