تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا

آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, آنتالیا / لاراآپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, آنتالیا / لارا - videoآپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, تصاویر داخلی-1آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, تصاویر داخلی-2آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, تصاویر داخلی-3آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, تصاویر داخلی-4آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, تصاویر داخلی-5آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, تصاویر داخلی-6آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, تصاویر داخلی-7آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, تصاویر داخلی-8آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, تصاویر داخلی-9آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, تصاویر داخلی-10آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, تصاویر داخلی-11آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, تصاویر داخلی-12آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, تصاویر داخلی-13آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, پلان ملک-1آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, پلان ملک-2آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, پلان ملک-3آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا, پلان ملک-4
قیمت از 85.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / لارا
 • 105 m²
 • 2+1
 • 2
 • 1
 • 06/2018
 • 4
 • در حال ساخت
 • 8 km
 • 2 km
 • 9 km
شماره ملک AYT-646

آپارتمان در گوزلاوبا در لارا برای زندگی آرام و لوکس

این آپارتمانها در آنتالیا برای فروش در یک منطقه مطلوب در لارا در محله گوزلاوبا واقع شده است. این منطقه به خاطر آرامش و استانداردهای بالا و لوکس آن شناخته شده است. بسیاری از مراکز اجتماعی و سرگرمی در این منطقه وجود دارند. گوزلاوبا، لارا یکی از پرطرفدارترین مناطق برای سرمایه گذاری است. این منطقه به همان اندازه نزدیک به فرودگاه، مرکز شهر و ساحل لارا میباشد. ساحل لارا با شن و ماسه و آرامش 24 ساعته معروف است.

این آپارتمان های دوست داشتنی در فاصله پیاده روی تا مغازه ها، مدارس، بانک ها، بیمارستان ها، سواحل، پارک ها، هتل های لوکس، رستوران ها، کافه ها، حمل و نقل عمومی و زمین های بازی برای کودکان قرار گرفته است. این آپارتمان ها 2 کیلومتر تا ساحل لارا، 3.5 کیلومتر تا مرکز خرید تراسیتی، 8 کیلومتر تا مرکز شهر، 9 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی و 16 کیلومتر تا مرکز نمایشگاه آنتالیا فاصله است. با توجه به راه های حمل و نقل شما می توانید بسیاری از بخش های شهرستان از جمله کندو، بلک و آلانیا سفر کنید.

این مجتمع مسکونی شامل 2 بلوک و 30 آپارتمان است. امکانات متنوعی مانند باغ طراحی شده، پارکینگ روباز و سرپوشیده، سرایداری، استخر شنا، آسانسور، خدمات امنیتی 24 ساعته و دوربین وجود دارد.

تنها یک نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 2 اتاق خوابه 105 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی و بالکن است.

بسیاری از امکانات عالی در این آپارتمانها با دقت طراحی شده اند مانند تهویه مطبوع در همه اتاقها، گاز طبیعی، کابین دوش، کرکره، لوازم آشپزخانه و آماهواره ماهواره وجود دارند.

ویژگی های عمومی آپارتمان با آشپزخانه جداگانه در محله گوزلاوبا

آپارتمان / آنتالیا / لارا

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت از 85.200 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
جاسمین رزیدنس 8جاسمین رزیدنس 884.500 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانهآپارتمان در مرکز آنتالیا با آشپزخانه جداگانه84.200 €2+1, 3+1, 4+1مرکز / آنتالیاملک آماده تحویل در لاراملک آماده تحویل در لارا85.200 €2+1, 3+1, 3+1 dpلارا / آنتالیاسیتی لایف هومزسیتی لایف هومز86.000 €2+1کنییالتی / آنتالیا
ما استخدام میکنیم