تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه

ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, آلانیا / تپهویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, آلانیا / تپه - videoویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, آلانیا / تپه - videoویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, آلانیا / تپه - videoویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, آلانیا / تپه - videoویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, آلانیا / تپه - videoویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-1ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-2ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-3ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-4ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-5ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-6ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-7ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-8ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-9ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-10ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-11ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-12ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-13ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-14ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, تصاویر داخلی-15ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, پلان ملک-1ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, پلان ملک-2ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه, پلان ملک-3
قیمت از 196.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / تپه
 • 150 m²
 • 3+1 dp
 • 3
 • 3
 • 2009
 • 2
 • آماده تحویل
 • 7.5 km
 • 8.5 km
 • 48.5 km
شماره ملک ALN-399

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز دریا و طبیعت
• نزدیکی به امکانات اجتماعی
• کاملا مبله

ویلاهای دوبلکس کاملا مبله و لوکس با چشم انداز دریا و طبیعت در آلانیا

این ویلا های فروشی آلانیا در محله تپه واقع شده اند. آلانیا با سواحل طلایی، دریای لاجوردی و زیبایی های طبیعی برای گردشگران محلی و خارجی از اقامتگاه تفریحی محبوب بشمار می رود. این منطقه دارای ویلا های زیادی است و زندگی آرام و راحتی را ارائه می دهد.

این ویلاهای دوبلکس با مرکز آلانیا 7/5 کیلومتر، تا ساحل کلوپاترا 8.5 کیلومتر، غار داملاتاش و آلانیا آکوپارک، 12 کیلومتر با قلعه آلانیا، 48.5 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی قاضی پاشا و 130 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این ویلاهای نیمه مستقل در یک مجتمع با 4 ویلا واقع شده اند. این مجموعه دارای استخر، منطقه حمام آفتاب، باغی زیبا، پنل های خورشیدی، سیستم ماهواره ای، استخر کودکان و پارکینگ می باشد.

فقط یک نوع ویلا در اینجا موجود است

ویلاهای 3 خوابه 150 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 3 حمام، 2 بالکن و تراس.

این ویلاها با بهترین مبلمان و وسایل آشپزخانه، درب فلزی، پنجره های پی وی سی، آشپزخانه با سیستم گاز شهری، کمد، جکوزی، کابینت آشپزخانه، تهویه مطبوع و کابین دوش تجهیز شده اند.

ویژگی های عمومی ویلاهای دوبلکس کاملا مبله با چشم انداز دریا در آلانیا، تپه

ویلا / آلانیا / تپه

استخر در مجموعهپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدابا دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 196.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا های نیمه مستقل با قیمت مناسب در کارگیجاک، آلانیاویلا های نیمه مستقل با قیمت مناسب در کارگیجاک، آلانیا149.000 €3+1 dpکارکیجاک / آلانیاویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیاویلا های مستقل با دید دریا و تراس بزرگ در آلانیا200.000 €3+1 dpکارکیجاک / آلانیاویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیاویلاهای دوبلکس با منظره دریا در کارگیجاک، آلانیا220.000 €4+1کارکیجاک / آلانیاویلاهای رو به دریا در مکانی عالی در آلانیاویلاهای رو به دریا در مکانی عالی در آلانیا231.000 €4+1کارکیجاک / آلانیا