تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه

آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, آنتالیا / کنییالتیآپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه, تصاویر داخلی-12
قیمت از 63.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 60 m² - 90 m²
 • 1+1, 2+1 dp
 • 1
 • 1, 2
 • 09/2021
 • 3
 • در دست ساخت
 • 6.4 km
 • 2.2 km
 • 18.8 km
شماره ملک AYT-2146

3 دلیل اصلی برای خرید

• در حد فاصل پیاده روی تا دانشگاه
• نزدیک به ساحل
• مجهز به ویژگی های لوکس

آپارتمان های با طراحی مدرن در کنیالتی

آپارتمان ها در محله پینارباشی در منطقه کنیالتی واقع شده اند. پینارباشی یک منطقه مسکونی پرتقاضا است که نزدیک به ورودی پردیس دانشگاه آکدنیز از محله ی توروس و اونجالی واقع شده است. این منطقه مسکونی پر مزیت دسترسی آسان به همه امکانات رفاهی و اجتماعی از جمله ایستگاه های اتوبوس، سالن های ورزشی، پارک ها، بازارهای خیابانی، سوپرمارکت ها، رستوران ها، کافه ها و غیره را فراهم می کند.

آپارتمان های فروشی در آنتالیا 400 متر تا دانشگاه آکدنیز، 450 متر تا سوپرمارکت های منطقه، 750 متر تا بازار خیابان، 1.5 کیلومتر تا پارک آکتور و مرکز خرید میگروس ۵، 2.2 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 6.4 کیلومتر تا شهر قدیمی و مرکز شهر آنتالیا و 18.8 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا فاصله دارد.

آپارتمان ها در یک ساختمان تک بلوک در مساحت 712 متر مربع واقع شده اند. این پروژه با طراحی مدرن شامل 22 آپارتمان، استخر مشترک، باغی کاملاً محفوظ، سطح شیب دار ویلچر، بالابر، هیدروفور و درب ورودی ایمن است.

انواع آپارتمان
آپارتمانهای 1 خوابه دارای اتاق نشیمن ، آشپزخانه اوپن ، حمام و بالکن هستند.

آپارتمان های دوبلکس 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن ، یک آشپزخانه اوپن (یا یک آشپزخانه جداگانه)، WC، حمام، بالکن و تراس هستند.

آپارتمان ها به ویژگی های خوبی مانند: لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع در هر اتاق، پکیج و رادیاتور، آیفون تصویری، درب استیل، چراغ های هالوژنی مجهز هستند.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخردوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 63.300 €2+1 آپارتمان 93.500 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 30.06.2021 09:29:02

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیاآپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا63.200 €1+1, 2+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان های جدید آنتالیا با آشپزخانه جداگانه در کزلاریکآپارتمان های جدید آنتالیا با آشپزخانه جداگانه در کزلاریک59.900 €2+1مرکز / آنتالیاآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیاآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا64.000 €1+1, 2+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعیآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی65.000 €1+1, 3+1, 5+1 dpکنییالتی / آنتالیا