تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا

آپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, بورسا / نیلوفرآپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, پلان ملک-1آپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, پلان ملک-2آپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا, پلان ملک-3
قیمت از 31.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / نیلوفر
 • 45 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 03/2021
 • 7
 • در حال ساخت
 • 15 mins
شماره ملک BRS-077

3 دلیل اصلی برای خرید

• آپارتمانهای کاملاً مبله آماده برای سرمایه گذاران
• فرصت داشتن یک آپارتمان اقتصادی
• پروژه ای به راحتی قابل اجاره، در بهترین موقیعت مکانی منطقه

آپارتمانهای کاملاً مبله نزدیک به تمام نقاط حمل و نقل در بورسا، در نزدیکی دانشگاه اولوداگ

این آپارتمانهای فروشی در بورسا، نیلوفر واقع شده اند. این منطقه به راحتی به نقاط حمل و نقل از جمله مترو، اتوبوس و مینی بوس دسترسی دارد و در محل کوچکی نزدیک به دانشگاه اولوداگ واقع شده است. این پروژه در اطراف خود مارکیت ها، داروخانه ها، بانک ها، کافه ها و رستوران ها دارد. این آپارتمان ها 5 دقیقه تا دانشگاه اولوداگ، 15 دقیقه تا مرکز شهر بورسا و بیمارستان دولتی بورسا، 30 دقیقه تا اسکله کشتی فری پییر و ترمینال اتوبوس و 45 دقیقه تا مرکز اسکی اولوداگ فاصله دارد. اگر می قصد خرید آپارتمان در بورسا را دارید، این یک گزینه عالی برای شما است.

این ساختمان مسکونی دارای پارکینگ اختصاصی سرپوشیده، باغ مشترک، سیستم امنیتی صوتی و رمز عبور در ورودی است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن و یک حمام هستند. (بعضی از آپارتمان ها دارای بالکن هستند.)

این آپارتمان کاملاً مبله دارای ست اتاق نشیمن، ست اتاق خواب، فیریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، اجاق گاز و یک کاپوت متفاوت است. این آپارتمان ها مجهز به درب های استیل، رختکن، پنجره های درجه یک و درهای بالکن، کاشی های گرانیت کف گرم، عایق صوتی و حرارتی، وسایل آشپزخانه و حمام، پکیج آبگرم کن و کف لمینت هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای کاملا مبله با فرصت سرمایه گذاری در بورسا

آپارتمان / بورسا / نیلوفر

آسانسور در مجموعهپارکینگ (سرپوشیده)دوربین امنیتیباغدوشمبلمانتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح باز
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 31.200 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 4.03.2021 14:33:01

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای عالی با دید کوه در بورسا، عثمان قاضیآپارتمانهای عالی با دید کوه در بورسا، عثمان قاضی37.400 €1+1عثمانقاضی / بورساآپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیاآپارتمانهای با چشم انداز زیبا در بورسا، مودانیا41.300 €2+1مودانیا / بورساآپارتمان های آماده تحویل در موقعیت مکانی مرکزی در نیلوفر، بورسا آپارتمان های آماده تحویل در موقعیت مکانی مرکزی در نیلوفر، بورسا 42.000 €2+1نیلوفر / بورسااملاک و مستغلات لوکس مقرون به صرفه در عثمان غازی، بورسااملاک و مستغلات لوکس مقرون به صرفه در عثمان غازی، بورسا45.300 €2+1عثمانقاضی / بورسا