تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول

آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجهآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, استانبول / بیوکچکمجه - videoآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول, تصاویر داخلی-12
قیمت از 100.900 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بیوکچکمجه
 • 72 m² - 300 m²
 • 1+1, 2+1, 4+1
 • 1, 2
 • 1
 • 2020
 • 3
 • آماده تحویل
 • 1 km
 • 44 km
شماره ملک IST-443

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره عالی دریا و دریاچه
• تحویل فوری
• تعداد زیادی از مراکز خرید، هتل ها و بیمارستان ها در اطراف

آپارتمان های با نمای دریاچه و دریا با طراحی مدرن در بویوکچکمجه، استانبول

این آپارتمان ها در محله بویوکچکمجه در استانبول واقع شده اند. این منطقه با هوای پاک، مناطق وسیعی از فضای سبز و ساحل، که یکی از زیباترین سواحل استانبول است، مشخص شده است، و کافه ها و رستوران هایی نیز با چشم انداز خیره کننده دریا قرار دارند.

این آپارتمان های فروشی در استانبول ترکیه 1 کیلومتر تا دریا، 2.4 کیلومتر تا ساحل بویوکچکمجه، 3.4 کیلومتر تا مرکز خرید پیرلاویستا، 44 کیلومتر تا فرودگاه استانبول و 78 کیلومتر تا فرودگاه سبییا گوکچن، 7 دقیقه تا بیمارستان، 8 دقیقه تا دانشگاه و 10 دقیقه تا متروبوس فاصله دارند.

بیمارستانهای این منطقه: مرکز خصوصی پزشکی میدیکل، بیمارستان اوبامدیکال، بیمارستان خصوصی استانبول، مرکز ویژه  استانبول و مراقبت درمانی و معلولین.

مدارس این منطقه: دانشگاه بیکنت، دانشگاه آرل، دانشگاه کدیر آس، مدارس دوعا گوزلجه، کالج باغجه شهیر میماروبه کمپوس، کالج جهانگیر، کالج اقیانوس و موسسات آموزشی میمارسینان.

مراکز خرید در این منطقه: مرکز خرید پیرستیج، مرکز خرید کرنجی، مرکز خرید کومبورگاز ای یشم، مرکز خرید تیپیکنت و مرکز خرید آی مرکز.

این مجموعه مسکونی از 2 بلوک با 25 آپارتمان در کل دارای امکاناتی از قبیل استخر، سالن بدنسازی، چشم انداز، باغ با طراحی زیبا، سیستم دوربین امنیتی و امنیت است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان 1 اخوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن است.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن است.

آپارتمان های دوبلکس 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن است.

تمام این آپارتمان ها با سیستم گاز طبیعی، کفپوش لمینت و سرامیک، نورافکن، سیستم مخابره داخل ساختمان و درب فولادی طراحی شده اند.

لطفا برای در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول

آپارتمان / استانبول / بیوکچکمجه

آسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 100.900 €2+1 آپارتمان 168.100 €4+1 آپارتمان 378.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک با نماهای دریا در موقیعت مکانی مرکزی در استانبولاملاک با نماهای دریا در موقیعت مکانی مرکزی در استانبول99.700 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1کارتال / استانبولاملاک در استانبول، نزدیک به فرودگاه، واقع در اسنیورتاملاک در استانبول، نزدیک به فرودگاه، واقع در اسنیورت97.300 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1اسنیورت / استانبولآپارتمان هایی لوکس در استانبول با منظره ی دریا در منطقه ی توزلاآپارتمان هایی لوکس در استانبول با منظره ی دریا در منطقه ی توزلا101.200 €2+1, 3+1سنجاق تپه / استانبولآپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبولآپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول104.700 €2+1, 3+1کارتال / استانبول