تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا

آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتیآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, پلان ملک-1
قیمت 36.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / دوشیمالتی
 • 73 m² - 119 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 08/2020
 • 12
 • در حال ساخت
 • 20 km
 • 28 km
 • 28 km
شماره ملک AYT-971

3 دلیل اصلی برای خرید

• نمای عالی طبیعت
• نزدیک به امکانات حمل و نقل، جاده اصلی و مارکیت
• امکانات مجتمع غنی

آپارتمانهای نزدیک به جاده اصلی و امکانات اجتماعی در دوشومالتی، آنتالیا

اآپارتمان های مدرن در دوشومالتی، آنتالیا واقع شده است. دوشومالتی منطقه تازه در حال توسعه آنتالیا است. در اینجا مجتمع های مسکونی جدید  لوکسی وجود دارند که منطقه را برای خانواده ها مناسب می سازد. این منطقه همچنین به همه امکانات اجتماعی رفاهی، بیمارستان ها و مدارس نیز نزدیک است. دسترسی آسان به امکانات حمل و نقل را فراهم می کند.

آپارتمانهای مدرن برای فروش در آنتالیا 20 دقیقه با فرودگاه بین المللی آنتالیا و ساحل کنییالتی، 10 دقیقه با ایستگاه جدید اتوبوس که در حال ساخت است و منطقه صنعتی و 5 دقیقه با هیوپودروم آنتالیا فاصله دارد. همچنین، دانشگاه آنتالیا بیلیم 620 متر و مرکز شهر 20 کیلومتر با این آپارتمان ها فاصله دارد.

مجتمع مسکونی دومین مرحله از 4 پروژه جداگانه در همان منطقه با 75.000 متر مربع مساحت زمین می باشد. این مجتمع شامل یک بلوک با 60 آپارتمان است. در اینجا آسانسور، محوطه پارکینگ ماشین در فضای باز، سرایداری، باغ با طراحی زیبا، استخر، استخر کودکان، آبشار، زمین بسکتبال، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و امنیت وجود دارد.

در این مجتمع 2 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمانهای 1 خوابه 73 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک الکن.

آپارتمان های 2 خوابه 119 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک توالت و 2 بالکن.

همه آپارتمان ها با مواد باکیفیت بالا مانند لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع و زیرساخت های گاز طبیعی، سیستم ارتباطی ویدیویی، رخت کن، سیستم اینترنت، دوش، سیستم ماهواره ای تلویزیون و کرکره های برقی طراحی شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / دوشیمالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 36.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 18.02.2021 09:31:59

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید نزدیک به امکانات محلی در مرکز آنتالیاآپارتمان های جدید نزدیک به امکانات محلی در مرکز آنتالیا34.100 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیاآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپزآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز33.600 €2+1 کپز / آنتالیاآپارتمان های کاملا جدید نزدیک به امکانات رفاهی در کپز، آنتالیاآپارتمان های کاملا جدید نزدیک به امکانات رفاهی در کپز، آنتالیا37.800 €2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمانهایی در آنتالیا در کپز آماده تحویل با آشپزخانه جداگانهآپارتمانهایی در آنتالیا در کپز آماده تحویل با آشپزخانه جداگانه38.700 €2+1کپز / آنتالیا