تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا

مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, آلانیا / اوبامجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, آلانیا / اوبا - videoمجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, آلانیا / اوبا - videoمجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, آلانیا / اوبا - videoمجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, آلانیا / اوبا - videoمجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, آلانیا / اوبا - videoمجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, آلانیا / اوبا - videoمجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, آلانیا / اوبا - videoمجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, آلانیا / اوبا - videoمجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, آلانیا / اوبا - videoمجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, آلانیا / اوبا - videoمجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, آلانیا / اوبا - videoمجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, آلانیا / اوبا - videoمجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, آلانیا / اوبا - videoمجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-1مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-2مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-3مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-4مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-5مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-6مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-7مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-8مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-9مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-10مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-11مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-12مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-13مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-14مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-15مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-16مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-17مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-18مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-19مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا, تصاویر داخلی-20
قیمت 1.100.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / اوبا
 • 330 m²
 • 4+1
 • 3
 • 1
 • 2016
 • آماده تحویل
 • 1,5 km
 • 2,5 km
 • 34 km
شماره ملک ALN-248

خانه های مسکونی 4 اتاق خوابه برای زندگی آرام در محله اوبا

این خانه در آلانیا است که در کنار ساحل در محله اوبای قرار دارد. آلانیا مرکز تعطیلاتی کامل با سواحل گسترده، آثار تاریخی، رستوران های مدرن، رستوران های بی شمار، کافه ها و بارها است. این منطقه توسط بسیاری از گردشگران در سراسر جهان در تمام طول سال با فضای مدرن ترجیح داده شده است. دسترسی به امکانات حمل و نقل عمومی در شهر، تاکسی، اتوبوس بسیار آسان است.

این خانه کاملا مبله نزدیک به بسیاری از امکانات مانند مدرسه، مسجد، دستگاه خودپرداز، بیمارستان، مغازه وغیره است. تنها چند دقیقه تا مرکز و امکانات محلی است. این خانه 2.5 کیلومتر تا ساحل، 1.5 کیلومتر تا مرکز، 34 کیلومتر تا فرودگاه آلانیا-گازیپاشا، 900 متر تا نزدیکترین مغازه ها، 125 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 9 کیلومتر تا منطقه پیک نیک مشهور دیم رود فاصله است.

این خانه لوکس در زمینی به مساحت 3500 متر مربع بنا شده است. این خانه برای فروش که توسط باغ و درختان بصورت دیواره احاطه شده است، دارای یک باغ بزرگ از جمله لیمو، آووکادو، نخل و درختان نارنج است. استخر شنا خصوصی، منطقه باربیکیو و پارکینگ ماشین نیز در این مجموعه وجود دارد. این خانه ممتاز با طبیعت آمیخته شده است و شما را از لذت بردن از یک زندگی آرام در محیط منحصر به فرد و بزرگ دعوت میکند.

آپارتمان اتاق 4 اتاق خوابه 330 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، 3 حمام و یک بالکن است.

این خانه ای با محوطه های سبز زیبا محصور شده، یک زندگی آرام و طبیعی را به شما هدیه میدهد. این خانه آلانیا برای فروش در تمام اتاق ها، لوازم خانگی (یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، فرگار، اجاق گاز، هود)، اتاق بازی با بیلیارد و تنیس روی میز، کف کاشی سرامیک، کابینت دوش با شیشه ایمن، جکوزی در حمام مستر، چراغهای داخلی، درهای کشویی به بالکن، مبلمان حمام، کمد های ساخته شده، شومینه، آنتن ماهواره مرکزی و آشپزخانه های کاملا مجهز با میز کار سنگ مرمر میباشد.

ویژگی های عمومی مجتمع مسکونی مبله با استخر خصوصی در اوبا درآلانیا

ویلا / آلانیا / اوبا

استخرپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 1.100.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا های با نمای دریا و کوه با باغ های خصوصی در آلانیاویلا های با نمای دریا و کوه با باغ های خصوصی در آلانیا750.000 €4+1کارکیجاک / آلانیاخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمانخانه بی نظیر کنار دریا در آلانیا با مبلمان689.000 €3+1تپه / آلانیاویلای خصوصی با طراحی بسیار لوکس 4+2 در بکتاشویلای خصوصی با طراحی بسیار لوکس 4+2 در بکتاش1.350.000 €4+2بکتاش / آلانیاویلایی متسقل با دید دریا در آلانیاویلایی متسقل با دید دریا در آلانیا1.815.000 €4+1, 5+1 کوناکلی / آلانیا