تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا, تصاویر داخلی-16
به اشتراک بگذارید
تصاویر کلیتصاویر داخلی
70.900 € % 5
قیمت 67.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 90 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 2012
 • 5
 • آماده تحویل
 • 11 km
 • 2.5 km
 • 26 km
شماره ملک AYT-1044

اطلاعات کمپین

این آپارتمان در طبقه وسط در موقیعت مکانی عالی 5 درصد تخفیف را تنها برای مشتریان آنتالیا هومز ارایه می دهد. جزئیات به شرح زیر است.

• قیمت فروش آپارتمان 2 خوابه 82.000 دلار به جای 86.500 دلار در پرداخت نقدی است.

این قیمت را نمی توانید در سایر آژانس های املاک پیدا کنید. امروز با ما تماس بگیرید و خانه رویایی جدید خود را با بهترین تضمین قیمت خریداری کنید!

اعتبار تا 28.02.2021 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی
• در طبقه وسطی
• در یک مجتمع مسکونی خوب نگهداری شده

آپارتمان آماده تحویل 2+1 در محله هورما در فاصله 2.5 کیلومتری تا ساحل کنییالتی

این آپارتمان فروشی در آنتالیا در محله هورما، کنییالتی واقع شده است. این آپارتمان 350 متر تا نزدیکترین مارکیت، 450 متر تا نزدیکترین مدرسه، 2.5 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 4 کیلومتر تا تله کابین تونکتپه و ساحل سارایسو و نزدیکترین بیمارستان، 6.5 کیلومتر تا مرکز خرید 5-ام میگروس، 7.5 کیلومتر تا پارک ساحلی، 11 کیلومتر تا مرکز شهر و مرکز خرید مارک آنتالیا، 12 کیلومتر تا کالییچی و 26 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی از 2 بلوک 5 طبقه و در کل 33 آپارتمان تشکیل شده است.

این مجتمع دارای آسانسور، پارکینگ در فضای باز، سونا، سرایداری، کابین امنیتی و دوربین های امنیتی، سالن بدن سازی، باغ، محوطه های نشیمن، استخر شنا است.

انواع آپارتمان

آپارتمان 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن است.

این آپارتمان دارای درب استیل، رختکن، سیستم آی فون تصویری، 3 دستگاه تهویه مطبوع، اینترنت، کابین دوش، وان، آشپزخانه توکار، کرکره، سیستم تلویزیون ماهواره ای، نورافگن و گاز طبیعی است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمان خوب نگهداری شده در یک مجتمع مسکونی در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشواناینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

70.900 €% 5  قیمت 67.300 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 2.12.2020 15:20:00

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای کپز در مجتمعی مدرن با استخر شناآپارتمانهای کپز در مجتمعی مدرن با استخر شنا66.800 €3+1کپز / آنتالیاآپارتمان با چشم انداز کوه 1.5 کیلومتر تا ساحل در آنتالیاآپارتمان با چشم انداز کوه 1.5 کیلومتر تا ساحل در آنتالیا66.000 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای مدرن آماده تحویل در کنییالتی، آنتالیاآپارتمانهای مدرن آماده تحویل در کنییالتی، آنتالیا68.000 €1+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان های با چشم انداز کوه در کنییالتی، 1.5 کیلومتر تا ساحلآپارتمان های با چشم انداز کوه در کنییالتی، 1.5 کیلومتر تا ساحل68.000 €1+1, 2+1, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیا