تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا

آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلارآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, آلانیا / مهموتلار - videoآپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, پلان ملک-1آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, پلان ملک-2آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, پلان ملک-3آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, پلان ملک-4آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, پلان ملک-5آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, پلان ملک-6آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, پلان ملک-7آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, پلان ملک-8آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, پلان ملک-9آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, پلان ملک-10آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, پلان ملک-11آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا, پلان ملک-12
قیمت از 126.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مهموتلار
 • 155 m² - 240 m²
 • 3+1 dp, 4+1 p
 • 1, 2, 3
 • 1
 • 04/2021
 • در حال ساخت
 • 840 mt
 • 25 km
شماره ملک ALN-349

3 دلیل اصلی برای خرید

• مجتمع مسکونی با امکانات غنی
• منظره دریا و طبیعت
• در مکانی آرام

آپارتمانهای با کیفیت بالا در مجتمع مسکونی با استانداردهای زندگی لوکس در محموتلار

این آپارتمان ها با منظره دریا در محموتلار، آلانیا واقع شده اند. این منطقه به دلیل داشتن منطقه ای آرام و محاصره شده با منظره دریا و کوه معروف است. محموتلار میزبان ساحل ماسه ای، هتل های لوکس، ورزش های آبی، آپارتمان های تعطیلاتی و آب و هوای پاک است. اگر می خواهید در آلانیا آپارتمانی خریداری کنید، محموتلار فرصت های بسیار خوبی را به شما ارایه می دهد.

آپارتمان های فروشی در آلانیا 840 متر تا دریا، 500 متر تا بازار و رستوران ها، 2 کیلومتر تا مرکز محموتلار، 12 کیلومتر تا مرکز آلانیا و 25 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا-آلانیا فاصله است. بسیاری از مغازه ها، رستوران ها، بارها و سایر امکانات در مرکز محموتلار وجود دارند.

این ساختمان مسکونی متشکل از 70 آپارتمان میباشد. این ساختمان با معماری ویژه دارای امکانات غنی از جمله استخر روباز و سرپوشیده برای کودکان، آکوپارک، استخر سرپوشیده گرم، جکوزی ، مرکز تناسب اندام، حمام ترکی، سونا، اتاق بخار، اتاق استراحت، اتاق استراحت، اتاق لابی، اتاق باربیکیو، زمین بازی کودکان، پارکینگ روفضای باز، سرایداری، سیستم دوربین امنیتی 24/7، ژنراتور، باغ با استخر زینتی میباشد.

در این مجموعه 4 نوع آپارتمان موجود است

آپارتمان 1 اتاق خواب 60-70 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمان های 2 خوابه 105 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 2 حمام و بالکن.

آپارتمان های 3 خوابه 155 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 3 حمام و بالکن.

آپارتمان های 4 خوابه 240 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 3 حمام و بالکن.

این آپارتمان های درجه یک با سقف بلند و متراژ 2.85 متر مربع طراحی شده اند. این آپارتمان های فروشی در آلانیا دارای درب فلزی، تجهیزات آشپزخانه شیک، کابین دوش، پنجره دو جداره پی وی سی، کفپوش سرامیک و لمینت، دکمه آسانسور در داخل آپارتمان، آیفون تصویری، اینترنت و زیرساخت آی پی تلویزیون میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمان درجه یک با منظره دریا درمحموتلار، آلانیا

آپارتمان / آلانیا / مهموتلار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7حمام ترکیباغتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 126.500 €4+1 آپارتمان 156.500 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 9.11.2020 14:55:00

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
هالیدی رزیدانس3هالیدی رزیدانس3125.000 €1+1, 2+1 dp, 3+1 dpمهموتلار / آلانیااملاکی با جذابیتهای بی نظیر در آلانیا با استانداردهای هتل 5 ستارهاملاکی با جذابیتهای بی نظیر در آلانیا با استانداردهای هتل 5 ستاره125.000 €2+1, 4+1, 5+2مهموتلار / آلانیاآپارتمان های با کیفیت بالا در 600 متری ساحل در محموتلار، آلانیاآپارتمان های با کیفیت بالا در 600 متری ساحل در محموتلار، آلانیا128.000 €2+1مهموتلار / آلانیاآپارتمان هایی با طراحی مدرن نزدیک به ساحل در آلانیاآپارتمان هایی با طراحی مدرن نزدیک به ساحل در آلانیا130.000 €2+1جیکجیلی / آلانیا