تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم

خانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, بدروم / توزلاخانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, بدروم / توزلا - videoخانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, بدروم / توزلا - videoخانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, بدروم / توزلا - videoخانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, بدروم / توزلا - videoخانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, بدروم / توزلا - videoخانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, تصاویر داخلی-1خانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, تصاویر داخلی-2خانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, تصاویر داخلی-3خانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, تصاویر داخلی-4خانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, تصاویر داخلی-5خانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, تصاویر داخلی-6خانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, تصاویر داخلی-7خانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, تصاویر داخلی-8خانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, تصاویر داخلی-9خانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم, تصاویر داخلی-10
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • بدروم / توزلا
 • 130 m²
 • 3+1
 • 1
 • 2
 • 3
 • فروخته شد
 • 7 km
 • 800 mt
 • 13 km
شماره ملک BDR-20256

3 دلیل برای خرید

• دارای اسباب و اثاثیه کامل
• تراس مجزا با منظره دریا
• امکانات غنی مجتمع مانند ساحل خصوصی، استخر عمومی، کافه و رستوران

خانه های سه خوابه با تخفیف در توزلا و 800 متری ساحل

این خانه های نیمه مستقل دارای مکانی ایده آل برای تعطیلات در بدروم، توزلا هستند. بدروم محبوب ترین ناحیه تعطیلات در ترکیه برای گردشگران داخلی و خارجی است. توزلا میزبان بسیاری از مکان های تاریخی، مراکز خرید و امکانات روزانه است. این منطقه به عنوان یک روستای ماهیگیری شناخته می شود. هر روز بازار روستایی در این منطقه وجود دارد. این ناحیه زیباترین خلیج های بدروم را داراست.

این خانه های فروشی در بدروم ترکیه به بسیاری از امکانات اجتماعی نزدیک هستند و10 دقیقه تا ساحل مجتمع و 15 دقیقه با فرودگاه بدروم و 20 دقیقه تا مرکز بدروم فاصله دارند.

این خانه های کاملا مبله در مجتمعی مسکونی واقع شده اند. این مجتمع دسترسی آسانی به استخر شنا در فضای باز، باغ، استخر کودکان، ساحل خصوصی، پارکینگ خودرو، مغازه و رستوران دارد.

در اینجا تنها یک خانه فروشی موجود است

خانه 3 خوابه نیمه مستقل 130 متر مربعی.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، سرویس بهداشتی و تراس باغ قرار دارد

در طبقه اول؛ 3 اتاق خواب، حمام و بالکن وجود دارد

در طبقه بالا؛ یک تراس بزرگ مشرف به دریا قرار گرفته است.

این خانه فروش مجدد با مبلمان کامل به فروش می رسد. این خانه نیمه مستقل دارای باغچه ای در تراس، درب فلزی، تهویه مطبوع و آشپزخانه، مبلمان حمام و تراس می باشد.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی خانه های کاملا مبله با ساحل خصوصی در توزلای بدروم

استخر در مجموعهپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانبالکنآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه های لوکس در مکانی محبوب در بدرومخانه های لوکس در مکانی محبوب در بدروم78.000 €2+1, 3+1یالیکاواک / بدرومخانه بازسازی شده در کنار طبیعت در بدروم در ادابوکخانه بازسازی شده در کنار طبیعت در بدروم در ادابوک110.000 €4+1توزلا / بدرومویلای معتبر در مکانی مطلوب در بدرومویلای معتبر در مکانی مطلوب در بدروم195.000 €3+1توزلا / بدرومویلا های خصوصی دنج با موقعیت مکانی عالی در بدرومویلا های خصوصی دنج با موقعیت مکانی عالی در بدروم208.000 €3+1گوندووان / بدروم
ما استخدام میکنیم