تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند

ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, بدروم / گوندووانویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, بدروم / گوندووان - videoویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, بدروم / گوندووان - videoویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, بدروم / گوندووان - videoویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, بدروم / گوندووان - videoویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, تصاویر داخلی-1ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, تصاویر داخلی-2ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, تصاویر داخلی-3ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, تصاویر داخلی-4ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, تصاویر داخلی-5ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, تصاویر داخلی-6ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, تصاویر داخلی-7ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, تصاویر داخلی-8ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, تصاویر داخلی-9ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, تصاویر داخلی-10ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, تصاویر داخلی-11ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, تصاویر داخلی-12ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, تصاویر داخلی-13ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, تصاویر داخلی-14ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, پلان ملک-1ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, پلان ملک-2ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, پلان ملک-3ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, پلان ملک-4ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند, پلان ملک-5
قیمت از 900.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • بدروم / گوندووان
 • 315 m² - 341 m²
 • 4+1, 5+1
 • 4, 5
 • 4
 • 2018
 • 2
 • آماده تحویل
 • 2 km
 • 1.5 km
 • 44 km
شماره ملک BDR-22302

ویلا های بزرگ و لوکس با اتاق سینما در بدروم

این ویلا های با طراحی بی نظیر، در گندوگان زیباترین منطقه بدروم واقع شده اند. در سال های اخیر گندوگان، به عنوان محبوب ترین منطقه برای زندگی و گذراندن تعطیلات شناخته شده است. گندنوگان به لطف باغ های نارنگی، سواحل پاک و آب و هوای عالی، میزبان بسیاری از بازدیدکنندگان است.

این ویلاهای فروشی در بدروم به امکانات اجتماعی مانند مرکز خرید، ایستگاه اتوبوس، بازارها، رستوران ها، دستگاه های خودپرداز، داروخانه، بازار عمومی، خشکشویی، مرکز بهداشت و درمان، نزدیک هستند و  با دریا 1.5 کیلومتر، فروشگاه 400 متر، تا مرکز2  کیلومتر و 44 کیلومتر تا فرودگاه بدروم میلاس فاصله دارند.

این مجتمع لوکس دارای باغ، نگهبانی، استخر شنا، زمین بازی کودکان، پارکینگ مسقف و روباز، دوربین مدار بسته و سیستم زنگ خطر است. هر ویلا دارای طبیعت عالی و دید به دریا همراه با استخر بسیار برزگ است.

در این مجموعه 2 نوع ویلا در دسترس است

ویلای4  خوابه 315 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، یک اتاق غذاخوری، اتاق سینما، آشپزخانه اوپن، 4 حمام، سرویس بهداشتی، یک حمام در اتاق مستر، سونا، اتاق لباسشویی و اتو، اتاق مهمان، اتاق رختکن، اتاق ماشین استخر، انباری، 2 تراس و 2 بالکن دارد.

ویلای5  خوابه 341 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، یک اتاق غذاخوری، اتاق سینما، آشپزخانه اوپن، 5 حمام، سرویس بهداشتی، حمام در اتاق مستر، سونا، لباسشویی و اتو، اتاق مهمان، رختکن، اتاق ماشین استخر، انباری، 2 تراس و 2 بالکن دارد.

تمام این ویلاهای مجهزبه سیستم خانه های هوشمند دارای جکوزی ، شومینه، سیستم گرمایش، لوازم آشپزخانه، مخزن آب، پنجره های آلومینیومی پی وی سی، درب فولادی، اینترنت وای فای و سیستم تهویه مطبوع هستند.

ویژگی های عمومی ویلا های با طراحی بی نظیر در بدروم با سیستم خانه هوشمند

ویلا / بدروم / گوندووان

سونااستخر در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکندوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

4+1 ویلا 900.000 €5+1 ویلا 1.000.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا4 اتاق خوابه در بدرومویلا4 اتاق خوابه در بدروم850.000 €4+2یالیکاواک / بدرومویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیهویلاهای هوشمند با طراحی منحصر به فرد در بدروم ترکیه775.000 €5+1یالیکاواک / بدروماستون دیزاین ویلا برای فروش در بدروماستون دیزاین ویلا برای فروش در بدروم1.200.000 €4+1گوموشلوک / بدرومویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدرومویلا های بزرگ لوکس در موقعیتی عالی در بدروم1.500.000 €5+1یالیکاواک / بدروم