تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک

ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, بلک / قدریهویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, بلک / قدریه - videoویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, بلک / قدریه - videoویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, بلک / قدریه - videoویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, بلک / قدریه - videoویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, بلک / قدریه - videoویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, بلک / قدریه - videoویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, بلک / قدریه - videoویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, بلک / قدریه - videoویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-1ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-2ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-3ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-4ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-5ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-6ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-7ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-8ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-9ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-10ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-11ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-12ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-13ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-14ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-15ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-16ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-17ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-18ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-19ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-20ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-21ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک, تصاویر داخلی-22
قیمت 145.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • بلک / قدریه
 • 270 m²
 • 3+1 trplx
 • 2
 • 4
 • 2011
 • 3
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 1.5 km
 • 23 km
شماره ملک BLK-102

3 دلیل اصلی برای خرید

• استخر شنا با طراحی ویژه 
• کاملا مبله
• مناسب برای زندگی خصوصی، همچنین نزدیک به امکانات رفاهی 

ویلا تریپلکس با استخر شنا با طراحی ویژه در کادریه، بلک

این ویلا در محله کادریه در بلک واقع شده است. این منطقه به یکی از معروف ترین مراکز تفریحی آنتالیا، ­لند آف لیجند نزدیک است. محیط آرام و طبیعی آن به شما این امکان می دهد که هر لحظه را در آسایش زندگی تعطیلاتی تجربه کنید. در اینجا مزیت انجام ورزش های طبیعی و ورزش های آبی نیز وجود دارد.

این ویلای فروشی در بلک 1.5 کیلومتر تا دریا، 3 کیلومتر تا مرکز کادریه و لند آف لیجند و 23 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع ویلایی دارای امکانات زیادی از قبیل محوطه های نشیمن، استخر، محوطه پارکینگ ماشین در فضای باز، باغ با طراحی زیبا، سرایداری و غیره است.

تنها یک ویلا در دسترس برای فروش وجود دارد

ویلای ترپلیکس سه خوابه 270 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک سرویس بهداشتی، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختشویی، 2 بالکن و 2 تراس.

این ویلای مبله دارای ویژگی های چون کابین دوش، وان، تهویه هوا، سیستم اینترنت، لوازم آشپزخانه، کرکره ها و غیره است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی ویلا کاملاً مبله در نزدیکی امکانات رفاهی در کادریه، بلک

ویلا / بلک / قدریه

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهدوشوانمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 145.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 8.10.2020 15:23:23

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای بزرگ نزدیک به زمین های گلف بلکویلای بزرگ نزدیک به زمین های گلف بلک139.000 €5+1 duplexقدریه / بلکویلای بزرگ نیمه مستقل در قدریهویلای بزرگ نیمه مستقل در قدریه138.000 €3+1قدریه / بلکویلا لوکس سه خوابه در قدریه در بلکویلا لوکس سه خوابه در قدریه در بلک149.000 €3+1قدریه / بلکویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلکویلا مبله برای فروش در مجتمعی در بلک150.000 €4+1مرکز / بلک