تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا

آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتیآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoآپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا, پلان ملک-1
قیمت از 34.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / دوشیمالتی
 • 73 m² - 119 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 08/2020
 • 12
 • در حال ساخت
 • 20 km
 • 28 km
 • 28 km
شماره ملک AYT-971

3 دلیل اصلی برای خرید

• نمای عالی طبیعت
• نزدیک به امکانات حمل و نقل، جاده اصلی و مارکیت
• امکانات مجتمع غنی

آپارتمانهای نزدیک به جاده اصلی و امکانات اجتماعی در دوشومالتی، آنتالیا

اآپارتمان های مدرن در دوشومالتی، آنتالیا واقع شده است. دوشومالتی منطقه تازه در حال توسعه آنتالیا است. در اینجا مجتمع های مسکونی جدید  لوکسی وجود دارند که منطقه را برای خانواده ها مناسب می سازد. این منطقه همچنین به همه امکانات اجتماعی رفاهی، بیمارستان ها و مدارس نیز نزدیک است. دسترسی آسان به امکانات حمل و نقل را فراهم می کند.

آپارتمانهای مدرن برای فروش در آنتالیا 20 دقیقه با فرودگاه بین المللی آنتالیا و ساحل کنییالتی، 10 دقیقه با ایستگاه جدید اتوبوس که در حال ساخت است و منطقه صنعتی و 5 دقیقه با هیوپودروم آنتالیا فاصله دارد. همچنین، دانشگاه آنتالیا بیلیم 620 متر و مرکز شهر 20 کیلومتر با این آپارتمان ها فاصله دارد.

مجتمع مسکونی دومین مرحله از 4 پروژه جداگانه در همان منطقه با 75.000 متر مربع مساحت زمین می باشد. این مجتمع شامل یک بلوک با 60 آپارتمان است. در اینجا آسانسور، محوطه پارکینگ ماشین در فضای باز، سرایداری، باغ با طراحی زیبا، استخر، استخر کودکان، آبشار، زمین بسکتبال، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و امنیت وجود دارد.

در این مجتمع 2 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمانهای 1 خوابه 73 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک الکن.

آپارتمان های 2 خوابه 119 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک توالت و 2 بالکن.

همه آپارتمان ها با مواد باکیفیت بالا مانند لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع و زیرساخت های گاز طبیعی، سیستم ارتباطی ویدیویی، رخت کن، سیستم اینترنت، دوش، سیستم ماهواره ای تلویزیون و کرکره های برقی طراحی شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمان هایی با منظره های عالی طبیعت در دوشومالتی آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / دوشیمالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 34.000 €2+1 آپارتمان 47.800 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 19.11.2020 12:18:30

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید نزدیک به امکانات محلی در مرکز آنتالیاآپارتمان های جدید نزدیک به امکانات محلی در مرکز آنتالیا31.800 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیااملاک مقرون به صرفه نزدیک به فرودگاه آنتالیا در کپزاملاک مقرون به صرفه نزدیک به فرودگاه آنتالیا در کپز28.600 €1+1, 2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپزآپارتمانهای آنتالیا به تازگی تکمیل شده در کپز34.500 €2+1 کپز / آنتالیاآپارتمان های آنتالیا در موقیعت استراتژیک نزدیک به ایستگاه های اتوبوسآپارتمان های آنتالیا در موقیعت استراتژیک نزدیک به ایستگاه های اتوبوس35.100 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیا