تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا

آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, تصاویر داخلی-18آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا, پلان ملک-1
قیمت از 59.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 60 m² - 80 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1
 • 1
 • 2015
 • 5
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 1.5 km
 • 27 km
شماره ملک AYT-1021

3 دلیل اصلی برای خرید

• در فاصله پیاده روی با همه امکانات رفاهی اجتماعی
• تهویه مطبوع در هر اتاق و گاز طبیعی
• کامله مبله

آپارتمان های کاملا مبله با امکانات مجتمع لوکس در آنتالیا

این آپارتمان ها در محله لیمان در آنتالیا واقع شده اند. لیمان محله ای آرام و مسالمت آمیز بین دریای مدیترانه و کوه های توروس است که مناظر زیبایی را ارائه می دهد. این محله همچنین دارای جنبه های اجتماعی با سواحل مشهور در جهان، امکانات رفاهی اجتماعی مانند کافه ها و رستوران های با کیفیت بالا، کلوپ های شبانه، پارک ها و مسیرهای پیاده روی است.

این آپارتمانهای فروشی در آنتالیا در نزدیکی تمام امکانات روزمره مانند مارکیت ها، بازارهای عمومی، مدارس، بیمارستان ها و بانکها واقع شده اند. آپارتمان در آنتالیا، کنییالتی 1.5 کیلومتر تا نزدیکترین ساحل، 2 کیلومتر تا پارک بوگاچای، 4 کیلومتر تا تله کابین تونکتپه، 5 کیلومتر تا پارک ساحلی، 5.5 کیلومتر تا آکواریوم آنتالیا، 6 کیلومتر تا مرکز خرید 5-ام میگروس، 10 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا ، 11 کیلومتر تا مرکز خرید ایراستا، 12 کیلومتر تا کالیجی (شهر قدیمی) و 27 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این آپارتمان ها در یک مجتمع با یک بلوک با ویژگی های مشترک مانند پارکینگ ماشین در فضای باز، آسانسور، سونا، سالن بدن سازی، باغ خوب نگهداری شده، محوطه نشیمن، استخر روباز، غرفه امنیتی و سیستم های امنیتی 24/7 واقع شده اند.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 1 خوابه دارای اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن هستند.

آپارتمان های کاملاً مبله آنتالیا از ویژگی های لوکس مانند درب استیل، رختکن، وای فای، وسایل آشپزخانه، کفپوش لمینت و سرامیک، سیستم کرکره خودکار، گاز طبیعی، رختکن، روشنایی لید برخوردار هستند.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای کاملا مبله نزدیک به همه امکانات رفاهی در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهدوشمبلمانتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 59.200 €2+1 آپارتمان 88.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 6.10.2020 13:35:56

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای درخشان و بزرگ نزدیک به امکانات رفاهی در موراتپاشاآپارتمانهای درخشان و بزرگ نزدیک به امکانات رفاهی در موراتپاشا56.500 €2+1 مرکز / آنتالیاآپارتمان آماده تحویل در یک مجتمع لوکس در آنتالیاآپارتمان آماده تحویل در یک مجتمع لوکس در آنتالیا56.000 €3+1کپز / آنتالیاآپارتمان با چشم انداز کوه 1.5 کیلومتر تا ساحل در آنتالیاآپارتمان با چشم انداز کوه 1.5 کیلومتر تا ساحل در آنتالیا66.000 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان های زیبا در فاصله 5 دقیقه ای ساحل کنییالتی آنتالیاآپارتمان های زیبا در فاصله 5 دقیقه ای ساحل کنییالتی آنتالیا67.700 €2+1, 3+1کنییالتی / آنتالیا