تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان

ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, کاش / کالکان / مرکزویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, کاش / کالکان / مرکز - videoویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-1ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-2ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-3ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-4ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-5ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-6ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-7ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-8ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-9ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-10ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-11ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-12ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-13ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-14ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان, تصاویر داخلی-15
قیمت 405.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • کاش / کالکان / مرکز
 • 260 m²
 • 4+1
 • 4
 • 3
 • 2018
 • 2
 • آماده تحویل
 • 700 mt
 • 1 km
 • 130 km
شماره ملک KLN-064

3 دلیل اصلی برای خرید

• به طور کامل مبله است
• دید به دریا، جزایر و طبیعت
• در فاصله 700 متری مرکز کالکان

ویلای مستقل 4 خوابه با اتاق های بازی و تفریح در کالکان، کیزلتاش

این ویلای لوکس در کیزلتاش، کالکان واقع شده است. کالکان یک منطقه تعطیلاتی مشهور با سواحل فوق العاده ای است. این منطقه میزبان بسیاری از مکانهای تاریخی و تفریحی مانند شهر باستانی زانتوس و ساحل جهانی معروف کاپوتاش است. کالکان محبوب بسیاری از ملیت های مختلف است.

این ویلای کالکان 1 کیلومتر تا ساحل کالکان، 850 متر با مرکز خرید و بازار، 700 متر تا مرکز کالکان، 8 کیلومتر تا ساحل کاپوتاش، 19 کیلومتر تا شهر باستانی زانتوس، 2 کیلومتر با بیمارستان، 130 کیلومتر تا فرودگاه دلامان، 220 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 40 کیلومتر تا مرکز کاش فاصله دارد. همچنین رستوران ها، کافه ها و بوتیک ها و دستگاه های خودپرداز در نزدیکی این ویلا قرار گرفته اند.

این ویلا در سال 2018 با استفاده از مواد پیشرفته ساخته شده است. این ویلا در کالکان دارای 600 متر مربع مساحت است. این ویلا 2 استخر اختصاصی، پارکینگ داخلی، تراس جهت آفتاب گرفتن و منطقه باربیکیو دارد.

این ویلای 4 خوابه 260 مترمربع زیربنا دارد.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و حمام قرار گرفته است.

در طبقه اول؛ 3 اتاق خواب، 2 حمام در اتاقها، حمام و 2 بالکن وجود دارد.

در طبقه بالا؛ یک اتاق خواب، یک حمام در اتاق مستر و یک تراس وجود دارد.

شما از تمام طبقات و تراس استخر می توانید دیدی بی انتها به دریا داشته باشید. این ویلا به سمت جنوب غربی و مشرف به جزایر و خلیج کالکان است. این ویلای کاملا مبله با سنگ مرمر کف، آشپزخانه ویژه، تهویه مطبوع، پنل های خورشیدی برای آب گرم، مبلمان داخلی و تراس، روشنایی نقطه ای، کرکره، اتصال به اینترنت، 2 جکوزی، آنتن ماهواره ای و بالکن های شیشه ای مجهز شده است. این ویلا از درآمد اجاره ای حدود 20.000 پوند در طول فصول برخور دار است.

ویژگی های عمومی ویلای کاملا مبله با 2 استخر شنا در کالکان

ویلا / کاش / کالکان / مرکز

استخرسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)باغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریا
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 405.600 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصیویلای منحصر به فرد تریپلکس در کالکان با امکانات خصوصی399.800 €4+1مرکز / کاش / کالکانویلای خصوصی در کالکان با استخر بینهایتویلای خصوصی در کالکان با استخر بینهایت399.800 €4+1مرکز / کاش / کالکانویلا هیراویلا هیرا405.600 €5+1 triplexمرکز / کاش / کالکانکارتال کیزیلتاش هاوسکارتال کیزیلتاش هاوس405.600 €4+1 duplexمرکز / کاش / کالکان
ما استخدام میکنیم