تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا

ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتیویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-1ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-2ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-3ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-4ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-5ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-6ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-7ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-8ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-9ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-10ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-11ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-12ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-13ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-14ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-15ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-16ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-17ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا, تصاویر داخلی-18
قیمت 263.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / دوشیمالتی
 • 240 m²
 • 4+1
 • 3
 • 7
 • 2006
 • 2
 • آماده تحویل
 • 8 km
 • 12 km
 • 25 km
شماره ملک AYT-818

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز کوهستان
• 7 بالکن و رو به 4 سو بودن
• منطقه ای آرام

ویلا 4 خوابه مستقل با 35 نوع درخت میوه در دوشومآلتی، آنتالیا

این ویلای جداگانه در دوشومآلتی، آنتالیا واقع شده است. این منطقه توسط جنگل های سبز احاطه شده است که شامل درختهای کاج نیز می شود. این منطقه سبز، ساختار طبیعی خود را حفظ می کند. به لطف ویژگی های مکانی خود، این منطقه به شما آرامش و زندگی در طبیعت را ارایه می دهد. دوشومآلتی دارای امکانات مورد نیاز روزانه شما مانند مدرسه، بازار، بانک، رستوران و مسجد می باشد.

این ویلا در آنتالیا 8 کیلومتر تا مرکز شهر، 12 کیلومتر تا ساحل، 25 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آنتالیا، 10 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس آنتالیا و 21 کیلومتر تا مرکز ساکلیکنت اسکای سنتر فاصله دارد.

مساحت این ویلا 590 متر مربع است. این ویلا دارای ویژگی های خاصی مانند پارکینگ در فضای باز، سیستم دوربین های امنیتی، سیستم زنگ خطر، منطقه گلخانه ای، سیستم تصفیه آب، سیستم آبیاری، آلاچیق، 560 متر مربع باغ و 35 نوع درخت میوه می باشد.

فقط یک ویلا در اینجا وجود دارد

ویلای 4 خوابه 240 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، اتاق رختکن، 2 حمام، حمام در اتاق مستر و 7 بالکن.

این ویلا مستقل با امکانات ویژه ای مانند منطقه باربیکیو، سیستم صوتی، مبلمان، لوازم آشپزخانه، کابین دوش، وان، کرکره، 5 تهویه مطبوع، اینترنت، سیستم ماهواره ای تلویزیون و انرژی خورشیدی مجهز شده است.

ویژگی های عمومی ویلای کاملا مبله با چشم انداز کوهستان در آنتالیا

ویلا / آنتالیا / دوشیمالتی

پارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 263.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای لوکس تریپلکس در لارا، آنتالیا 1 کیلومتر تا ساحلویلاهای لوکس تریپلکس در لارا، آنتالیا 1 کیلومتر تا ساحل256.400 €4+1لارا / آنتالیاویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیاویلا های با نمای شگفت انگیز جنگل در دوشومالتی، آنتالیا254.500 €5+1دوشیمالتی / آنتالیاویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگویلای مستقل در دوشومآلتی مناسب برای خانواده های بزرگ276.200 €5+1دوشیمالتی / آنتالیاویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیاویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا301.000 €7+2دوشیمالتی / آنتالیا