تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا

آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا, پلان ملک-1
72.000 € % 5
قیمت 68.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 85 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 2013
 • 4
 • آماده تحویل
 • 11 km
 • 2,5 km
 • 27 km
شماره ملک AYT-1011

3 دلیل اصلی برای خرید

• فاصله پیاده روی تا امکانات رفاهی اجتماعی
• در یک مجتمع لوکس
• آپارتمان جدید، آماده تحویل

آپارتمان جدید با منظره کوه نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در آنتالیا

این آپارتمان جدید در کنییالتی، آنتالیا واقع شده است. منطقه کنییالتی به لطف موقعیت مکانی زیبایی زیبا، سواحل فوق العاده و زندگی اجتماعی فعال، یکی از معروف ترین مناطق آنتالیا است. این منطقه با دسترسی آسان به مرکز شهر به امکانات اجتماعی نزدیک است. اگر قصد خرید آپارتمان در آنتالیا را دارید، این فرصت را از دست ندهید.

این آپارتمان در کنییالتی نزدیک به همه امکانات اجتماعی و روزمره است. امکانات روزمره مانند مارکیت ها، بازارهای عمومی، بانک ها، بیمارستان ها، رستوران ها و کافه ها در فاصله پیاده روی قرار دارند. این آپارتمان آماده تحویل 2,5 کیلومتر تا ساحل، 4 کیلومتر تا پروژه بوغاچای، 7 کیلومتر تا آکواریوم آنتالیا، 8 کیلومتر تا پارک ساحلی، 9 کیلومتر مرکز خرید 5-ام میگروس، 11 کیلومتر تا مرکز شهر، 12 کیلومتر تا کالیجی (شهر قدیمی) و 27 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این آپارتمان ها در یک مجتمع قرار دارند که شامل 3 بلوک و 54 آپارتمان با ویژگی های لوکس مانند استخر شنا، باغ خوب نگهداری شده، پارکینگ در فضای باز، مرکز تناسب اندام، سونا، آسانسور، سرایداری و سیستم های امنیتی 24/7 است.

نوع آپارتمان

آپارتمان 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن است.

این آپارتمان دارای ویژگی های داخلی مجلل مانند درب استیل، سیستم مخابره ویدیویی داخل ساختمان، پرده، لوازم آشپزخانه، ماشین ظرفشویی، تهویه مطبوع در هر اتاق، واحد تلویزیون، آبگرمکن، رختکن، نور و لامپ است.

ویژگی های عمومی آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

72.000 €% 5  قیمت 68.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپزآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز68.200 €3+1کپز / آنتالیاآپارتمان های با چشم انداز کوه در کنییالتی، 1.5 کیلومتر تا ساحلآپارتمان های با چشم انداز کوه در کنییالتی، 1.5 کیلومتر تا ساحل68.000 €1+1, 2+1, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای مدرن در فاصله پیاده روی با امکانات رفاهی در آنتالیاآپارتمانهای مدرن در فاصله پیاده روی با امکانات رفاهی در آنتالیا71.000 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dpلارا / آنتالیاآپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندیآپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی71.000 €2+1کپز / آنتالیا